Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

jakie tabletki na bolące kolana?

Polecane posty

witam...mój mąż ma niecałe 25 lat i czesto zmaga sie bólem kolan...moze brac na to juz jakies tabletki czy za wczesnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze 4flex na stawy >?? albo ogólnie jakies preparaty dobrze wyływające na stawy , zawierające glukozamine ??? Moja tesciowa bierze wlasnie 4flex i bardzo sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmd ifjasx,
Nimezil:) Mój mąz ma to przepisane, na ból kolana. Dorywczo, przy bólu, ale i tak nie omijaj ortopedy... Lek jest w postaci proszku- pomaga. jovik (nie chce mi się logowac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mój mąż nie jest gruby...jest raczej bardzo chudy a u ortopedy kiedys juz byl...bo mu kolana przeskakiwaly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko a ty jeszcze tej
Autorko glukozamina! Mnie pomogła w dwa miesiące regularneog brania po porodzie gdzie podczas ciąży siały mi stawy kolanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddfffffdd
Ja jak biegałam bolały mnie kolana zaczęłam brać artrostop i już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalabamba
ja zamiast tabletek polecam żel TRAUMON. świetny na ból stawów. cierpię na gorączkę reomatyczna. jak zacznie boleć to smaruje i zaraz przechodzi. lepsze to niż wyniszczanie organizmu tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaS_8688
Używaliście leku co się nazywa Olimp Gold Glucosamine? No bo szukałam komentarzy na temat tego produktu i postanowiłam Was zapytać. Możecie coś opowiedzieć mi o tym produkcie? Opłaca się go używać, słyszeliście o zamiennikach? Na tej stronie przeczytałam trochę opinii o Olimp Gold Glucosamine: http://www.listalekow.pl/olimp-gold-glucosamine/ - uważacie, że to prawdziwe komentarze? Wolałabym się nie przejechać i wydać bezsensownie kaskę, dlatego liczę na Wasze sugestie. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez bolało kolano, po pewnym czasie poszłam na rentgen i okazało się, że to martwica stawu kolanowego. Lepiej niech mąż idzie po skierowanie do ortopedy zamiast faszerować się apapami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ArthroStop !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam bóle w kolanach kazał mi iść na rehabilitację ale kolejki......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki ? mi zalecono maść rozgrzewającą i do picia suplement 4Flex no i przez okres około 3 miesięcy zero biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlineekspert4flex
Dzień dobry, skoro na forum padła nazwa produktu 4Flex, pozwolę sobie jako Online Ekspert napisać parę informacji o suplemencie: 4Flex to kolagen nowej generacji • Zawiera Fortigel® - kolagen naturalnego pochodzenia • Kolagen to białko, które stanowi budulec macierzy chrząstki (95%) • Białko w postac***eptydów pomaga utrzymać zdrowe kości, wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Proszek w poręcznej saszetce do rozpuszczania w wodzie, mleku lub jogurcie Życzę wielu sukcesów sportowych i nie tylko! :) W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka7889
Ja dużo biegam i zaczęłam odczuwać dyskomfort w kolanach... postanowiłam brać 4Flex. Stosuję już trzeci miesiąc i pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dla sportowców i osób aktywnych zalecam stosowanie 4flex sport. Warto pamiętać, aby stosować ten suplement w ilości jednej saszetki dziennie przez minimum trzy miesiące. Tak jak zawarte jest to w ulotce dołączonej do opakowania. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka654
Mnie trenerka fitnes poleciła już dawno 4Flex, także stosuję go i nie mam problemów ze stawami, pozbyłam się takiej ciężkości potreningowej, także warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlineekspert4flex
Dobry wieczór, Bardzo nas cieszy satysfakcja z naszego produktu :) Przypominamy, że dla optymalnych rezultatów powinno się używać produktu 4Flex minimum 3 miesiące. W razie jakichkolwiek dalszych pytań służę pomocą. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Kozioł
Ja też wolę profilatycznie pobrać 4Flex niż latać po lekarzach, mam lekkie bóle stawów i mam nadzieję, że ten suplement pomoże, ale jak wiemy to proces kilkumiesięczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowa Bama
Mnie kolana zaczęły boleć zupelnie bez powodu, zaczęłam pływać, a trener dodatkolwo polecil mi 4Flex, z naturalnym kolagenem na chrzaski... Już munęły dwa i pól miesiąca i widzę poprawę. Zobaczymy po skończonej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można ćwiczyć przy braniu 4 Flex ? akurat mam problem z kolanem i tylko trochę mnie boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie należy lekceważyć nawet małego bólu. Warto zatem wybrać się do lekarza i zapytać czy ćwiczenia będą wskazane w połączeniu ze stosowaniem suplementu 4flex. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie 4 Flex jest w saszetkach do picia zapewne szybciej się przyswaja niż tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. A ja mam takie pytanie: czy można brać ten specyfik podczas brania innych leków. Mam już swoje lata i choróbska, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zalecam konsultację z lekarzem, który zezwoli lub zabroni stosowania suplementu 4flex z Pani/Pana zestawem leków. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do NFZ na rehabilitację są długie kolejki prywatnie jak dla mnie drogo dlatego zabezpieczam się 4 Flex na razie przy mojej nadwadze się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyka
Dobrze zgłosić się do lekarza , może jakiś stan zapalny być. Profilaktycznie można 4flex pobrać . To suplement z sporą zawartością kolagenu , dlatego regeneruje chrząstkę . Stosuje go i moim kolanom pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aklom
Moim zdaniem trzeba przed wysiłkiem wzmacniać stawy i mięśnie. Bo jak wywiąże się stan zapalny to bez lekarza ani rusz . Dlatego ja profilaktycznie przeprowadzam kuracje 4flex który wzmacnia stawy i przy okazji mięśnie. I nic mnie nie boli mimo dość intensywnego biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×