Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulka017

jakie witaminy bierzecie?

Polecane posty

Gość daadadada
tran mollers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kwas
tylko kwas foliowy lekarz zalecił. Sztuczne witaminy w ciąży wcale nie są dobre. No chyba, że morfologia kiepska wyszła. Tym bardziej w okresie wiosny i lata gdzie dieta może być urozmaicona. po co faszerować się sztucznymi witaminami, które i tak wchłaniają się w niewielkim stopniu. Poczytaj artykuły, nawet te na necie. Wyraźnie jest napisane żeby nie brać sztucznych witamin w ciąży, chyba, że lekarz podejmie inną decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeenka90
Teraz biore Grape Seed Extract od Noble Health, ponieważ chce wreszcie pozbyc sie przebarwień, a te niestety po kremach nie przechodzą. Wiec chce zadziałac czyms skutecznym od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKAZLA
LADEEVIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?.?.
ja brałam pregna bo zawiera kwasy omega-to nowość, ale można sobie dokupić same kwasy omega, z suplementów brałam tez magnez na skurcze i twradnienie brzucha i provag profilaktycznie przed grzybicą/bo mam tendencje do łapania tego świństwa/. Acha-i witaminy zaczęłam brac ok.3 m-ca, wczęsniej tylko folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex57
Niestety posiadając nieco wiedzy fachowej uważam, że wiele witamin i minerałów dostępnych na rynku to specyfiki, które tylko zaśmiecają nasz organizm - niezależnie od tego dla kogo są przeznaczone. Większość z nich działa jak placebo i często obciąża funkcje metaboliczne. Świadomość różnic pomiędzy jakością suplementów jakie zażywamy jest bardzo ważna. Kolorowe reklamy nie powinny być wyznacznikiem jakości produktu. To jest na prawdę sprawa warta uwagi, więc jestem za tym, by edukować ludzi na temat prawdziwie zdrowej - surowej diety oraz naturalnych suplementów. Polecam informacje zawarte na http://najlepsze-witaminy.blogspot.com Zwłaszcza dla osób chcących rzetelnie podejść do spraw uzupełniania swoje diety w niezbędne substancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biorę od poczatku ciazy
olej z wiesiołka nieoczyszczony kwas foliowy cebion multiwitamin jod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafa155
ja biorę od ok. 4 miesiąca Pharmaton Matruelle,zawiera tez kwasy omega3 i DHA, niestety moja dieta nie mogła być w ciąży urozmaicona ze względu na bardzo duże problemy z żołądkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korrniszkonka
Ja ostatnio weszłam na stronkę Noble Health bo chciałam poczytać o suplementach i tak to oto trafiłam na fajny konkurs. Wrzucam, bo może skorzystacie http://porcjapiekna.pl/ankieta-2012/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbuszzka9
Co do suplementów Noble health to rzeczywiscie sa one skuteczne i naprawde mogę polecić jesli chodzi o odpowiednie wzmocnienie skory, włosów i paznokci, akurat przed wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamatyjas
Przez jaki okres czasu średnio przyjmujecie takie suplementy ? Czy 3mc to za mało czy wystarczajaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ze niby
ja biore pregna plus od poczatku [to kwasy omega z kw. foliowym, zelazem, jodem i cynkiem], nic wiecej, nie ma potrzeby, wchlanialnosc multiwitamin i tak nie przekracza 5% a kw. omega, zelazo i kw. foliowy przynajmniej w duzy stopniu sie wchlona, jesli przyjmuje sie je w towarzystwie wit.c morfo mam b. dobra i nie widze potrzeby szprycowac sie na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvakusia
3miesiące na przyjmowanie takich suplementów to takie minimum. I mysle ze zdecydowanie własnie najlepiej jest w tym wytrwać już dla takich konkretniejszych efektów na naszej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeerka
Witaminy witaminami, ale trzeba tez dbac o swoją cerę przypomocy własciwych kremów. I tutaj dla mnie takim numerem jeden jest ta marka profesjonalnych kosmetykow http://www.nantes.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zummma
Mysle ze najlepiej tez jest stosowac odpowiednie kremy. Na pewno nasza skóra odwdzięczy sie nam naturalnym pięknem. Jesli szukacie odpowiedniego kremu polecam odwiedzić tą strone http://www.nantes.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddssa
Aksamitka a przez jaki okres czasu trzeba przyjmowac te suplementy zeby było widac naprawde dobre efekty jesli chodzi o samo działanie tych suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha a wy dalej wierzycie w te witaminy i suplementy,wystarczy miec chociaz niewielki procent inteligencji by wiedziec i sie domyslec,ze to syfnad syfami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mm i kaszek bobovita nie dajesz dziecku? Czy dziecko może jeść ten syf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kwas foliowy :-) reszta - dobra dieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Mi lekarza na ostatniej wizycie, ze względu na ogólne osłabienie organizmu i spadek żelaza, zalecił omegamed optima forte. Czy któraś może już brała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pregna plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie sie zgadzam.a po 2 miesiącach stosowania już widzialam swietne efekty. To działa i jest dla mnie lepsze od kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz tez kiedy dużo biegam tez staram sie przyjmowac kolagen i jednak zwracać uwage na moje stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore pregneplus, jest ok, wyniki wzorowe, dziecko pięknie się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×