Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna z wrzesnia

jakie zaproszenia kupilyscie

Polecane posty

Gość taka jedna z wrzesnia

ja wlasnie musze wybrac cos i nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my may trochę inne, kupiłam na allegro zaproszenia w butelce, są przepiekne, z piaskiem z kamyczkami w środku, zwinieta karteczka kogo się zaprasza, przyozdobiona sznurkiem lub wstażką materiałową,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
wstaw link, prosze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
u mnie limit max 4zł ale rzeczywiście piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam te: http://allegro.pl/perlowe-eleganckie-zaproszenia-na-slub-slubne-i2124257364.html i na zdjęciu wyglądają równie dobrze, co w rzeczywistości. Przy zakupie interesowała mnie klasa papieru, a ten jest bardzo ładny, prążkowany i elegancki. A zewnętrzna koperta zewnętrzna jest wykonana z bardzo fajnego, połyskującego papieru. Nie takiego standardowego, wygląda bardzo elegancko. Polecam odcień fioletowy i kremowy. A do środka biały papier. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w googla zaproszenia ślubne i na pewno coś ciekawego znajdziesz:D Pierwsze z brzegu www.jakacards.pl, mgprojekt, jum etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->dziki dzik Bardzo ładne. Podobają mi się zwłaszcza te brązowe (w połączeniu z kartką ecru wygląda elegancko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubniczko, jakim cudem nie pogubiliście się która butelka jest dla kogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubniczko, jakim cudem nie pogubiliście się która butelka jest dla kogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ wydrukowałam imiona i nazwiska na małej karteczce, takie małe bileciki zrobiłam, ale zaproszenia zrobiły furorę, jeszcze nikt sie z takimi nie spotkał, a mi właśnie o to chodziło coś nie spotykanego i oklepanego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzonapokolacji
Zaproszenia w butelce większego kiczu i pretensjonalności nie widziałam. Generalnie zbieram wszystkie zaproszenia, ale to wylądowałoby w koszu, bo jak to przechować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla was to kicz, a dla moich bliskich to pamiątka, zapraszam osoby bliskie memu sercu i oni tych buteleczek nie odbierają jako śmieć tylko jak coś dane od bliskiej osoby, bo nie zapraszam osób obcych, i to jest różnica,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota--moja
popisówa z tymi zaroszeniami w butelce... na wszystkim oszczędzamy ale na tym nie mogliśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika126
A ja polecam stronę zaproszeniaok.pl Bardzo ładne i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest nie duża liczba zaproszeń, wiec i kwota też nie jest powalajaca, a zachwycenie rodziny bezcenne, to ścisłe grono rodzinne wiec nie ma czegoś takiego zawistnego, aha a co złego w oszczędzaniu?? moje rachunki powoli sie zamykają i jestem pozytywnie zaskoczona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha gdy ja kupowałam te zaproszenia były o 1zł tańsze na szt, wiec to też jest róznica, teraz jak bym miała kupować pewnie bym zrezygnowała, bo 8,50to duzo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×