Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jakiej muzyki słucha dzisiejsza młodzież?

Polecane posty

Pytam, bo nie mam pojęcia, a jestem ciekawa. Wiem, że takie pytanie dziwnie brzmi w ustach osoby urodzonej w 1994, ale szczerze tego nie wiem, bo jestem aspołeczna, i większość osób w moim wieku z którymi sie zadaje i rozmawiam o muzyce to fani metalu i innych odmian ciężkiego rocka, a oni nie są reprezentatywni dla mojego pokolenia, stanowią niewielki procent ogółu. Czego więc słucha większość? W sumie to jedna moja koleżanka ze studiów mówiła mi ze słucha Lany del Rey, to jakaś popularna piosenkarka wśród młodzieży? :) czego słuchacie, ludzie w wieku 16-23 lata? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze jakiejś pokopanej,ja lubie Beate Kozidrak. A ta cala muza szarpidrutow tylko drazni moje ucho:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Młodzież dziś słucha czegoś co się naszywa dubstep. Jest to strasznie denerwująca kompilacja wibrujących dzięków. Dobrze że mam w ulubionych http://www.doz.pl bo tabletki od bólu głowy przydały mi się wiele razy przez moich sąsiadów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Młodzież dziś słucha czegoś co się naszywa dubstep. " Chyba nie, z tego co widze moi znajomi na studiach raczej twierdzą że tego nie da sie słuchać i smieją sie z dubstepu. Wydaje mi sie, że teraz najbardziej popularna jest muzyka Indie - indie rock itd. ale to tylko moje domysły, które chciałabym skonsultować z osobami bedącymi typowymi przedstawicielami współczesnej młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejsza młodzież, jest na tyle płytka, że słucha durnowatych coverów bieberów, cyrusów i innych dzikich zwierzyn z pop/rock/techno mix. Indie, rock, że co? To chyba w innym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sam jesteś młodzieżą, czy to tylko twoje domysły? bo ja raczej mam wrazenie że większość studentów słucha muzyki indie i rocka, nie znałam nigdy nikogo kto by sie przyznawał do słuchania biebera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słucham rocka (głównie polskiego), alternative, hard rock i większość ludzi z mojego otoczenia również. mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja slucham muzyki klasycznej, filmowej, opery, jazzu, bluesa, post-rocka, alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×