Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmrgbniurjyhg

jakie znacie najstraszniejsze horrory??

Polecane posty

Gość hmrgbniurjyhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjrf
Chyba nie istnieje już taki, który byłby w stanie mnie jakoś znacznie przerazić, ale kiedyś jak zobaczyłam urywki ju on 2 to bałam się go obejrzeć :D No i nie obejrzałam... Może kiedyś to zrobię jak będę miała czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibi
okej dzięki. Macie jeszcze coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniezrodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po obejrzeniu filmu 'Koszmar z ulicy wiązów' przez 3 dni spałam z zapaloną małą lampką :P Ale ogólnie jestem słaba, pod względem horrorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shutter i the ring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranormal Activity. Amityville Lśnienie "The Shining" (może i nie taki straszny, mało akcji);dalej nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przypominam sobie tytułu, ale pamietam scene jak ktoś stoi a obok przesuwa sie płyta i wysuwa się kościotrupia reka i wciąga tą osobe pod ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjrf
Jeszcze ponoć "martwe ptaki" jest strasznym horrorem, ale ja jakoś się na nim nie bałam... Zresztą ja chyba na żadnym filmie się nie boję, dlatego możesz zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjrf
axas, może jakaś noc żywych trupów itp? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierociniec jest dobry, ale nie straszny. Rec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaki i Omen - jedyne horrory na których się bałem, piękny jest Dracula w reżyserii Forda Coppoli, bardzo dobry jest Wywiad z wampirem i Jeździec bez głowy. A reszta? Reszta jest milczeniem, to raczej komedie niż horrory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dhjrf może, nie widziałam poczatku, ala ta scena utkwiła mi w pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli lubisz gore polecam serię NEKROMANTIK, Cannibal Holocaust i Black Sheep, dobre mocne klasyczne gore :) z bardziej lajtowych ale wciąż horrorów polecam całą serię HELLRAISER, nie zrażaj się tym, iż to starsze filmy, są naprawdę świetne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjrf
Ja bym wywiadu z wampirem nie nazwała horrorem. Raczej jakimś dramatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shutter ZDECYDOWANIE
tylko że ma wersję azjatycką i amerykańską. każdy woli inną więc mozna obejrzeć obie. nie ma straszniejszego horroru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvy
Wzgórza mają oczy, wrong turn ( tylko 1), ring, klątwa, dom woskowych ciał i te które już zostały wymienione:) Ogólnie lubię slashery jakby ktoś znał dobre to proszę podajcie tytuły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjrf
Blac sheep również nie nazwałabym horrorem, to raczej czarna komedia. Właśnie sobie przypomniałam horror wojenny, który jest na faktach. Słyszałam kilka ciekawostek na temat tego filmu, że kilkanaście ludzi dostało na nim zawału serca, oraz, że przy scenie rozszarpywania kota przez szczury, wykorzystano prawdziwe zwierzęta. Niestety nie miałam okazji obejrzeć tego filmu, ale tytuł to Man behind the sun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbnghcvgh
b.rzadko odlądam, ale ost zdarzyło mi się zobaczyć kilka i tak ja jak i mój często oglądający takie filmy chłopak, i wielu jego znajomych uznało że PARANORMAL ACTIVITY to jest najlepszy horror z ostatniego czasu ;p.. za jakiś czas będzie druga czesc.. aha, trzeba pamietac o dobrzym sprzecie do ogladania- dzwiek odgrywa duza role

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno klasyka: "Dziecko Rosemary", "Egzorcysta" dodatkowo hooror ale strasznie dobijający z mega mroczną, posępną atmosferą: "Martyrs. Skazani na strach" i na koniec komedio-horror: "martwica mózgu" poprostu wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvy
A i jeszcze najbardziej obleśny film jaki widziałam : The human centipede(First Sequence)- ludzka stonoga. Masakra... Normalny człowiek tego nie nakręcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Martyrs" nie jest za bardzo horrorem, ale fakt faktem krwawe, fabularnie niezgorsze i zacnie się ogląda, choć banię ryje, że się tak wyrażę :) "Ichi the killer" to już klasyka dla goremaniaków, jak i cała seria "Man behind the sun", czego jednak horrorem bym nie nazwała jako że fabuła bazuje na faktycznie istniejącej niegdyś jednostce 731 porównywalnej do jednostki dra Mengele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ciężko wam jest znaleźć filmy gore właśnie w stylu "Men behind the sun" czy "Salo 120 dni sodomy" (nie jest horrorem ale też ciężki do zdobycia bo mocny materiał) polecam www.chomikuj.pl , wiele osób posiada te filmy i je udostępnia. "Salo..." polecam, choć jeśli ktoś gustuje w tego typu produkcjach bardziej polecam książkę, ekstremalnie mocna od pierwszego momentu i gwarantuję niezapomniany wgląd w najobrzydliwsze dewiacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×