Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie szkoły trzeba ukończyć by zostać wizażystką?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem w trzeciej klasie gimnazjum i chciałabym się dowiedzieć, do jakiej szkoły ponadgimnazjalnej muszę się udać, aby zostać wizażystką. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby zostać wizażystką wystarczy ci szkolenie zawodowe w new nails i jakieś porządne praktyki. Musisz zdobyć jak najwięcej doświadczenia. Prawda jest taka, że publiczna szkoła wielkich korzyści w tym zakresie na pewno ci nie da. Sama musisz o te kwestie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martosos
Żaden dyplom nie obowiązuje, a wszystko zależy tak na prawdę od człowieka, z którym masz do czynienia - jeden właściciel salonu będzie chciał papierów, a inny nie, ale generalnie większości zależy po prostu na umiejętnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda mielec
Ale warto jakąś podkładkę mieć, szczególnie myśląc o lepszych firmach, gdzie przyjmowane są tylko najlepsze dziewczyny. Możliwe że pierwsza eliminacja realizowana jest na podstawie papierów, albo też ich braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam barski
Jak to jaką? Nie ma to znaczenia - liczy się to, co potrafisz. A papiery... Najłatwiej przez szkolenia, ale też jest to wymagające. Zawodowe w new nails to było ponad 2 tygodnie nauki, kiedy faktycznie wiele się nauczyłam, ale też wykonałam mnóstwo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kambio
Tak na prawdę wszystkiego co potrafię nauczyłam się w new nails, to były szkolenia zawodowe, trwały w sumie kilka tygodni, ale na prawdę pozwoliło mi się to mocno rozwinąć i od tamtej pory jest tylko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annikasa
Pracuję w branzy od kilku lat i teraz zdecydowana większość dziewczyn jest po szkoleniach. Programy w szkołach są takie, że faktycznie w ciągu kilku tygodni można faktycznie wiele osiągnać, wszystko opanować, ale należy się zaangażować w temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magasiar
Szkolenia kosmetyczne wystarczą. Wprawdzie wymagają one poświęcenia czasu na budowę doświadczenia, ale tak dużo łatwiej zdobyć zawód niż np. po studiach. A i panie magister przychodzą pracować do naszego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania malicka
Również nie ukończyłam szkoły kierunkowej. Kto pracuje w branży ten wie, że nawet użytecznej teorii można się więcej nauczyć dopiero w samym salonie kosmetycznym, bo wcześniej - jak? Pracujesz nad swoją renomą, robisz kolejne ćwiczenia, to też doskonale na tym zarabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, zalezy tez na ile chce się w to angażować, można pozostać przy wizażu albo pójść o krok dalej w stronę medycyny estetycznej i zdecydować się na szkolenia botoks czy nici hialuronowe etc - http://pimik.pl - dzięki ich pomocy i kursom mogłam poszerzyć pakiet dla Klientek u siebie w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po new nails jestem - nie potrzebujesz studiow, tylko odpowiedniego doświadczenia, umiejętności, wtedy sobie na spokojnie w zawodzie poradzisz. Nic nie przyjdzie z dnia na dzień, ale z czasem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karonik
W zasadzie jedyne co mi przychodzi na myśli to właśnie szkolenia. Szkoła? Tutaj nikt nie patrzy na papiery, każdy zwraca uwagę wyłącznie na umiejętności i to w zasadzie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kursy w Lukomades. Sama mam już na koncie kilka certyfikatów i jestem bardzo zadowolona z tego ośrodka. Najbardziej jestem zadowolona z kursu na technika usług kosmetycznych. Zajęcia były bardzo merytoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×