Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przebarwiona

jakie zabiegi kosmetyczne na przebarwienia,

Polecane posty

Gość przebarwiona

Chciałabym zlikwidować przebarwienia powstałe na twarzy , może znacie jakieś zabiegi kosmetyczne które pomogłyby mi to zlikwidować albo przynajmniej zmniejszyć, wpisujcie które wam pomogły ,proszę, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwiona
chciałam jeszcze dodac ze to sa takie przebarwienia powstałe od słońca, no i od tego że latka lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwiona
dziękuję mutka napewno skorzystam , ale chciałabym jeszcze sie dowiedzieć jakie zabiegi można robic u kosmetyczki i czy przynoszą jakiekolwiek efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mutka
podobno dobry jest sok z cytryny wcierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są specjalne zabiegi kosmetyczne tzw. \"kwasy\", możesz też kupić specjalne płatki z Avonu, takie w białym i szarym pudełku, tez pomagają, ale możesz używać ich tylko w pochmurne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa Bioptron
to moja najleprza kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwiona
a ile taka lampa kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwiona
to naprawde nikt nie miał tego typu zabiegów, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki210
ja nie mogłam pozbyć się przebarwień na skórze. Sporo kasy wydałam na beznadziejne kosmetyki, aż w końcu zdecydowałam się pójść do specjalistycznego gabinetu medycyny estetycznej WeelDerm i bardzo żałuje, że wcześniej tego nie zrobiłam.Pani doktor przeprowadziła ze mną rozmowę i zleciła odpowiednie dla mojej skóry zabiegi i pomogło.Powiem szczerze, że nawet samopoczucie teraz mam lepsze.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, miałaś zabiegi, których nazw nie pamiętasz i nie wiesz co tam miałaś nakładane, ale cała nazwę miejsca gdzie byłaś wypisałaś w całości :) Zresztą nie wiem czy ktoś czeka na odpowiedz na tak stary wątek. Znam dobre zabiegi na przebarwienia, np. Złuszczanie kwasami F-Peel francuskiej firmy Purles lub zabieg i nazwie SPOT OUT firmy Toskani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę zabieg z kwasami Purles F-Peel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata La Beaute
Jeśli Purles to polecam wielokrotnie sprawdzony F-Peel, czyli 10% kwas ferulowy połączony z 5% kwasem mlekowym (odmładza :)), nie złuszcza, tylko wyrównuje koloryt skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przebarwienia polecalabym zestaw zabiegow kwasami lub mikrodermabrazją. a ile masz lat i jaka masz cere? nie na kazdej cerze mozna wykonywac takie zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zabiegi nic nie dają ja byłam na laserze , owszem pomógł, twarz stała się jaśniejsza, zabuliłam!! teraz znów muszę iść w listopadzie w te kremy i mikrodermabrazje nie wierzcie, szkoda kasy i g****o da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie zbieram na lasery, a jak na razie uzywam zwykluch peelingow, teraz mam od bielendy, troche schodzi mi sie z czekaniem, ale zauwazylam ze jast jakby lepiej, blizny i przebarwienia sa mniej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zmniejszyłam swoje przebarwienia na twarzy? Były okropne, duże, makijaż ich nie przykrywał. Kupiłam ostropest plamisty (akurat silimarol w moim przypadku) łykałam przez miesiąc. Potem hepatil detox i też wg instrukcj na opakowaniu. Do tego duże dawki wit C. + na początku tego wszystkiego na noc smarowałam twarz olejem rycynowym (wyciąga toksyny) przez 7 dni potem dwa tyg przerwy i znów 7 dni. Piłam czasami ocet jabłkowy. 1zebarwienia są ale jak nałoże fluid to ich nie widać wcale! Zjaśniały i nie ma już nowych chociaż całe lato spędziłam na słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc wyzej- co to za kuracja? skad ja wytrzasnelas? bo brzmi dosc szalenie :D olejek rycynowy na twarz na dzien czy na noc? na jak dlugo? nie mialas po tym wysypu krost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Sobańska
Szczerze polecam peelingi chemiczne kwasem ferulowym (F-Peel) marki Purles, efekty widoczne już po pierwszym użyciu! Znacznie poprawia się koloryt i napięcie skóry. Cera zyskuje blask i jest pięknie rozświetlona. Myślę że seria zabiegów na przebarwienia z użyciem tego kwasu zadowoli nawet najbardziej wymagającą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione zabiegi z kwasami F-Peel i S-peel w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu i moje przebarwienia bardzo się rozjaśniły. Mam mieć jeszcze dwa zabiegi ze specjalnym serum z arbutyną i witaminą C i wtedy przebarwienia mają zniknąć do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej skuteczne preparaty to kosmelan I dermomelan .Kuracja nie jest tania bo to koszt Ok 1500zl ale warto bo to jedyny tak naprawde pomagajacy zabieg.Wiem to bo jestem kosmetologiem z duzym doswiadczeniem I wiem ze nic innego tak nie pomaga nawet lasery.Zabieg mozna wykonac tylko w renomowanych gabinetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, to nie ma żadnej gwarancji że po cosmelanie przebarwienia się nie pojawią ponownie więc nie wiem czy warto wydać tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma skłonność do powstawania przebarwień to wiadomo, że żaden zabieg tego nie powstrzyma. Trzeba cały czas stosować kremy z wysokimi filtrami. Miałam niedawno robiony zabieg SpotOut, ma dokładnie taki sam sład jak cosmelan, ale nie płaciłam 1500 zł tylko 1200 zł. Również dostałam do domu 2 kremiki do codziennego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×