Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwa pytajaca

jakie są objawy na chłopca a jakie na dziewczynkę?

Polecane posty

Gość dociekliwa pytajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahaha
na chlopca - ale maly!!!!! na dziewczynke - ale ciasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crova
zastanawiam się skąd tak głupie pytania produkują forumowiczki odp: NIE MA REGUłY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha
a chlopacy wytwarzaja u kobiet penisa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
Kurwa, w którym wieku ty żyjesz???? W ŚREDNIOWIECZU??????????? Załamuja mnie takie posty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa pewne stereotypy
w ktorych siedzi troche prawdy, np w poczatkach ciazy kiedy chce sie bardzo czegos kwasnego moze byc chlopczyk, cera u matki z chlopcem w brzusiu rzeczywiscie sie poprawia, z dziewczynka odwrotnie, ale reguly i tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Ja też mam dwójkę dzieci, yeraz oczekuję trzeciego. Każda ciąża przebiega inaczej, ale to nie ma związku z płcią przecież. Jedne kobiety mają mdłości i smaki na synka, a inne na dziewczynkę. Są to raczej zabobony (kształt brzucha, wygląd, smaki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma żadnych typowych obiawów na chłopca i na dziewczynkę - jejku skąd takie pytania. Jak nie wierzysz spytaj lekarzaq. Moja znajoma ma 3 dzieciaków 2 dziewczynki i chłopca i każda ciąża była inna inne smaki inne dolegliwości na to nie ma reguły tylko głupie przesądy :) Najważniejsze aby dziecko było zdrowe gdy wokół nas tyle zanieczyszczeń, konserwantów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilizm
na tym forum to zawsze jakies obrazliwe rzeczy bluzganie itp..az sie czytac nie chce...zal ze dziewczyny moga byc takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooo matkooo
mi wszyscy mówili że będę mieć chłopca bo wyglądałam świetnie w ciąży, a urodziła się córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA SŁYSZAŁAM ŻE JAK SIĘ MA CIEMNĄ KRESKĘ OD PEMPKA W DÓL TO NA DZIEWCZYNKĘ A JAK WYSTAJE PEMPEK TO CHŁOPAK NIE WIEM CZY TO PRZESĄDY ALE U MNIE SIĘ TO SPRAWDZIŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgjgjh
Najlepiej zapytać się o to ginekologa a nie forumowiczów, z których każdy ma własną teorię;) A generalnie wszystko to są MITY (być może jeszcze) niepotwierdzone naukowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
z ta kreską to chyba nie do końca prawda bo ja miałąm ciemną kreskę od pępka w dól i urodził się synuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynki i ....
Nic z tego - moje obydwie ciąże przebiegają identycznie - te same objawy, ten sam stan cery, taki sam kształt brzucha, ta sama kreska, i wystający pepek .... urodziłam dziewczynkę, teraz spodziewam sie chlopaka ... nie ma reguly - nie ma sie czym sugerowac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takich objawów, które ujawnią płec, piewszą ciążę miałam bezobjawową a drugią ciążę pełnoobjawową , inne smaki, gorzej wyglądałam w drugiej i mma dwóch chłopców, to zabobon naszych babć chyba, że można to przewidzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama do siebie nie mam porównania, bo to moja 1 ciąża,na początku buzia straszna, syfy,smaki słodkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U każdej kobiety inaczej ;] campari pisała, że ciemna krecha to na dziewczynkę a wystający pępek na chłopaka i że u niej się to sprawdziło. A ja miałam chyba najciemniejszą krechę pod słońcem (nadal się trzyma skubana) i czekałam aż mi pępek na wierzch wyjdzie a nie wyszedł. Za to wyszedł, a raczej wyjęli ze mnie pięknego syna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elekkeleee
Mam chłopca i dziewczynke.Zauważyłam tylko jedną jedyną różnice w ciąży- z córką co chwile wyskoczył mi jakiś pryszcz, jakieś zabarwienia skóry.... tylko tyle choć wiele. Bo z synem nie było żadnego pryszcza.To moja różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umnie z córką
też bardzo popsuł się wygląd cery i powyskakiwały mi plamy jakieś na twarzy ale to w ostatnich 2 miesiącach wszesniej nic nie zauważyłam,krechy na brzuchu nie miałam a dieta to raz słodkie raz ostre zależało od humoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre, dobre.......
nie będę komentować zasadności pytania ani jego "mądrości" coby rozwiać przekonania autorki napiszę, że u mnie 2x: - świetna cera - rewelacyjne włosy - spiczasty brzuch (na chłopca chyba;) ) - brak opuchnięć - smaki raz kwaśne raz słodkie - generalnie dobre samopoczucie i wygląd, w tym twarzy i ciała efekt: 2 córki:):):) mogłabym przytoczyć mnóstwo takich "dowodów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka :)
w ogóle niektóre komy mnie rozwalają dziewczyny !!! nie wierzysz jedna z druga w przesądy to się nie wypowiadaj na temat i problem z głowy a nie krytykujcie innych " zabobony " bo ta to tak a tamta srak dziwne że nasze prababcie i babcie zawsze wiedziały co będzie np moja prababcia każdej mojej ciotce czy kuzynce powiedziała co będzie czy chłopiec czy dziewczynka ginekologiem nie była usg też nie miała a jednak zawsze trafiała i to nawet w bardzo wczesnej ciąży się zdarzało i co teraz mi powiecie że kryształowa kule miała i że czarownica była żałosne !!! zawsze jest jakaś reguła nie pieprzcie że nie tylko jak ktoś nie wieży to nawet jak by widział to powie że jest ślepy ;/ z drugiej str nieważne co ważne żeby zdrowe było :):):) powodzenia mamusie oby wam się marzenia spełniały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test jeszcze raz
do brzoskwinka. ta wierzysz w takie gadanie, ze prababcia trafiała. to powinna w totka grac. chociaz 59 % szans, ze sie trafi to duzo. mi wszyscy wpierali, ze chłopiec, brzuch miałam szpiczasty jak góra lodowa itd. a mam córke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test jeszcze raz
50% szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie am czegos takiego jak objawy na dziewczynka czy chlopca,dorosnijcie i pzrestancie w te glupoty wierzyc haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jeszcze od smakow to jest zależne ? nie ma na to dowod i nigdy nie bedzie bo to glupota,jest duzo przypadkow ktore sie nie pokrywaja ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem wam, ze czasami teorie babc sa urocze... przynajmniej smiechu jest duzo a o to kilka z nich: - brzuch nisko, wysoko, kwasne, slodkie, to juz znamy, ale! - nie łapać sie za brzuch, gdy wystraszy sie np. myszy, bo dziecko bedzie miec na policzku tzw"myszke" - jak chce sie, zeby dziecko mialo krecone wloski, trzeba sie kochac a kozuchu;p - nie calowac zwierzat, bo bedzie miec dziecko rozczep wargi - jak chce sie wplynac na inteligencje, to gdy planuje sie dziecko trzeba chowac ksiazki pod poduszke i wtedy sie kochac... no i takie tam.... mówcie co chcecie, ale takie zabobony bywaja urocze w dzisiejszym swiecie, gdzie kazda sie boi o swoje dziecko i bada sie od a do z...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wszystko co mowia na dziewczynkę - słodycze i owoce miesa dla mnie moze nie byc pierwsze trzy miesiące ciazy wyjęte z życiorysu nic mi sie nie chciało nawet wstac z łóżka cały czas byłam zmęczona nie miałam na nic ochoty nawet sie ubrac czy umalować cera masakra jakies pryszcze etc nawet obrączka nad brzuchem kręciła sie ruchem wahadlowym czyli jak mowia na dziewczynkę teraz prawie 5miesuac nadal ochota na słodycze owoce mieso niekoniecznie lepsze nalesniki etc brzuch tez mam taki jakby bardziej rozlany mimo ze przed ciaza byłam raczej szczupła a na usg wyszło ze chłopak...hm wiec chyba przestałam wierzyć w te "mądrości ludowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×