Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama_z_zabawkami

Jakimi zabawkami interesują się Wasze dzieci?

Polecane posty

Gość mama_z_zabawkami

Witam serdecznie. Otwieram sklep z zabawkami. Chciałabym uzyskać odpowiedź na pytanie: Jakimi zabawkami interesują się Wasze dzieci w wieku 4-8 lat? Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puzzle, bohaterowie bajek np. kucyki pony, equestria girls, Jej wysokość Zosia, Myszka Minnie i Mickey i wszyscy inni z kanału Disney Junior. Dobrze byłoby wprowadzić również ubranka z tymi postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn: roboty,klocki Lego,samochody typu koparki,wszystko ze spidermanem córka:korale,torebki,puzzle i wszystko z księżniczkami głównie Kopciuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mała - 3,5 roku - jest miłośniczką syren - ostatnio hitem jest barbie syrena ze świecącym ogonem, ale też wszelkie syreny ją interesują. Podobają jej się lalki barbie, lalki księżniczki i akcesoria. Bardzo lubi ubieranki - dostała z UK taką drewnianą księżniczkę i magnetyczne ubrania i uwielbia tym się bawić, są podobne magnetyczne disneya. Lubi też zabawki z bohaterami bajek - chętnie bawi się domkiem peppy i klubem przyjaciół myszki mickey, salą balową Zosi... doprócz tego lubi klocki lego /duplo i friends/ i koniki pony oraz wszelkie domki - mam zamiar kupić jej na najbliższą "dużą okazję" dużą drewnianą willę dla lal/figurek ;-) Powodzenia w interesie, kiedyś jako mała dziewczynka marzyłam o pracy w sklepie z zabawkami. Teraz jest ciężko, u nas taki fajny sklep był na osiedlu i już się "przebranżowił", bo jednak licencje kosztują dużo i zabawki były drogie dość, nie dali rady przy cenach z selgrosa czy auchan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć i czołem kluski
Syn teraz jeździ ciągle ciągnikiem z akumulatorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn lat 4.najbardziej interesuje sie garazem mojego ojca,uwielbia klucze,srubokrety i mlotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne sa rzeczy polskiej firmy czuczu. Różnego rodzaju ukladanki i gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kucyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka 4,5 lat - kucyki, lalki barbie - syrenki, księżniczki, wróżki motyle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×