Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spodniowy

Jakie spodnie u faceta podobają się kobietom?

Polecane posty

Gość spodniowy

Lub jakiego odrzucają? Na co zwrócić uwagę jak będę wybierać sobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę faceta bez spodni ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chodzi ci o
jeansy tak? - nie za szerokie (!), ale też nie "jajougniatacze" ;-) - najlepiej z klasycznego ciemnego jeansu - bez żadnych łatek, przetarć itp pierdółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
W sumie to niekoniecznie jeansowe, ogólnie spodnie takie na lato. Ciemne mówisz? Akurat w sklepie mają tanie jasne jeansy :P Ale może i będą inne. A z innych nie jeansowych to jakie polecacie? Te co mam na oku mają kolor nr 1 lub 6(chodzi o sam kolor, te co mam na oku mają jednolitą barwę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
podbijam bo moje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaa
Tak jak koleżanka wyżej napisała... najlepiej klasyczne, nie za obcisłe, nie za szerokie, jeżeli jeansy to nie za bardzo jasne (bo to taki styl bazarowy), nie muszą być całkiem ciemne, ale ważne żeby nie miały takich chamskich, jasnych przetarć, jak po domestosie (mogą być lekko przetarte). Jeżeli chodzi o materiałowe spodnie, to zależy w czym lubisz chodzić. Fajnie prezentują się takie w kolorze zgnitej zieleni i różnych odcieni szarości, z prostymi, lub lekko zwężanymi nogawkami. Nie ma reguły, dobrze by było, jakbyś się wybrał na zakupy z kimś, kto potrafi Ci doradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaa
Ostatnio widziałam faceta w takich letnich, lnianych spodniach w kolorze popielatym i wyglądał fantastycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
nie wiem teraz co z tymi jasnymi jeansami, pewnie tanie bo bazarowy styl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaa
Wg mnie lepiej mieć jedną parę lepszych spodni, niż 2 pary badziewnych:) czasem warto zainwestować dyszkę więcej, a wglądać jak człowiek, a nie jak wieśniak z boysbandu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
ale te co mam na oku to chyba 22zł kosztują, a inne to pewnie po 150zł te ciemne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaa
najpierw się zorientuj w cenie, potrudź się trochę i przejdź się do więcej niż jednego sklepu. Wiem, że facetom się nie chce, ale czasem warto. I najlepiej nie idź sam na te zakupy, poproś siostrę albo koleżankę, ktoś, kto patrzy na Ciebie z odległości 3 metrów widzi to bardziej obiektywnie niż Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
Jedna koleżanka, która by może doradziła mieszka 250km ode mnie :( A siostrę mam, ale pewnie czasu nie będzie miała. Ogólnie stresuje mnie kupowanie ciuchów i butów. A może Ty doradzisz? Mieszkam w zach. Polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaa
Ja niestety nie doradzę, bo mieszkam w południowej Polsce:) Na zakupy się z Tobą nie wybiorę, bo sama ich nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
no szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie spodnie/?? Dresy ale kazda lubi co innego to jest indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
dresy? może do biegania lub na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podobają bojówki w jasnych jednolitych kolorach. spodnie na lato jasne lniane wyglądają bardzo dobrze :) jeansy nie jasne i nie ciemne bez przetarć na pewno nie wąskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jak sam idzie na takie zakupy to nigdy nic nie udaje mu się kupić, dlatego Tobie też radzę wziąć ze sobą koleżankę czy siostrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie na pewno nie dzwony. I nie jasne! o zgrozo. A jaki masz styl i gdzie te spodnie ogladales? Polecam Lee meskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale te klapki czy co to tam ma
ja na stopach to cos obrzydliwego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze chlopak nie sprecyzowal jaki ma styl. trudno tak dobrac cokolwiek. Nie kazdemu pasuja bojowka, tak jak nie kazdemu pasuja spodnie lniane. Ja osobiscie nie przepadam za spodnaimi lnianymi dla mezczyzn. Sa dla mnie malo meskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
Bojówek nigdy nie nosiłem, może czas spróbować :) Jaki mam styl? Właściwie nie mam, nie jestem jakiś przystojniak więc nie patrze aż tak bardzo na styl. Zastanawiam sie tylko czy w końcu jasne czy ciemne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię jak facet ma jasne :) wszystkim pasują bojówki i lniane zależy tylko czy dobrze dobrany jest krój i kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×