Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie potrawy robicie na Boze Narodzenie

Polecane posty

Gość gość

ja nie jestem az taka dobra kucharka, ale zawsze cos tam robie, moze poradzicie co mozna zrobic, cos dobrego i szybkiego, napewno bede robic kurczaka i bigos na drugi dzien, a na wigilie karpia, barszcz z uszkami, aha i napewno jakas salatke zrobie moze jarzynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie oprócz barszczu z uszkami i smażonego karpia reszta może nie istnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie wigilii bez pierogow z grzybami i kompotu z suszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znosze wigilijnych potraw dlatego w sumie nic nie robie z tradycyjnej kuchni (poza barszczem),aczkolwiek staram się takie rzeczy gotowac aby były w wigilijnym stylu,np zamiast karpia mam halibuta smażonego,zamiast pierogów robie paszteciki z kruchego ciasta,tradycyjny mam tylko barszcz czerwony,poza robie tarte z łososiem i kozim serem,sałatke sledziowa z czerwona cebula i marynowana papryką,sandacza w galarecie,zupa rybna z krewtkami i dorszem,jakieś sałatki, z ciast sernik na zimno,makowiec,babka a na drugi dzień perliczka,poledwiczki wieprzowe w ciescie francuskim,pieczeń z indyka z suszonymi sliwkami i jakies sałatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bułke przez bibułkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , przybij piątkę! Też mnie zawsze skręcało na samą myśl o wigilijnej kolacji, bo oprócz śledzi w oleju i barszczu niczego nie lubiłam. A największym koszmarem były kompot z suszu i ryba po grecku... Na szczęście teraz mogę robić po swojemu, więc menu będzie wyglądać mniej więcej tak: - barszcz albo krem z buraków - pieczone ryby (pstrągi, szczupak, sandacz.. zależy, co uda się kupić); ryb w panierce, usmażonych na śmierć, nikt u nas nie lubi - śledzie cytrynowe (odkrycie sprzed 4 lat - uwielbiamy!) - śledzie z żurawiną - śledzie w oleju z cebulką - gravlax - pierogi z soczewicą - kulebiak z kaszą gryczaną - ze 3 ciasta (piernik Apolki, keks, makowiec) Na drugi dzień nie mam pojęcia co jak na razie. W zeszłym roku były przepiórki nadziewane boczkiem i morelami, plus puree z kasztanów. Teraz za mną chodzi jakoś ciekawie zrobiona kaczka albo gęś, ale czy się uda to zależy ile osób będzie na obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podalybyscie jakies konkretne przepisy, a nie tylko same nazwy potraw . plisssssss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kocham wigilijne potrawy, nigdy nie smakuja tak jak wlasnie w wigilie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie obowiązkowo musi być zupa grzybowa z makaronem...bez zupy u mnie nie ma wigilii, zazwyczaj dodaję do niej koncentrat grzybowej krakusa, bez tego nie wyobrażam sobie zupy. Karp z pieczarkami, śledź pod pierzynką . No i oczywiście kilka różnych sałatek, rodzajów śledzi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Grzybowa musi być! W tym roku nie miałam czasu na długie przygotowywanie jej dlatego wkroczył koncentrat grzybowy Krakusa,a wyszła tak samo dobra i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!! WYYPEIRDALAJ kuuuvrvvo ze spamem góoownusa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×