Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakniejajakja

Jastrzębie Wodzisław Rybnik Żory: Jaki zespół na wesele?

Polecane posty

Gość jakniejajakja

Hej. Biorę ślub w 2014 roku w Iwonie (Rybnik-Radziejów) czy ktoś coś słyszał o tej sali? strasznie tanie menu i boje się że tam dają mało do jedzenia choć właścicielka zapewnia że będzie tego mega... Nikt ze znajomych nie słyszał o tej sali i kurcze tak troche w ciemno... Czy ktoś może mi poradzić? Jest to nowa większa sala od maja 2012 wchodzi niby 120 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakniejajakja
no i jak w temacie szukam godnego zespołu muzycznego... składającego sie przynajmniej z 3 osob :) i czy słyszeliście coś o Desperado z Jastrzębia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Byłam na weselu u znajomej,jedzenia było mnóstwo,sala piękna ,ogród cudowny.W okolicach Rybnika byłam na 3 weselach,właśnie u Iwony,w Arce Jankowice i Finezja Szczerbice,każda z tych sal jest godna polecenia,każda ma swój urok i pyszne jedzonko,gdybym miała wybierać to nie wiem na którą bym się zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka79
Bylismy z chlopakiem w czerwcu tego roku na weselu gdzie gral zespol DESPERADOS z Jastrzebia. I to w czteroosobowym skladzie (podobno sa w stanie powiekszyc sklad do 4 osob o gitare i saksofon, jesli para mloda sobie zyczy), bardzo mi sie podobalo :) Zabawy swietne, repertuar urozmaicony :) Mysle, ze graja bardzo dobrze :) Znam tez inne dobre zespoly, ale pytasz wlasnie o ten, wiec takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
Też słyszałam DESPERADOS,mi akurat nie podoba się wokalistka,chłopaki fajnie się prezentują i fajnie grają ,ciekawe czy można ich wziąść bez wokalistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
Też słyszałam DESPERADOS,mi akurat nie podoba się wokalistka,chłopaki fajnie się prezentują i fajnie grają ,ciekawe czy można ich wziąść bez wokalistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam...
Zespół SAVOY z Rybnika. Wszelkie informacje znajdziesz na stronie internetowej www.savoy.rybnik.pl Naprawdę polecam :) i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg1608
Witam Was :) Mam pytanie czy ktoś z was bawił się na weselu z zespołem TRAX ?? Bądź słyszał coś o nich ?? Z góry Dziekuję :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa54321
a weselsi? co o nich sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakniejajakja
no i już mamy zespol :) BRAXTON woj opolskie ;p no dziewczyny słyszalyscie cos? są bardzo drodzy :) no ale coz... teraz kolejny problem skoro jest sala i zespol to potrzeba fotografa i kamerzysty slucham propozyji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek opolska
Witam forumowiczów. Miałem przyjemność bawić się przy Desperados wrzesień 2012 i Trax we wrześniu 2005 r. Za nich nie będziecie sie wstydzić. Grają dla wszystkich, świetny kontakt z gośćmi, grzeczni, nie dąsają się. Wiadomo,że Carlosa Santany i innych gwiazd nie przebiją, ale za te pieniądze nie można wybrzydzać. No i najważniejsze nie żłopią gorzały, Traxy nawet wówczas nie tknęli nawet 1 kieliszka. Szacun, a i może jeszcze jedna sprawa, nie są głusi jak w innych zespołach, gdzie liczą się same decybele i robienie hasłasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbfhgfhg
ja tez polecam zespoł SAVOY z rybnika. u nas grali i było super. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikael
Mam pytanie odnośnie zespołu Sektor 4 Band - słyszę, że fajnie grają, ale jak z prowadzeniem zabaw? Mógłby ktoś się na ten temat wypowiedzieć - to samo odnośnie zespołu Desperados.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_marzenka
polecam Ci kamerzystę pana Ottona super nagrywa a po montażu po prostu bajka i nie jest bardzo drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_marzenka
jakniejajakja, postaram się załatwić raczej nie będzie z tym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanaaaa
a wiecie coś o zespole Diamentowy kolczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
do mikael,sektor 4 band super gra i wspaniale prowadzi zabawy,nie robi nic bez uzgodnienia z parą młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakniejajakja
zespol jest także szukam fotografa jak i kamerzysty polecacie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalni Konsultanci Ślubni pomogą w doborze odpowiednich i fachowych podwykonawców. Działamy na terenie Rybnika, Raciborza, Jastrzębia, Żor, Pszczyny i Tychów. Jesteśmy młodą, dobrze rozwijającą się firmą i przyjmujemy wszystkie zlecenia. Istnieje możliwość skorzystania z pełnego wachlarza naszych usług lub wyboru tylko części z nich. Zapraszamy! http://eventdesigners.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia i Marek
Witam mam wesele za rok i szukam zespołu na wesele , wszystkie kolezanki polecaja Mi zespoły Rodos , Marvel i Comodo co o Nich sadzicie ? Słyszałam wszystkie z osobna i kazdy ma cos specyficznego w sobie , a co Wy polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dina 123
Czy ktos z was miał przyjemnosc miec na weselu zespoł SAVOY z Rybnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×