Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tezzokolickatowic

jakie są ceny sukni z madonny?

Polecane posty

Gość tezzokolickatowic

chce się wybrac ale mam kawałek wiec upewnie się czy mnie stac na nie :/ byłyście może w salonie? jakie sa ceny znajdzie się coś za 3000zł ? czy szkoda jechac ? i cymbeline może tez jak wyglada cenowo? bardzo prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezzokolickatowic
5 tysięcy to dla mnie za duzo...........te 3 tysiace które chce dac to chyba i tak mysle ze duzo.......czyli chyba nie ma sensu wogóle wchodzic do tego sklepu ? zeby nie było tak ze cos mi sie bardzo spodoba a mnie nie bedzie na to stac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka 13
Mozna kupic w Madonnie i za 3tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka 13
Suknie mozna pozniej sprzedac. Ja swoja sprzedalam za polowe ceny, wiec to zalezy jak kto na to patrzy ile warto dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezzokolickatowic
własnie tak myslę że jak sie kupi suknie z mdaonny to chyba nie ma problemy sprzedac a jakiejs mniej znanej firmy albo wogóle nie firmowa to nie ma szanas zeby ktos kupił albo za smieszna cenę a tez trzeba za taka suknie dac niekiedy sporo....chyba wybiore się do madonny mam nadzieje ze ceny mnie nie poraża i nie bede przymierzac tego na co mnie nie stac zeby później nie było żal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknie madonny oglądałam na targach ślubnych, prosta sukienka którą sobie upatrzyłam kosztowałam 6.000zł. troszkę mnie zatkało... ale do madonny i tak się wybiorę, pooglądam, poprzymierzam i uszyję na wzór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja szyłam i cena o wiel nizsza a suknia piekna wiec chyba nie wro płacic słono za suknie nawet jak sie sprzeda za połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie nie idź
wredniak a jaką miałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronovias - obelix moja siostra zamowila teraz w salonie w czestochowie w madonnie suknie z White One suknia numer 450 za 3tys. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezzokolickatowic
no to nawet sie ucieszyłam :) bo z tego salonu suknie podobaja mi sie najbardziej . a szyte na wzór to juz nie to samo tylko podobne wole kupic jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra chciala szyc suknie na wzor z madonny, ale jak przymierzyla to stwierdzila, ze juz kazda nastepna rozniaca sie materialem, to bedzie nie to ;) najlepiej zadzwonic do madonny i sie zapytac o cene sukien. np. w salonie w krakowie sa suknie drozsze niz na przyklad w salonie w czestochowie. white one - 450 w krakowie 3600 a w czestochowie 3000z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViVieen
A jak kształtują się ceny w salonie Madonny w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tez piekna przymierzalam za 3tys zl i nie moglam sie zdecydowac,ale ta byla z white one chyba.. wiec sa rozne ceny.myslalam nad zwiezieniem sukni z zagranicy za euro czy dolary,ale jak przeliczylam to najtaniej wychodzi w PL kupno.prawie 2razy taniej!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tort weselnyy
a moze poszukaj uzywanej? ja kupilam tę; http://www.madonna.pl/pl/atelierdiagonal.php?s=9.803 za 700 zl i w ogole nie widac ze byla raz załozona na kilka czy kilkanascie godzin:) po co wydawac tyle kasy, nikomu nie musicie mowic ze to uzywana.ja znalazlam na stronie madonny moj ideal, potem obejrzalam na zywo, a potem czekalam na okazje na allegro i tak mam kiecke za 1/4 ceny:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miradir
Moja przyjaciółka włąśnie kupiła w Madonnie suknię La Sposa "miradir". Kosztowała 3990 i wydawało nam się to trochę dużo, ale niestety, ŻADNA inna nie wyglądała na niej tak zjawiskowo, jak właśnie ta! Zastanawiała się jeszcze nad szyciem, ale znajome krawcowe wyliczyły koszt uszycia takiej sukni (wraz z robocizną i DOBRYMI materiałami - a suknia jest całą koronkowa) na 3 tys. więc to chyba troszkę bez sensu. W dodatku nie jetem przekonana, czy takie "powielanie" to by było "to"... Z tego co wiem, można potem w Madonnie oddać w komis za 30% ceny czy jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _a
ja za swoją - La Sposa Fanal zapłace 2790 zł salon w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlet to poewnie powyzej 7 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhh
scarlet powyżej 7 tyś ?? o rany czemu tak dużo ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddalena24
A ja mam upatrzoną suknię pronovias relieve, ślub biorę za 1,5 roku, to może będą jakieś wyprzedaże??Planuję jeszcze poszukać na forum czy ktoś nie będzie jej sprzedawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×