Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zęboszka

jakie szczoteczki do zębów polecacie?

Polecane posty

Gość zęboszka

wlasnie wrocilam z Rosmana i zakupilam w koncu jakas lepszą szczotke do zebow, do tej pory przez lata uzywaam Jordana tego najzwyklejszego za 3 zł, dzis kupilam Blendameda za 9 zł :P i niedlugo bede szorowac zuby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona herbatka
a ja od niedawna uzywam elektrycznej. Polecam, szoruje super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
JUż mam trzecią elektryczną,bez porównania do zwykłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zęboszka
czytalam w necie i rowniez dentystka mowila mi ze lepiej uzywac zwyklej szczoteczki albo przynajniej na zmiane, przy elektycznej nie mamy wplywu na nacisk na dziąsła i moze sie z tego kiedys rozwinac paradontoza jak sie mocno dociska elektyczną do dziaseł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jednymi z lepszych są szczoteczki soniczne, przynajmniej tk dentyści twierdzą. Ile razy jestem na wizycie u dentysty, to taka właśnie mi poleca. Podobno posiada o wiele więcej funkcji, niż zwykła, elektryczna szczoteczka. Myślę, że może coś w tym być. Na spróbowanie chyba warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata12345
ja mam elektryczna Brauna, juz chyba ze 3 lata. i baaardzo polecam, ta szczoteczka w polaczeniu z pasta blend-a-med sprawila, ze mam piekne biale ząbki i do gabinetu denstysty wchodze na 5 minut- by uslyszec " wszystkie zęby zdrowe, pozazdroscic" :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal333
Też miałem podobne kłopoty. Mój dentysta stwierdził, że albo ultramiękką szczoteczkę sobie znajdę, albo moje dziąsła staną się ruiną po dwóch, trzech latach. Trochę się wystraszyłem, przyznam szczerze. Po kilku tygodniach analizy postawiłem na szczoteczki marki PARO i to był strzał w dziesiątkę. To krótko mówiąc szwajcarska marka z praktycznie pięćdziesięcioletnim doświadczeniem. Dostępna w Polsce tylko za pośrednictwem jednego, wyspecjalizowanego dystrybutora www.paro.com.pl . Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salerrno
Warto być eko i stosować bambusowe szczoteczki np: takie http://ecobamboo.pl/ Mają one często bardziej miękkie włosie no i są przyjazne środowisku, bo plastik się nie rozkłada. A Bambus jest biodeagradowalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pół roku używam elektrycznej Panasonic i bardzo ją lubię, bo widzę efekty - po prostu wymiata - dosłownie i w przenośni hheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam PANASONIC EW1031S845 i fajnaaaaaaa, polecam bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam szczerze elektryczne, wygodne w uzyciu i naprawde mega dobrze domywaja miedzy zabkami :) od dawien dawna uzywam oral-b, a koncowki kupuje podrobki na allegro :P Super jest w niej timer, bo z czasem mycia zebow tez miewalam problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81-W503 jest w mojej opinii najlepszym modelem, polecam :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palalaa
Dokładnie tak jak piszę poprzednik, tego typu szczoteczki są najlepsze moim zdaniem, dużo lepsze niż zwykłe takie manualne. Ten sklep estetic-dent ma tanio soniczne szczoteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Podobno soniczne szczoteczki są bardzo dobre. Ja aktualnie używam elektryczne, czasami też zwykłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaggg
Ja to wiem, bo sprawdziłam na sobie :) Seysso Gold White https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Gold-White-ekskluzywna-szczoteczka-soniczna-NOWOSC/2639 u mnie się sprawdziła. Wiadomo jak to jest jak ktoś ma problem z kamieniem. Trzeba szukać szybkiej i dobrej szczoteczki, która dokładnie czyści. Mi się udało i zęby teraz wyglądają dużo, dużo lepiej. Inwestycja spora, ale było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsino
Faktycznie te szczoteczki soniczne SEYSSO są ciekawą alternatywą chociaż nie ukrywajmy swoje kosztują, ale chyba są warte tej ceny, my za namową znajomych przymierzamy się do tej - https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Gold-Black-ekskluzywna-szczoteczka-soniczna-do-zebow-NOWOSC/2645 szczególnie zalezy nam na pozbyciu się kamienia no i odzyskaniu odpowiedniej barwy zębów, a dzięki takim szczoteczką można osiągnąć taki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×