Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakiego rodzaju pamiątki trzymacie w domu?

Polecane posty

Gość gość

Właśnie robie porzadki i zastanawiam się co warto zatrzymać a co wyrzucić. Mam jakies stare bilety, wejsciowki, opaski na reke z koncertow i innych wydarzen i zastanawiam sie czy to wywalić. tak samo jakies zaproszenia na sluby, upominki od młodych, podziekowania z pracy.... pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię pamiątki nawet mam kawałek wafelka z pierwszego loda jakiego miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zasuszony pepuszek mojego 17 letniego juz syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A fujjjj Moja mama ma jeszcze zasuszone pępki mój i mojego rodzeństwa to już prawie 50lat! Fuuuuuu Ja nie trzymam żadnych pamiątek poza zdjęciami na dyskach;) Ale mam u rodziców jeszcze swój pokój w którym czas się zatrzymał:) Kiedy tam wchodzę łzy cisną mi się do oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to po temacie
Rozumiem że temat został zainicjowany w celu pokazania zdjęcia kolekcjonerki gumek z wiocha.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie w domu rodzinnym mam mase d**ereli - ale no właśnie one nie sąmi potrzebne - jeszcze żebym to oglądała, ale tego nie robie w nowym domu kompletny minimalizm, nie zbieram nic - z wyjazdów czasem sobie jakiś breloczek przywiozę to od razu do kluczy i to wszystko - nie jestem sentymentalna. Staram się nie wracać pamięcią tylko myśleć przyszłościowo - ale mam dopiero 24l więc może dlatego - dzieci też nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej trzymac tylko cenne pamiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 50lat? Ten pokój to już skansen! Masz tam pokój nastolatki sprzed 35lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żółty jesienny liść. Była ciepły, listopadowy wieczór. I my, w pełnym blasku księżyca, w niezbyt bujnej już o tej porze roku trawie. Kiedy po miłosnych uniesieniach wróciłam do domu, dostrzegam we włosach wspomniany liść. Do dziś go przechowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×