Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentkaaaaaaaaaaa

jakie studia najlepiej przygotuja do prowadzenia wlasnej firmy w przyszlosci??

Polecane posty

Gość studentkaaaaaaaaaaa

jakie studia najlepiej przygotuja do prowadzenia wlasnej firmy w przyszlosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luyg
jak nie masz smykałki do interesów głowy na karku i nie jestes przedsiebiorcza to zadne studia Ci nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaaaaaaaa
wlasnie chyba mam :) ale mam wybor- studiowac cos 5 lat tylko dla papieru (chyba psychologie) a chce otworzyc cos swojego wiec lepiej 5 lat poswiecic na poznanie rynku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol bez skrzydel
jeśli chcesz założyć coś własnego to nie potrzebne sa studia tylko kapitał , studia niech skończą pracownicy których zatrudnisz ;) __ http://tnij.org/gv7r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaaaaaaaa
kapital to najwiekszy problem, z reszta dalabym chyba rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamakas
doswiadczenie, doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaa
Ekonomia, zarządzanie jest teraz nic nie warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaa
zresztą widać to na przykładzie ludzi których znam, ci po zarządzaniu przeważnie mają jakieś kiepskie zawody typu praca na stacji benzynowej, a po ekonomii znam jednego faceta z dużą firmą i zarabia naprawdę nieźle, albo moją koleżankę co ciągle awansuje w banku . Te studia są dla inteligentnych ,a zarządzanie to może studiować każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam sie na tym, sama jestem ciekawa, ale psychologia to na pewno nie, sadze, ze jesli juz to księgowosc pomogłaby, bo mozna by samemy wtedy tym sie zajmowac tzn chyba, moze potrzebna tez praktyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki kierunek na studiach podyplomowych - e- commerce sprzedaż online ( są obecnie w promocji na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu). Wiem ponieważ sama się na to wybieram od października tego roku. Mam już pewien plan na swój biznes czyli na otworzenie sklepu internetowego ( już się trochę zapoznałam z tą branżą i akurat nie ma wielu produktów na rynku z zakresu jakim sama chcę handlować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekomanka
Żadne studia Cię nie przygotują do prowadzenia biznesu, musisz sama to umieć, najlepiej zacznij od razu, dobrze zacząć uczyć się zarządzania firmą na jakimś programie, dobry do tego może być Offigo, w firmach często stosowany ze względu na możliwość zarządzania różnymi działami jak i prostota obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka123
Też polecam kierunek e- commerce sprzedaż online. Jest to bardzo przyszłościowe. Branża handlu internetowego rozwija się niesamowicie szybko, handel tradycyjny pozostał już dawno w tyle. Warto się dokształcać w tym kierunku. Kilka ciekawych artykułów o e-commerce : http://nowymarketing.pl/a/4273,polski-e-commerce-najwazniejsze-czynniki-i-zmiany http://inwestycje.pl/ecommerce/Platformy-B2B---skazane-na-sukces-;181059;0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaMa
Dobrym pomysłem są specjalności takie jak - Zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie, Zarządzanie i PR w przedsiębiorstwie albo Negocjacje i sprzedaż... ogólnie jest tego dość sporo, a przynajmniej u mnie na uczelni na UTH w Warszawie, gdzie studiuje HR Manager więc też fajna specjalność. Kierowałam sie uczelnią, kierunkiem i ogólnie ich sposobem nauczania z naciskiem na praktyke. Nie lubię tylko siedzeić i słuchać - wiem teoria jest podstawą, natomiast po tej podstawie wolałam działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studia to jedno, ale ogromne znaczenie ma również doświadczenie. Ja prowadzę od kilku lat firmę i wciąż wszytkiego nie wiem. Księgowość na przykład zlecam w firmie zewnętrznej www.biuro-support.pl i dość dobrze układa się ta współpraca. Warto wybrać się najpierw na szkolenia, porozmawiać z ludźmi przedsiębiorczymi i przeczytać sporo książek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×