Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna_28

Jakiego widziałyście najmniejszego penisa w życiu ?

Polecane posty

Gość Anna_28

do tej pory jestem w szoku wylądowałam prawie z kolegą w łóżku , żeby nie było znamy się parę lat on nie ma dziewczyny i chyba nigdy nie miał, ja samotna od roku no i do rzeczy zdjęłam mu spodnie on mówi, że ma małego, a ja że nic nie szkodzi, ale tam normalnie szok taki malutki penisek miał ze 2-3 cm aż nie mogłam ze śmiechu i to podobno był w stanie erekcji, wyglądał jak sam czubek penisa taki malutki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyśmiałaś go? To tak jak bys go juz zabiła :) A dałaś mu chociaż czy nie? Bo jak nie to dzwoń do niego i mu choć loda zrób bo koleś się załamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przepraszam za Jedwabne
tak na oko 0,3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany, a uprawialiście "seks"? Ja miałam raz taką przygodę, zkolega na imprezie, było miło, dobieram mu się do rozporka a tam.. jakiś korniszonek :o był malutki jak siusiak niemowlaka. Nie dałam rady, wstałam i po prostu wyszłam z pokoju.. A najlepsze, że ten gość miał się za niewiadomo jakiego ***akę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyszedł kiedyś ktoś z pokoju jak zobaczył wasz biust albo waginę bez ciuchów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
zrobiłam mu dobrze ręką...bo zanim zdąrzyłam cokolwiek innego po 30 sekundach doszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he no w ramach przeprosin zrób mu loda , chłopina się załamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: No właśnie, nie raz jest tak, że laska spoko ale jak sie rozbierze to o matko :( cycki krzywe, jakiś celulit. A mimo to nie wychodzimy i nie śmiejemy się, a WY? co, hihi i nawet nie pomyślicie jak można kogoś tak zranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzilas chyba z tymi 2-3cm. Nie ma tak malych penisow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne panowie, miałam mu zrobić loda z litości :o Co ja poradzę, że takie mikrofiucie działa na mnie jak kubeł zimnej wody, odechciało mi się seksu z nim i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
no poważnie miał takiego małego, ja idealna nie jestem ale bez przesady taki mikro siusiak ciekawe jak on sika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej do gardła ci nie wepchnie xD Przy tak małym, żeby mieć jakieś życie seksualne to niestety - pegging/transetki albo mistrz patelni. Takie są fakty. Tym niemniej... Nie miejscie pretensji, że facet jedzie po każdej przygrubej lub przychudej jeśli jesteście w stanie wyśmiać albo wyjść z pokoju po podnieceniu chłopaka dlatego, że jego sprzęt was nie zadowala z samego patrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
nie no kolega to kolega nikomu raczej o tym nie powiem bo i po co ale poprostu nie mogłam sie powstrzymać ze śmiechu byłam lekko pijana, ale do tej pory mi sie chce śmiać z tego peniska, n aurodziny kupie mu pompke na penisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytam- co niby miałam zrobić? Dać mu d**y z litości :o no błagam Was, nie chodzę do łóżka z kimś kto mnie nie kręci a takie siusiaczki nie są ani trochę podniecające..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
taki siusiak by nawet nie wszedł do pochwy bo niby jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
69 / wspólna masturbacja. Chce przyjemności, musi dać. Takim penisem nie da żadnej oprócz najciaśniejszej. Wyśmianie go nie rozwiązuje sprawy i jest okrutne. Jak byś się czuła, gdyby facet cię rozgrzał, potem spojrzał na Twoje ciało, zaśmiał się i wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
ale ja mu zrobiłam dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do drugiej panny mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
12cm to też maleńki, ale on już coś tam może podziałać i jeszcze zależy ci cienki na kabanosek czy gruby jak kiełbaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jestem jeszcze bardzo młody więc urośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to dla mnie żadna przyjemność, nawet masturbacja. Lubie penisy, jak większość kobiet i chce penisa w łóżku. Jakby się okazało, że facet się rozbierze a tu baba- tez bym wyszła. Dlaczego mam robić coś wbrew sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozebrałaś się z facetem, zaakceptowałaś Go, weszliście w strefę intymności,a potem sprzedałaś mu metaforycznego kopa w jaja za coś, na co nie ma wpływu (chyba, że poszłaś do łóżka z grubasem albo kimś biorącym hormony żeńskie lub wpierczniającym soję od życia płodowego, to miał). Jedyny moment w którym to co robisz nie jest obiektywnym sukinsyństwem to jeśli popierasz traktowanie seksu jako sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz chodzę do 2 gim więc chyba nie jest tak źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
nie rozumiem co tak bronicie tego mikruska nic mu nie zrobiłam, a nawet dostał to co chciał więc czemu mnie krytykujecie ? mam nadzieje, że ci urośnie gimnazjalisto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze, że nie mam małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, czyli lepiej było sprawić mu przyjemność i nie urazić uczuć, nieważne że potem czułabym się fatalnie a cała intymna sytuacja byłaby dla mnie podniecająca jak obiad u babci :o genialne męskie podejście do sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna a ile ten chłopak miał lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_28
tyle co ja 28 lat to kolega z czasów liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwiedź go może ma większego :D albo takiego jak ja :-D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×