Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką? PLISSS!! Odpisujcie! Jestem w kropce! Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada12
A jak można poczuć że coś leci? Np. Jak jest się na dworzu, daleko od domu? I czy może szybko przebić krew jak ma się obcisłe spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................../........
na około 2 lata przed pierwszym okresem pojawia się wydzielina. Jeśli boisz się że to może stać się niedługo noś wkładki higieniczne. Mnie na dwa dni przed zawsze boli brzuch i wtedy też mnie bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada12
Thx! Moja mama kupiła mi nowe Always fresh, i chciała bym je wyprubować. :( Powiedziała żebym nosiła do szkoły, żeby nie było cyrków z lataniem do pani dyro po podpaski, jak moja koleżanka! ;) Z nią to na prawde było śmiesznie! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada12
piszcie pliss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam żadnych. Wstałam rano i OooooO :o a pozatym pierwszy okres... to czy ja wiel czy leci? haha najwyżej troszkę pobrudzi Ci bieliznę...bo za pierwszym razem jest go tyle co kot napłakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps ada12 ja bym sie narazie cieszyła na twoim miejscu, że nie masz okresu. Nie chce ie straszyć, ale taka prawda. NIe wiem czy okres jest fajny, (trzeba nosić te niewygodne podpaski, albo wygodne tamponiki :)) ja mam go czasami dosyć zwłaszcza jak boli brzuch, masz taki humor ze wszytkich byś zabiła i w ogole czujesz się obolała zwłaszcza 1 dzień... więc ciesz się, że czerwona pani do Ciebie jeszcze nie przyjechała. Ja to bym chciała nie mieć okres, dla mnie to takie uciążliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada12
Piszcie pliss!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka134
Objawy: wypada ci duża ilość włosów,gorąco jest,w dole brzucha boli strasznie,głowa boli,wydzielina jest koloru buraczkowego. Rozmowa z mamą: -Mamo chyba dostąłam okres! -Dobra stałaś się kobietą,polece po podpaski! -Ok,Pa -Pa Już.NIebój się miesiączki to normaln.TAkie krwawienie napoczątku moze byc nieregularne ale potem sie ułozy.Zapisz sobie kiedy dostałaś pierwszą miesiączke i kiedy była ostatnia bo będzie potrzebne ci u ginekologa.Ja niestety przeszłam do świata kobiet ale jest ok! Nichciałam byc kobietą chciałam nadal pływać sobe z moim bratem ale jz to mineło. 3mam kciuki inlicze na to ze sobie poradzisz!!! Pozdrawiam.!!.Okres to ne choroba trzeba to przezyć.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia18
a ja dostalam pierwszego okresu w szkole, ale poszlam do pielegniagki i mi dala taka gruba podpache :/ i zwolnila do domcu :D a objawow nie mialam zadnych.... a teraz to mnie boli najczesciej brzuch przed okresem i zazwyczaj wiem ze niebawem dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rónież
nie miałam żadnych objawów, przyszłam do domu ze szkoły ide siku a tu suprise :Pmajtory troche brudne,ale na spodniach zero śladu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnie pomogę.----------/----
Chętnie pomogę jesli ktoś jest niepewny i chce się czegoś dowiedzieć o pierwszej miesiączce może napisać do mnie na nr: 9883448 lub na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnie pomogę.----------/----
ada12 spokojnie nie ma się czym denerwować. pierwszą miesiączkę dostaniesz około 2 lata po tym, jak zaczęły ci rosnąć piersi, niedługo po wystąpieniu owłosienia łonowego, po pojawieniu się pierwszej wydzieliny śluzowej( wydzielina ta ma przezroczysty lub białawy kolor. może ona lekko poplamić bieliznę. majteczki mogą w tym miejscu zażółcić się troszeczkę) nie zrażaj się jak dostaniesz okresu bo to znak że nie jestes już małą dziewczynką- po prostu stałaś się kobietką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona95
witam! Mnie bardzo często boli brzuch ze nie moge wytzymac i ten brzuch jest twardy czuje wedy jakby cos płyneło w moim organizmie. czy to mogą być zbliżającej sie miesiączki? prosze odpowiedz nawet na mój email. emilka95@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.londynka
Ada, mozesz nosic wkladki higieniczne, w razie czego zabrudzi sie wkladka. Ale tak jak juz dziewczyny pisaly, pierwsza miesiaczka nie zaczyna sie krwotokiem, tylko plamka krwi;) Poczujesz to na pewno. Ja kilka tygodni przed okresem odczuwalam klucie w dole brzucha- mama dawala mi leki na pecherz moczowy, a kiedy one nie pomagaly, stwierdzila ze pewnie dostane miesiaczke. I dostalam, nawet tego dnia przeczuwalam, ze sie zacznie i co chwila biegalam do toalety sprawdzic;) Moze tez lekko pobolewac Cie brzuch, taki tepy bol w dole, ale nie pamietam czy ja to mialam od samego poczatku (kiedy to bylo;P). Nic sie nie martw, nie uda Ci sie tego przeoczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia12
Jak ja miałam pierwszy okres to nie bolał mnie brzuch tylko czułam mokro na majtkach. Cały czas mialm przeczucie, że sikam, więc chodziłam do lazienki. Za ktorymś razem, gdy popatrzylam na moje majtki zobaczylam śluz z krwią. Przestraszylam się i nic nie powiedzialam o tym mojej mamie. Dziewczyny nie bójcie się okresu, boon i tak kiedyś nadejdzie. Pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliś.
Byłam na wielu stronach, ale może Wy mi pomożecie. Otóż, miałam teraz bóle brzucha i nudności, a nawet biegunkę. Nie miałam jeszcze miesiączki. Z czym te objawy mogą być związane? Około rok temu pojawiło mi się owłosienie łonowe, jakieś 5 mies. temu pod pachami, a piersi rosną mi już 2,5 roku. Mam jednak małe biodra. Czytałam, że nie mogę dostać okresu jak mam małe biodra, bo dziecko nie przedostałoby się przez miednicę (okres to gotowość fizyczna do porodu). Wątpię, że to zatrucie pokarmowe :) Bo nic nienormalnego wczoraj nie jadłam. Bóle wystąpiły dzis rano i towarzyszyły mi w szkole. Przyszłam dom domu, idę do kibla, patrzę, biegunka. Brzuch mniej boli, ale jeszcze troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliś.
Aha, i wydzielinę mam już rubo ponad trzy lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania___
Kurcze. Już od dwuch lat mam wydzieline . Rosną mi piersi . boli brzuch strasznie . i nic. Nawet nei mam miesiączki . U mnie w klasie prawie każdy ma . A ja nie . ;[ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania___
Acha . Około 1,5 roku temu pojawiło mi się owłosienie łonowe. Pod pachami nic. ;]. Biodra mam małe. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie miałam
żadnych objawów,po prostu rano poszłam do kibelka no i stało się ;) Pamiętam tylko,że przez pierwsze 2,3 lata w ogóle mnie brzuch nie bolał,ale okresy miałam bardzo obfite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam zoltawa wydzieline tyle pamieam. haha ja dostalam okres 7 stycznia 2001 na WOSP-ie, :P. nie dawno 7- lecie przezywalam i w tym samym dniu tez okres dostalam tj 7 stycznia. tez macie w rocznice okres? moze mnie brzuch bolal ale nie pamietam , czulam wigloc, zajechalam wieczorem do domu i patrze ooł :) krzycze do siotry (5 lat starsza) choc tutaj, cos sie stalo . a ona : nie panikuj dostalas tylko okres. a ja : masz jakas podpaske(dostawalam zestaw alway-sa w szkole ktory siostra zuzyla ;( ) zaraz mi przyniosla jedyna podpske , rano polecialam kupilam wtedy bez skryzdelek takie grube za 2 zl. jak sobie przypominam ze takie uzywalam to ciarki mnie przechodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina13
słuchajcie ja jestem w 6 klasie a w 5 zaczeły mi lecieć śluz...i do teraz mam to coś...czy to oznacza że dostane okres?bo jesscze mi cycki nierosną mam tylko małe orzeszki:P:P a włoski to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia_
Nic się nie martw!jestem w twoim wieku mi też lici śluz od około 2 lat i też mam już włoski! a czy często boli cię brzuch? napisz plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 11 lat i okres
ja dzisiaj nic nie czułam a jak robiłam siku to zauważyłam majtki całe we krwi i bez objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia17064
A ps mam te wszystkie objawy i jestem przygotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula897
mam śluz już od jakiegoś czasu i nie wiem co to znaczy ... czy ktoś mi pomoże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afdgffdg
to kolejny objaw dojrzewania być może niedługo dostaniejsz okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×