Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie święta mogę zrobić za 100zł dla mnie i dziecka

Polecane posty

Gość gość

Jakie znacie n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie znacie tanie potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierogi, sałatka ta tradycyjna wielowarzywna, kapucha z grochem do tego ciasto, np. biszkopt z masą (lubie tą z margaryny, cukru i kakao ... i odrobiną kwasku cytrynowego) i galaretką wyżej wymienione i u mnie beda ;) w Biedronce sa teraz tanie mandarynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co planujesz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha i sałatkę z fetą zrobię.. feta, kapusta pekińska, kukurydza, jakis ogorek .. odrobina przypraw i łycha oliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bym chciała zrobić wigilię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyVaga
Zupy z paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milutka jesteś.... wiecej nic nie pisze... podalam wyzej co ja zrobie... a pyralam co mniej więcej planowalas. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lazanki z kielbasa i kapusta kiszona, tanie i dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zrobić barszcz z uszkami (składniki są tanie, buraki kupisz za grosze), jakieś proste ciasto (np. babka), kompot z najtańszych suszonych owoców, ktoś już wspomniał - tanie mandarynki są w biedronce, pokombinuj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sałatki i pierogi i może kapusta z grzybami może mi starczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś z krakowa to zapraszam do rodzinnej wigilii u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salatka sledziowa z ziemniakami, kluski z makiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziękuję w domku z synem chcę święta spędzić. Coś wymyślę niedrogiego. Czy z serków waniliowym można upiec sernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodziejski Rządzie widzicie rozpacz tej kobiety moze czas zacząc myslec kraje uni srednio po 700 zł rodzinnego na dziecko a unas nawet niema 70zl co wy bedziecie żarli osmiorniczki czy zupki z paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana my kiedys musielismy zrobic na 3 za ta kase bardzo Ci wspolczuje wiem co to znaczy i moge Cie pocieszyc ze przyjada lepsze czasy Wiem ze nie wierzysz bo ja kiedys tez nie wierzylam :(a teraz konkretnie Krokiety z kapusta pierogi tanie w biedronce barszcz knora z grzybami z torebki 1 kg ryby z tego ryba po grecku marchew pietruszka jest tania na obiadek w 1 dzien rosolek drobiowy wyjmij na czas kurczaka to upieczesz go do ziemniakow surowka z kiszonej kapusty drugi dzien tez rosolek i na drugie po kotlecie schabowym tez do kupienia w biedronce 5 chyba za 8zl jeszcze na lakocie zostanie Zycze Ci zcalego serca lepszych czasow,zdrowka dla ciebie i dziecka wszystkiego naj naj najlepszego Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos a'la sernik można zrobić nawet z jogurtu. ciasto nazywa się styropian, zerknij w necie na przepis. naprawdę smaczne i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciasta to nie wiem czy z serkow ale mam taki przepisz 2 razy smietana 18 duza paczka wiorek kokosowych herbatniki dzem jaki najlepiej kwaskowaty ukladasz herbatniki smietane mieszasz z wiorkami na gesto do tego 2 jajka i zapiekasz smakuje jak sernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malag_a o to ciasto mi wlasnie chodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ty zyjesz dzieckiem uczysz je by nue byc soba nie miec hobby jak ty 333 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to mi nie starczy ale mam te serki to może ten sernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobre naprawde :)jadlam na wigilii klasowej syna nie moglam dac wiary ze to nie sernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś pomyślę, muszę jeszcze wędliny kupić, majonez olej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sernik z serków jest pyszny, ale ja robię na zimno, nie piekę. Wpisz w wyszukiwarkę przepis na sernik z serków homogenizowanych, jest kilka wersji. Powiem Ci, że jak dla Ciebie i dziecka 100 zł to nie jest mało, ja na 3 dni spokojnie bym zrobiła potrawy. Wigilia nie jest droga, no może ryby, jak chce się lepsze to kosztują, ale barszcz czerwony-tani jak barszcz :) kapusta z grzybami (ja grzyby zbieram jesienią i suszę i mrożę więc ten koszt odpada, pierogi- też koszt niewielki, tylko pracy trochę przy nich, jak się samemu robi. DO tego rybka, sałatka jarzynowa i finito. 12 potraw chyba z dzieckiem i tak nie zjecie. W świeta np. rosół, kurczak pieczony, w drugi dzień schabowe. U Was będa małe ilosci tego jedzenia, więc 100 powinna wystarczyć. Ja to co napisałam jadlabym w tydzień, gdybym była sama z synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego sama z dzieckiem będziesz? Nie możesz do kogoś pójść z rodziny, do rodziców, rodzenstwa... sory za pytanie, nie pytam złośliwie, po prostu to smutne, że będziecie sami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wam za pomysły. Życzę wszystkim Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ja to co napisałam jadlabym w tydzień, gdybym była sama z synem. ta k*****a miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysl, ze to tylko 3 dni. Zrob obiad, upiecz babke, zrob salatke, sledzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×