Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carnival lady

Jakie znacie najlepsze gry planszowe??

Polecane posty

Gość carnival lady

Hej! Bardzo proszę o pomoc, z moim Ukochanym i znajomymi uwielbiamy gry planszowe. Już nam się trochę znudziło Monopoly, Scrabble itp i chcemy kupić jakąś inną grę. Dawajcie propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carnival lady
Szukam na allegro ale strasznie dużo tego i nie mogę się połapać. Dla dorosłych niekoniecznie, bo pewnie czasem będziemy chcieli zagrać z rodzicami- to bardzo wyluzowani ludzie, ale jednak bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy o jaka Ci chodzi. Najlepiej wejdz sobie na strone http://www.rebel.pl/ i tam poczytaj o grach planszowych. Aktualnie jest ich wielki powrot ale znalezc cos w co gra sie z przyjemnoscia i jeszcze inni to lubia to nie tak latwo taka znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alvaro78
Potwierdzam,kupowałem już kilkakrotnie w sklepie www.Targowo.Istore.pl i jak do tej pory nigdy się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniaka262
Jeżeli lubicie gry bardzo długie to polecam : "Blue moon" albo "Talisman : magia i miecz" Bradzo fajne gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targowo.Istore.pl
Magia i miecz to znakomita gra,w naszym sklepie dostępna za bardzo atrakcyjną cenę,więc zapraszam www.Targowo.Istore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agsia
Ja zdecydowanie polecam Blokus. Mam wersję z kwadratową planszą. Gra dla 2-4 osób ale we dwie zazwyczaj kończy się remisem; najfajniej gra się w cztery osoby. My potrafimy grać nieprzerwanie przez kilka dni i się nam nie nudzi. Jedna rozgrywka trwa ok 15 minut, gra polega na układaniu na planszy klocków w różnych kształtach (podobnych do tych z tetrisa); wygrywa ten, kto ułoży najwięcej. A nazwa Blokus dlatego, że klocki należy układać tak, żeby blokować ruchy przeciwnika. Jak przyjeżdżają do nas goście, gramy. I wszyscy są zachwyceni. Większość kupiła swoje egzemplarze. Gra kosztuje ok .100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ostadnicy z Catanu" to niezawodna gra. Zawsze wszystkim się podoba i to mogę polecić z czystym sumieniem. Na początek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bańkaaa1
Rycerze z Catanu (dodatek do osadnikow:)) i Ticket to Ride

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkochinczyk jest nie do przejscia, probowalismy nie raz...choc towarzystwo twarde glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z dzieciństwa pamietam i świetnie wspominam grę SUPER FARMER. Można grać maksymalnie w 7 osób jak się nie mylę. Gra ma prostokątne zielone opakowanie ze zdjęciem farmera. Jest kilka rodzajów ale ja grałam tylko w taką bez planszy. Są 2 12-ścienne kostki z rysukami zwierzaków. Ogółem musimy zebrać jak najwięcej zwierząt najtrudniejszych do zdobycia chyba są to 2 konie. Gra bardzo wciągająca i przyjemna. Zwierzątka wymenia się na inne. Na allegro znalazłam nową taką grę za 26 zł z przesyłką jak się nie mylę. W Warszawie można odebrać osobiście wtedy za 16 zł jest. Ja zamawiam ją zaraz po weekendzie, nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Cindy
Dla mnie kultową grą jest chińczyk. Moje dzieci mają mnóstwo innych gier, ale chińczyka żadna nie przebije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cywilizacja jeśli wersja komputerowa podobała Ci się to polubisz też wersję planszową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kolejka" - gra o prl-u, genialna, typowo "dla doroslych", kupa smiechu i dosc dluga rozgrywka, szczegolnie polecam. oprocz tego "osada" tez jest swietna ale to taka strategia bardziej no i jest jteszcze super gra na refleks "jungle speed"- mozna paznokcie polamac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monopol - uwielbiam :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiliśmy sobie chińczyka ale trochę innego z Angry Birds. Kiedyś mój dziadek miał podobnego chińczyka i pewnie z sentymentu go kupiliśmy ale naprawdę jest fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie tak posiedzieć i pograć w coś innego niż gry komputerowe na stronie e-fun24.pl/pol_m_Gry_Gry-Planszowe-279.html jest mnóstwo pomysłów na takie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackowiak
Nie ma nic lepszego jak doładować swoje 5 groszy, i mieć z tego świetny prezent - na grę, która wyjdzie na nasze półki sklepowe już niebawem, z naszą pomocą. A o co chodzi, przede wszystkim chodzi o projekt dot. gry planszowej. Wspieramy projekt dzięki społecznemu dofinansowaniu, gorsz do grosza i będzie kokosza jak to mowia :) W sumie cała informacja tutaj: https://wspieram.to/wedrowcy Przede wszystkim świetna gra, i można dostać grę za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione to Tabu, Niagara, Tybet i różnego rodzaju kalambury np. Babelo. Obecnie szukam starej gry z prl-u "Bitwa morska". Może ma ktoś gdzieś na strychu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy ktoś już o tym pisał, bo nie czytałam wszystkich komentarzy ale bez wątpienia polecam grę 5 sekund. Jest mnóstwo śmiechu. Po kolacji wigilijnej graliśmy w nią do północy a wszyscy dobrze się bawili. Jednak cena jest trochę wysoka ale znajomi jak zagrali w tą grę już zamawiali sobie tą grę jako prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JmrK
Zapraszam na nowo powstałą stronę na fb - "skup używanych gier planszowych i puzzli". Rozwiązanie dla Tych, którzy chcą sprzedać niepotrzebne już gry i puzzle. Zapraszam do "lajkowania" :) Dziękuję. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×