Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciernistykrzew

jakk podstępnie zajść w ciążę???????

Polecane posty

Gość drftgyhujikol
Podczas seksu partner zakłada prezerwatywe. po seksie ściąga ją i odkłada. Ty ją podstępem przechwycasz, idziesz do toalety. Strzykawką nabierasz spermę i wtryskujesz sobie do pochwy :D Może się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhggttyy
dlaczego chesz wrobic swojego faceta w dziecko skoro jak rozumiem on jeszcze nie che/nie jest gotowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadzam się ale jak przechwycić tę prezerwatywę jeśli jestem u faceta w mieszkaniu. ???? Myślalam też o tym żeby mieć drugą ( zapasową w torebce) i ją po prostu podmienić jak on wyjdzie z pokoju. Wcześnie trzeba ową gumkę czymś chyba podobnym do spermy wypełnic, żeby nie bło wtopy :) Gorzej jak facet wyjdzie z pokoju zabierając ją ze sobą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, co za temat...:)Niezły hardkor:D Można powiedzieć że liczy się dni płodne i niepłodne i właśnie są niepłodne więc może "zalewać formę"... Albo nogami przytrzymać, lub po pijaku go zbajerować... Lub przebić prezerwatywę szpileczką... sa sa sa sa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam też o tym żeby przyjść do niego ze swoją prezerwatywą ( wcześniej przebitą) i dać mu żeby ubrał. Ale jak zrobić to by facet się nie zorientował. Nadmienię że mój facet ma 35 lat, jest kawalerem i ma charakter ciężki jak ołów. Chce mieć dzieci ale się boi, taki z niego typ twardy, ale ja go zmiękczę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhggttyy
chce ale sie boi?? troche glupie a moze mysli ze nie stac was na dziecko, dlugo z nim jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela z wesela
a jak guma ze środkiem plemnikobójczym to też kicha..., to ja już bym z tego brzucha sobie nazgarniała, albo robótka ręczna, plemniki w garść i do łazienki heheh, ale my babki jesteśmy jednak pogięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiop
to co tu sie wyprawia jest obrzydliwe.. wmanewrowac kogos w dziecko?? stuknijcie się w głowe!!! Bo jesli nie chce to nie chce.. a Ciebie jeszcze z dzieciakem zostawi sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie nowe odcinki pleasee
ze sie zemsci to jedno, ale pomysl, ile tu kobie pisze ze nie moga zajsc w ciaze normalnie, a ty chcesz przez kombinatoryke, to sie nie uda, nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje że najlepsza metoda to jednak dorwać prezerwatywę. Tak sobie myślę że poczekam do owulacji i pójdę do niego albo on do mnie przyjdzie. Wtedy wręczę mu prezerwatywę i po wszystkim jak on ją ściągnie to podmienię gumkę albo pójdę ją niby wyrzucić. W łazience będę mieć przygotowaną wcześniej strzykawkę i dalej wiadomo co będzie. A jak pójdę do niego to podmienię i zamknę się w wc u niego. Tylko jak przemycić strzykawkę? Muszę jeszcze nad tym popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiop
Pozdrawiam... i trzymam kciuki żeby Ci się NIE udało :) a,.. i jeszcze zemściło... ba.. najlepiej żebyś została z tym sama. Szkoda że nie moge powiedzieć Twojemu facetowi żeby zostawił zdesperowane babsko i uciekał gdzie pieprz rośnie... Dziecko zrobione z palca..koszmar :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz probowac ale...
jest male prawdopodobienstwo ze ci sie to uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he he ....... Prawda jest taka że teraz robicie z siebie świete, ale jestem pewna że jeszcze lepsze numery robicie :) A poza tym nieladnie komuś żle życzyć i prędzej na was się to zemści że komuś żle życzycie niż na mnie to że chce zajść podstępem w ciążę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz probowac ale...
a ja jestem pewna ze ci sie to nie uda. Ni jest takie proste zajsc w ciaze w normalny sposob a co dopiero taki kombinowany. zreszta nie chcialabym byc dzieckiem z peknietej gumy a co dopiero ze "strzykawki" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie uważam że jest duża możliwość zajść w ciążę właśnie w ten sposób. Przechwycam prezerwatywę, biorę strzykawkę w rękę i wstrzykuje sobie całą zawartość. Co to za różnica w jaki sposób plemniki dotrą do szyjki macicy. Żadna. Ważne aby znalzły się możliwie jak najbliżej wejścia do szyjki macicy. Prawda jest taka że pewnie niejedna w ten sposób się zapłodniła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhggttyy
nie generalizuj. Nie zycze ci zle ale uwazam ze nie posrtepujesz wlasciwie a nie lepiej powiedziec mu ze jedyne czego brakuje ci do szczescia to dziecko?? nie boisz sie ze jak ci sie uda to on powie ze nie che dziecka i cie zostawi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkowa mamaa
niku wzej ale pasuje ci bycie dzieckiem z brudnego k u tasa twojego ojca ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest łatwo zajść w normalny sposób bo czesto bywa tak że sperma za szybko wypłynie z pochwy lub nie trafi na szyjkę macicy. A jeśli wstrzyknę sobie strzykawką to plemniki dostają się głębiej. Można nawet wstrzyknąć je do samej macicy jeśli ktoś na tyle potrafi precyzyjnie posłużyć się strzykawką !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz probowac ale...
my w przeciwienstwie do ciebie autorko jestesmy NORMALNE i w normalny tez sposob zaciazylysmy. nie probuj nam wmawiac idiotyzmow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto34
to nic nie da autorko Preerwatywy zawieraja w srodku srodek plemnikobojczy Wiec na nic twoja wedrowka do lazienki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja wiem że może to jest trochę nie na poziomie co robię. Ale nie bądzcie takie święte !! Ludzie robią różne gorsze rzeczy ode mnie. Ja chcę tylko dać poczatek nowemu życiu, a w jaki sposób to już nieważne. Dziecko to dziecko, nieważne czy zostanie poczete spermą ze strzykawki, czy z chusteczki czy z palca, czy z penisa!!!!! Sperma to sperma !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkowa mamaa
jak nik mozna sobie przywlaszczyc? jakis zakaz jest pisania pod kornelkowa mamaa czy jak? Ja nic Ci nie doradze aczkolwiek uwazam ze sposób ze strzykawką jest najlepszy, dobrze by bylo gdybys miala potem mozliwosc polezec z pol godzinki z nogami opartymi o sciane. A mowienie ze jej sie tak nie uda to chyba niedoszle mamy wciaz strajace sie lub bezplodne tak pisza bys sie zniechcila a iinnym radza ze od siedzenia na kiblu gdzie jest sperma mozna zajsc w ciaze wiec nie badzcie hipokrytkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO LIKTO !!! Nie wszystkie prezerwatywy zawierają środek plemnikobójczy !!!! Sa takie z Kauflandu za 1. 99 i one nie mają tego środka. Ja jestem obcykana w tej materii...Chętnie udzielę rady komuś w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale siaraaaaa
druga pojebana sie odezwala ;/ żal ze takie pindy łażą po tym padole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Beckera
zrobiła to tak: wzieła do buzi a po wszystkim pobiegła do łazienki, wypluła zawrtość do strzykawki i zrobiła sobie dzidziusia na którego on teraz buli potężne alimenty :D Więc szanse są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto34
kornelkowa mama jest tylko jedna-to mamani Ja nie uznaje innnej Ty to jakas pomaranczowa podrobka..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro-angel
Z moralnego punktu widzenia to jest po prostu złe! Rozważałaś sytuację co będzie jeśli On naprawdę nie jest gotowy na dziecko? Co będzie jeśli ograniczy się do bycia nazwiskiem na comiesięcznym przelewie bankowym? Zostaniesz sama... z dzieckiem. Czy tego chcesz? I wbrew temu co piszesz nie wierzę, że wiele kobiet "zapładnia się w ten sposób".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×