Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa nieznajacsiem

jakiej firmy kupic laptop? co polecacie?

Polecane posty

Gość nowa nieznajacsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groźba się nie spełniła
ASUS cenowo przystępne i dobre TOSHIBA jak masz wiecej kasy HP jak Toshiba - czyli jak masz wiecej kasy o acerach, samsungach czy innych szajsach to nie mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa nieznajacsiem
ktos moze sie jeszcze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toshiba lub HP. Mam ten pierwszy 2,5 roku - chodzi jak złoto :D Żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tede kup se krede
asus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam skladaka
:D zaplacilam 2 tys zł moja kumpela kupila lapka (nie pamietam jakiej firmy) za niecale 3 tysiace - a jak sie okazalo, jest slabszy od mojego :) jej sie piksel wypalil, przegrzewa sie (no ale to powiedzmy, ze jej wina z tym przegrzewaniem) i ogolnie jest mniej zadowolona niz ja ze swojego. A tak samo moj i jej na gwarancji dwuletniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfcvadfe akufy gakufy agk
No naprawdę porada typu "kup hp, nie kupuj samsunga" jest porównywalna z poradą "kup czerwony a nie niebieski". Podzespoły są istotne a nie producent:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam skladaka
ja nie rozumiem ludzi, ktorzy pakuja mnostwo pieniedzy za to, by miec znaczek hp na lapku :O tak jak ktos wyzej napisal - wazniejsze sa podzespoly niz nazwa/firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam asusa
2,5 roku - sprawuje się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsxgdhfd
JA mam sony vaio od prawie 2 lat nie mam zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko i wzlacynie dell + nic wiecej. tak mowi moj maz, a on sie na tym dobrze zna. mielismy kilka laptopow - zawsze delle - teraz do firmy tez kupuje delle, moj maz tez ma w firmie delle (firma komputerowa wiec brali co dobre, a do mojej ja wybieram, za rada meza) delle maja gwarancje - po zgloszeniu naprawy przyjezdzaja na kolejny dzien roboczy w dowolne miejsce zeby naporawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ausa. 3 lata chodzi. W dodatku prawie caly czas. I zero problemów. Raz miał wypadek, spadł otwarty z wysokości 1.5 metra i nic. Z tego co wiem, to są dobre lenovo. Jak byl to IBM to były warte swojej ceny. Ale tym nowym to daleko do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furgonetka
zanomi informatyce mówili mi tak Lenovo ale te z górnej półki Toschiba potem Asus i Dell reszta w tyle ja kupilam Asusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazda na maksaaaaaaaaaaa
tylko lenovo a najlepiej sl410 64 bitowy wypas i cena ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
właśnie kupiłam synowi Lenovo. Na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toshiba, Asus, Dell, Lenovo unikać Acera i FS HP robił świetne laptopy (seria nx) ale obecne paviliony to totalne psuje Sony - mają średnio około 20% wyższe ceny od konkurencji a nie rekompensują tego w żaden sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko i wzlacynie dell + nic wiecej. tak mowi moj maz, a on sie na tym dobrze zna." w takim razie twój mężulek niewiele się zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
mamy tego: IdeaPad Y550 T6600 3GB 15.6 320 DVD GeForce GT 210M (512MB) W7H chciałam linka ze skapca wkleić ale uznano za spam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdzqADAQDAW
ja tez polecam della sama kupiłam za niezbyt wygórowaną cene pond 2 tys. bez systemu operacyjnego - mąz wgrał i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazda na maksaaaaaaaaaaa
nie zgadzam sie ...tylko lenovo i nic wiecej.....lenovo mam ja i polowa moich znajomych i nikt sie nie skarzy ze cosik zaszwankuje smigaja bez zadnego ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Apple....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam HP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×