Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flakonikperfumik

Jakie znacie najbardziej wieśniackie imiona?

Polecane posty

Gość flakonikperfumik

Chciałbym poznać wasze zdanie o imionach, jak byście w życiu dziecka nie nazwały i dlaczego. Moim zdaniem najgorsze: Krystyna, Mariola, Dariusz, Rościgniewa, Wieńczysława, Bogumiła, Piotrumiła, Arkadiusz, Amadeusz, Alan, Józefina. Jak jakiegoś zapomniałam to będę dopisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
Rita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogdan, Czesław, Wiesława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia565
Nicola, Jessica, Angelica, Vanessa,Violetta i te wszystkie inne gdzie nie wiadomo czy pisac Jasmina cz Dzasmina i wg jakby polskich imion nie bylo tylko teraz same takie zaporzyczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
No, Katarzyna - Kataryna, fuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma imion brzydkich, a już napewno wiesniackich. Niektóre imiona mogą się źle kojarzyć że względu na człowieka które je nosi. Podoba mi się imię Edyta, ale nigdy bym tak dziecka nie nazwała bo nie znam żadnej fajnej Edyty. Tak samo imię Magdalena. Ale nie są wiesniackie. Po prostu mam z nimi zle skojarzenia. a wysmiewanie imion jest po prostu gowniarskie, ale skoro na kafe siedzi całą gimbaza bo jest przerwa świąteczna to jakich tematów się tu spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
No a nazwałabyś swoje dziecko Rościgniewa?! No właśnie... Jasne, jest takie imię i niektórzy je noszą i nie można ich wyśmiewa, ale to nie znaczy, że imię jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaneta, Nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeetam macie jakieś dziwne uprzedzenia, poza tym imion nikt sobie sam nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JANUSZ !!! tego nie przebije zadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystyna to z******te imię!!!! Wieśniackie są: Patrycja, Vanessa, Dżesika, Alan, Brajan, Sonia, Tina, Max, Nicole (Nicola, Nikola, Nicoletta), Samantha, Fiona, Kevin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*zaje/biste imię!!!! (miło być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariola Żaneta Aneta Wioleta Roksana Klaudia Andżela Dżesika Wanesa Nikola Nadia Karmen (tak tak, znam taką mamusię!) Oliwier Alan Brajan Kewin Gracjan Fabian Dorian Ksawier Mariusz Bogdan. Wszystkie te imiona są pretensjonalne i tandetne, przysięgam że wolałabym mieć na imię Czesława niż Wanesa czy Karmen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szymon, Piotr ( nie wiem ale ja nienawidzę tych imion) Krystyna, Katarzyna, Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja można nienawidzić imię. Musisz być bardzo nieszczęśliwa i sfrustrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karol, miłosz, basia, małgosia-prostackie, ordynarne, wieśniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudia jest pretensjonalnym imienie?albo aneta? nie oslabiaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wiesniackie sa te wszystkie najbardziej teraz popularne typu Antek, Franek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gniewko Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudia jest pretensjonalnym imienie?albo aneta? nie oslabiaj mnie. xxx tak, dokładnie. Jakieś 25-35 lat temu te imiona były na poziomie dzisiejszej Nikoli czy Brajana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że dziwne jest nadawanie dzieciom imion takich jak Antoś, Leoś czy Staś.. Póki dziecko małe te imiona brzmią ładnie, ale każde z tych dzieci bedzie kiedyś już nie nastoletnim Antosiem, Leosiem czy Stasiem, tylko Antonim, Leonem i Stanisławem.. A to imiona dobre dla naszych dziadków. Moda na nadawanie dzieciom staropolskich imion do mnie kompletnie nie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×