Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakiś głupi typ mnie zwyzywał na tym moim temacie:( Jest mi przykro

Polecane posty

Gość gość

Morał z tego taki, ze do wszystkiego się nie można przyznawać. Nie wiem co to z niego za nieskazitelna jednostka ale widocznie czuje się dużo lepszy ode mnie. Zmieszał mnie z błotem. Idealna nie jestem ale w życiu by mi takie obelgi na myśl nie przeszły:( Strasznie mi się smutno zrobiło. Jestem młoda i być może popełniam błędy ale uważam, że to niesprawiedliwe, ze ktoś ma prawo tak zwyzywać drugiego człowieka. Jeśli to czytasz a pewnie tak jest to możesz być z siebie dumny, bo czuje się jak śmieć:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, nie stresuj się, dziewczyno. nie możesz przejmować się opiniami baranów w necie. głowa do góry i zlej to pozdrawiam FACET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Dziewczyno ,ja jestem o rok młodszy od Ciebie,25 lat od tego gościa,który Ci nawrzucał,ale zupełnie mnie to nie dziwi,że tak Cię opisał,ponieważ uprawianie przygodnego seksu to wstyd. Ja akurat w przeciwieństwie do niektórych traktuje obydwie płci równo,nie uznaję za godnych szacunku zarówno *****czy,jak i tych *****nych przez nich,ponieważ nigdy nie przeleciałem puszczalskiej laski,chociaż miałem kilka okazji(obiektywnie,jestem przystojnym facetem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Ci doloze piszac jak glupia jestes przejmujac sie byle typem w necie:-D Gratuluje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, tylko, że ja naprawdę nie szłam do łóżka z kolesiami których kompletnie nie znałam. To przeważnie byli moi koledzy i było ich dokładnie trzech!!!! Jakaś domówka, wspólny wieczór, odłączyliśmy się od grupy znajomych i nas poniosło. Szczerze to było naprawdę fajnie. Pozostali trzej partnerzy seksualni to byli faceci, z którymi byłam w związku. Tylko ten jeden, któremu obciągnęłam traktuje jako duży błąd, bo fakt potraktował mnie jak szmatę no ale cóż. Ja zwyczajnie lubię tę formę relaksu. Napić się dobrych drinków, potańczyć, poprowadzić albo pojeździć szybko autem, spotkać się ze znajomymi w klubowej atmosferze ale nie upijam się do nieprzytomności, nie wdaję w bójki, nie wymiotuję ani nic z tych rzeczy. Dobrze się bawię w gronie przyjaciół i uważam, że nie zasłużyłam na taką falę krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Dziewczyno,zrozum. Ja studiuję trudny kierunek(tak,rok szybciej zacząłem edukację,o jedną wiosnę szybciej wyruszyłem do zerówki) ,znam 3 języki obce i dlatego też nie tykam byle czego i jestem szczęśliwy,że moja kobieta nie należy do gatunku puszczalskich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd:-D Ty tez jestes udany Kazdy robi jak uwaza i co dla Ciebie jest czyms strasznym dla mnie moze byc czyms lightowym. Czlowiek kieruje sie zasadami jakie sobie sam narzucil a nie takimi jak chca inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo obchodzi co sądzicie o przygodnym seksie, ćwoki? albo ten frajer co to pół swojej biografii zamieścił, jakiś pedał niedowartościowany. Autorko, je/b to. p.s każdy robi błędy, ważne żeby ich nie powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poljak jakie języki znasz? Bo ja biegle znam angielski, zdałam ostanio Ielts na 8,5 pkt (!) - aż sama nie mogłam uwierzyć, ze tak wysoko jak otrzymałam dyplom i hiszpański znam też bardzo dobrze (jak byłam na kursach w hiszpanii to normalnie rozmawiam, wiadomo czasem brakuje mi słów ale generalnie jestem bardzo komunikatywna). Teraz zamierzam uczyć się jakiegoś skandynawskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
ang,rus,srb:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usprawiedliwienie? d****** proszę... nie kompromituj się, nikt tu się przed Tobą nie musi usprawiedliwiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka1235
poljak, ja sie przed toba nie usprawiedliwiam. tylko sprecyzowalam jak bylo;/ czasu nie cofne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka P
Ale ludzie! Nawet jeśli Autorka popełniła błędy to nie Wy jesteście od tego, by ją oceniać i ubliżać jej. To forum jest po to, żeby sobie pomagać i Autorka w tym celu założyła swój temat. Jeśli nie macie żadnej stosownej rady dla niej to przynajmniej nie traktujcie jej w ten sposób. To że źle postąpiła w życiu nie jest powodem byście w ten sposób się do niej odnosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Pewnie zastanawiasz się dlaczego tak zareagowałem? Dlatego,że moje rówieśniczki mnie osłabiają ...Czy naprawdę,skoro masz taki potencjał intelektualny,musisz pić i sypiać z facetami?Pomyśl sobie,moja Droga o tym,co straciłaś takim zachowaniem :). Wyobraź sobie,że nie byłoby tych 3 razy+loda ,jak wtedy wyglądałabyś w oczach facetów? Byłabyś uważana za inteligentną,zdolną,wesołą i jednocześnie szanującą się dziewczynę.Pięknie to brzmi prawda? Czasu nie cofniesz,jednakże możesz coś zrobić w tym kierunku,żeby opinia o Tobie była lepsza.Po prostu jeśli nauczysz się na tym błędzie,i więcej nie puścisz się z facetem nie będąc w związku,to ludzie zapomną :). Naprawdę,życzę Ci jak najlepiej,ale ogarnij się z tym oraz z piciem...Sam piłem przez okrągły rok i wiem,że nic dobrego z takiego chlania nie wynika :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem, jak tamten koleś wyzywal ją w temacie. Jego tu nie ma i nie może się bronić, ale ja napiszę co ona tam wypisywała to może wam się trochę rozjaśni. Pisała, że ważniejsze od faceta są dla niej imprezy alkoholowe, i że go zostawi, jeśli spróbuje ją ograniczać to wybierze imprezy. Nie wierzycie? Wejdźcie. Wszyscy co po niej tam jechali mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Ciebie nie dręcz mnie nawet tutaj:( Już tyle razy pisałam na czym polegał moj styl życia. Napisałam ten pierwszy post trochę w złości ponieważ mój chłopak kategorycznie postawił sprawę a nikt nie lubi jak mu się rozkazuje. Ale te słowa co na mnie spadły spowodowały, że chce mi się płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie ten temat bo ja go nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I głupi typ miał rację. Ja jako kobieta już nigdy nie mogłabym spojrzeć w lustro po zrobieniu takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Może to zabrzmi trochę absurdalnie,ale spadło to na Ciebie w najlepszym możliwym momencie :).Dzięki temu może przemyślisz swoje zachowanie,i zmienisz swoje zachowanie na lepsze :).Nie powinnaś się dziwić,że trafiłaś na taki odbiór swoich wypowiedzi,bo z nich wynikało nie tylko to,że uprawiałaś przygodny seks,ale także to,że uważasz się za kogoś lepszego,bo masz hajs...Ja nie mam tylu pieniędzy co Ty,co nie oznacza,że jestem gorszy od Ciebie,a czytając Twoje komentarze,takie odnosiłem wrażenie.Przemyśl swoje zachowanie,nie pij,nie uprawiaj przygodnego seksu,nie uważaj się za lepszą dlatego,że masz więcej pieniędzy,a wszystko będzie ok,uwierz mi :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoxetyna
Poljak - a mnie osłabiają tacy starzy maleńcy jak Ty. Udajesz dorosłego, a sam masz mleko pod nosem. Ty żyjesz tak jak Tobie jest wygodnie, autorka tak jak jej i szczerze mówiąc g****o Ci do tego, bo nie masz moralnego prawa jej oceniać. Zwłaszcza, że jak sam mówisz święty nie jesteś. 19 lat, a moralizuje jak 59 letni facet, trochę słabo, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie o czym byłabym w stanie pomyśleć to to, ze uważam, że jestem lepsza bo niby mam więcej pieniędzy. No teraz to mnie zszokowałeś! Skąd takie wnioski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fluoxetyna wiem, że pewnie nie pochwalasz mojego zachowania (bie nie ma czego) ale dzieki, że jesteś jedyna normalna ktora się nie wywyższa i nie miesza mnie z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoextyna
Przepraszam. W******yła mnie armia czarnuchów, więc rozumiem autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak fluoxecośtam to jedyna normalna, a wszyscy są nienormalni, z pewnością właśnie tak jest, a tak na serio to pewnie kolejna dziiiwwka, która tak samo postępowała i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Uwierz,sporo przeżyłem w swoim życiu,mimo tego,że trwa tak krótko.Mam swoje zasady,których się trzymam i kobietę,co do której jestem pewny Jej zachowania i z której jestem dumny.Co to znaczy,że moralizuję jak 59 letni facet?To,że w tym wieku mam swoje zasady,których nie złamię,to znaczy,że zachowuje się jak stary facet? To,że media promują puszczanie się na imprezach,to nie znaczy,że mam podążać za nurtem ,iść jak bydło w przepaść . Święty nie jestem,zresztą nikt nie jest,ale mimo wszystko nigdy nie zrobiłem czegoś,przez co nie mógłbym spojrzeć w lustro :).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoxetyna
Nie pochwalam, ale nie mam w zwyczaju oceniać ludzi, których nie znam i wyżywać się w internecie bluzgając na wszystkich, bo nie jesten sfrustrowaną, znudzoną cipą bez własnego życia, która się ekscytuje życiem innych. Uważam, że każdy może zrobić ze swoim życiem co chce, o ile nie krzywdzi tym innych, a reszcie świata chuj do tego. Dlatego Ci poradziłam to co Ci poradziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoxetyna
Nie mam czasu, bo rypię się analnie w kiblach na dyskotekach i jest przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poljak a czemu uwazasz, że się wywyższam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poljak95
Dlaczego?Przeczytałem Twoje wszystkie komentarze i doszedłem do takiego wniosku ponieważ widzę,że chwalisz się statusem majątkowym,zawodowym i społecznym swoich rodziców,co jest naprawdę dziecinne i jednocześnie pokazujesz,kim to Twoi rodzice,a przy okazji i Ty,nie jesteście :).Po tym wychwalaniu się doszedłem do takiego wniosku,jeśli błędnie zinterpretowałem Twoją wypowiedź,przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×