Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamiliaaaaaaa

Jakie są wasze relacje z teściami po wyprowadzce od nich i ...

Polecane posty

Gość kamiliaaaaaaa

...jak często ich widujecie? ja niedlugo wyprowadzam sie z mezem od jego rodzicow ale jest to tylko 5 km dalej od nich i akurat jest to miasteczko do ktorego jezdza po zakupy (biedronka ;)) a po wyprowadzce najchetniej nie chcialabym ich widziec z rok czasu...moj maz nie jest na szczescie typem maminsynka ale boje sie zbyt czestych odwiedzin tesciow (,, a moze przyjechalby w weekend skosil trawe kolo domu"...itd). Dodam ze bedziemy wynajmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiliaaaaaaa
dodam ze wyprowadzamy sie ze wzgledu na czeste klotnie meza z jego ojcem, tez ze wzgledu ze tesciowa zbyt czesto wykorzystuje meza ale tez bo ja jako synowa ,,wszystko robie nie tak jak ma byc". i po cichu boje sie ze gdy meza zabraknie u nich to beda do nas pretensje o wyprowadzke bo tesciowie maja oprocz mojego meza same corki a mieszkaja na gospodarce i bardzo na nim polegali do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiliaaaaaaa
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co? nudzisz się? do pracy się weź - za wynajem trzeba płacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiliaaaaaaa
za wynajem trzeba placic ale my mieszkajac u tesciow placimy zdrowiem psychicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiliaaaaaaa
dodam tez ze tesciowie nie chca nas dluzej utrzymywac, nieraz kazali nam s**********le z drugiej strony wiem ze bedzie im ciezej bez syna i martwie sie ze i tak bedzie musial tam jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wynajem trzeba placic ale my mieszkajac u tesciow placimy zdrowiem psychicznym xxx no też właśnie ci napisałam - weź się do roboty leniu śmierdzący i będziesz miała na ten wynajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro kazali mu "spier..." to niech nie jeździ, bez przesady. Wyprowadzacie się, wynajmijcie, ograniczcie kontakty i żyjcie spokojnie. Rozumiem, że macie pracę i nie jesteście zależni od teściów. Ja z moimi teściami nie mieszkałam nigdy a i tak nie jesteśmy tam częstymi gośćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiliaaaaaaa
oboje pracujemy i na wynajem mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×