Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jędrne piersi po ciąży gdzie uciekły jak je przywrocic

Polecane posty

Gość gość

witajcie mamusie 6 miesięcy temu i ja zostałam szczesliwa mamusią. Szybko wrociłam do zyciowej formy , brzuch spadł kilogramy takze, jestem chudsza niz przed ciaza, ale ..... moj biust stracił na jedrnosci, zauważalnie opadł , jedna piersi jest bardziej jakby pusta. w ciazy biust nie urosl mi znaczaco , ale od 8 miesiaca mialam silne mdlosci i zgage i ucisk tuz pod biustem dlatego czesto nie nosilam stanika ktory poporstu mnie uwierał i uciskał powodujac jeszcze gorsze mdlosci, poza tym lezałam kilka razy w szpitalu i mialam nakaza lezenia w domu co rowniez przyczynilo sie ze tego stanika nie nakladałam i zadzialala chyba grawitacja. do tego moj maly biust po nawale mleka po 6 dobie napelnil sie niesamowicie powodujac rozstepy na szcescie male i słabo juz widoczne . jak przywrocic jedrnosc biustu , jak go podniesc nie czytam juz pordnikow i artykułow w prasie i necie bo to teoria chce wiedziec co jest naprawde skuteczne teraz cwicze wiem ze w trakcie troche schudnie mi takze w biuscie ( z czego mi bardzo smutno bo mam rozm B ) staram sie wykonywac wiec i cwiczenia na te partie ciala moglabym zaczac brac tabletki anty bo po nich biust mi rosnie , ale i tyje reszta ciala wiec odpada wiec co ??? jakies kremy ? tabletki ?? wiem ze sa i nie oczekuje efektów powiekszenia o kilka rozmiarów , ale chcialabym podniesienia i ujedrnienia czy takich efektow moge sie spodziewac ? czy ktos moze mi cos polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od dobrania prawidłowego stanika. B to nie rozmiar stanika a tylko wielkość miseczki która w zależności od obwodu jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz najczesciej nosze 80B , moj biust moze nie bylby maly gdyby miala go osoba o waskich ramionach , ja mam szeroka klatke i ramiona i wyglada to brzydko poprostu piersi sa male na tym tle moja kolezanka jest chudsza , i waska w ramionach nosi ten sam rozmiar oo moze inaczej te same staniki kupujemy a jej biust wyglada na wiekszy , ladni sie prezentuje piersi sa blisko siebie a nie na bokach jak u mnie no ale tu nie chodzi jak pisalam o rozmiar a podniesienie i ujedrnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a mogę spytać ile cm masz pod biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam ci wstawić linka do strony gdzie można zobaczyć ile dał na piersi po karmieniu dobrze dobrany stanik, ale kafe wrzuciło pusty post. Wpisz sobie adres maheda.eu a tam na blogu masz posty o naprawie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym doradziła też na początek wizytę w porządnym sklepie gdzie kobietka umie dobrać stanik, i pomaga i poprawia, a nie założysz jakkolwiek, nie wisi i powie Ci że jest ok. Ja jak się już zdecydowałam, to poprawa była widoczna. Gdzie uciekły? Na plecy uciekają :P Serio, trzeba wygarnąć trochę ciała do miseczki. Ćwiczenia na biust wzmocnią mięśnie klatki piersiowej, na same piersi to nie pomoże zbyt znacząco, ale jeśli masz faktycznie B (chociaż wtedy musiałyby maleńkie być) to powinno być widać efekt. Na zmianę zimny i ciepły prysznic, kończ zimnym. Masaż szorstką rękawicą. Cudów nie ma ale lekką poprawę zawsze można uzyskać, ja też po karmieniu byłam załamana stanem piersi a teraz cudem świata nie są, ale są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok zajrze na te stronke ale hmmm wzielam przed chwila zagarnelam piersi z plecow ehhe chyba rzeczywiscie ucekly troche na plecy bo mam odrazu pelniejszy stanik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy sądzicie lub wg własnego doswiadczenia , warto stosować tabletki na biust ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jestem prawie pewna że masz źle dobrany stanik. ja też tak mówiłam. piersi nawet w staniku były takie rozlane, daleko od siebie. poszukalam i wiesz co? ze stanika 75C przeskoczyłam na 70F!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tego bloga jest braffiterką a poza tym są tam też zdjęcia pokazujące zmiany piersi na plus po zmianie stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby w sposób bezpieczny powiększyć biust należy stosować odpowiednia dietę, ćwiczenia, a przy tym wszystkim bardzo ważne są kremy ujędrniające. Warto wprowadzić do naszego codziennego menu produkty sojowe, mleczka, tofu, mąka sojowa oraz wszelkiego rodzaju sojowe desery. Należy spożywać pokarmy bogate w fitoestrogeny(warzywa strączkowe, fasola ,groszek) oraz orzechy i nasion słonecznika. Powinniśmy unikać kawy, czarnej herbaty czy czekolady. Powodują one bowiem, że „roślinne” hormony nie działają tak wydajnie, jak powinny. A co za tym idzie – skutki diety na powiększenie biustu będą nijakie. Dietę można wspomóc specjalnymi tabletkami, które służą powiększaniu piersi. Wiele z nich jest całkowicie bezpiecznych, ponieważ zawierają w swoim składzie naturalne składniki. Tabletki, poprzez swój skład, oddziałują na żeńskie hormony płciowe – estrogeny, pobudzając je do pracy, czyli powiększenia piersi. Działanie takich tabletek jest podobne do działania doustnych środków antykoncepcyjnych, tyle że rezultaty działania tych pierwszych jest znacznie dłuższe. Bezpieczne tabletki, kremy, zele można kupić na www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale wrocićmy do sedna tematu jak je ujędrnić bo stracily swa jednrosc po ciazy i sa lekko opadniete nie stercza pieknie jak przed ciaza jedna piers jest taka pusta z tej ktora karmilam najwiecej w trakcie ciazy i po cay czas uzywalam kremow nawilzajacych, ujedrniajacyhc itp,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo dzieki ostatnia wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja sie dolacze do pytania,ale mnie nie powiekszenie interesuje a wlasnie ujedrnienie skory. Wielkosc moze pozostac,chcialabym by skora.na nic byla bardzoej sprezysta. Ja dopiero z poltora miesiaca nie karmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie panikujcie jeszcze. jeszcze wam sie troche skory wciagnie na piersiach podobnie jak na brzuchu. przeciez tez sie ona rozciagnela. ja mialam przy pochylaniu takie 2 flaczki i dopiero po 2 latach widze poprawe. skora sie po prostu wciagnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety PRZESTAńCIE wierzyć w cuda, żadne kremy, żele czy tabletki nie wrócą stanu skóry z przed ciąży i karmienia, a już na pewno nie z sexshopu :D Zróbcie eksperyment i nadmuchajcie balon powietrzem, a później wypuśćcie i zobaczcie jak wygląda jego powierzchnia. Jest różnica przed a po. Normalne że jak gruczoły w młodości były napompowane hormonami (nie koniecznie waszymi), później okres ciąży, laktacji, to skóra pod ich wpływem się rozciąga, czasami jest to g***towny proces i powstaną rozstępy. Więc jak te hormony z nas wyparują i gruczoły maleją, to skóra rozciągnięta nie będzie już tak dobrze wyglądała. Do tego źle dobrany stanik lub jego brak, posunięcie w latach, nieodpowiednia postura itp. robią swoje. Owszem można stosować cuda niewidy typu kremy czy tabletki, które was nafaszerują sztucznymi hormonami, ale jaką cenę za to wam przyjdzie zapłacić i jakie konsekwencje zdrowotne z tego wynikną, nikogo już nie interesuje. Takie głupie kremy chociażby, mają tam jakieś składniki naturalne, ale ile dziadostwa do tego, a jakby nie było prawie 60% tego co kładziemy na skórę, zostaje wchłonięte. Panaceum- lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli proste plecy, dobry stanik, ćwiczenia, trzymanie wagi, jak już krzywda się stała to doraźnie pomogą jakieś zabiegi medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za pocoeszenie. Wlasnie ten nadmiar skory jest najbardziej dolujacy. Tak jakby spuszczony pomarszczony balonik;(na szczescie nie duzo,ale wystarczajaco by denerwowac. Zawsze mialam male ale jedrne a teraz male i flaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebwidzialam tego postu z 22.17. Wlasnie to samo mialam na mysli. Hormonow nie chce.a w kremy tez mi ciezko uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbaj poprosu o piersi jak możesz, po ciąży i karmieniu ciało też musi mieć czas żeby dojść do siebie, w najgorszym wypadku poddasz się za jakiś czas kilku zabiegom ujędrniającym. Ty i tak nie jesteś w tak złej sytuacji, co dziewczyny z ogromnym biustem, tam to nawet nie wiadomo od czego zacząć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza_987877
Niestety nie noszenie staniczka robi swoje... dobrze dobrany stanik to 100 %pewności, że piersi po ciąży będą się super prezentowały. Ja miałąm spory problem z dopasowaniem stanika i najlepiej mi było w BabyOno stanikach. Są takie bardziej na sportowo, więc i wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha_87
I tak po ciązy już nic nie będzie tak samo... ale dobrze dobrany stanik (nie tylko podczas karmienia ale i na co dzień) to gwarancja zdrowych piersi i dobrze się prezentujących;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudu nie będzie jak nie dbalas o piersi przed ciążą niestety . Ćwiczenia owszem ale nie będą takie jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Jest coś w tym, że trzeba zapobiegac niż leczyć:) Bo zazwyczaj leczenie trudniejsze. Ale dobrze dobrany stanik do karmienia pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy systematycznie przez kilka miesiecy pochodzić na basen i saunę,można też dodatkowo wykonywać ćwiczenia aby efekt był szybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kąpiel w tej formie zmusza organizm człowieka do wzięcia intensywnego udziału w procesie mycia ciała poprzez reakcję obronną w formie pocenia się, podczas którego pory skórne otwierają się usuwając nagromadzony w nich bród jak również usuwając przez to wszystkie szkodliwe dla organizmu kwasy i toksyny. Wprowadzenie nawyku regularnej kąpieli sprawia iż uodparniamy się na przeziębienia i choroby układu oddechowego, a także daje nam oprócz fizycznego oczyszczenia ciała, przede wszystkim tak bardzo pożądaną chwilę relaksu psychicznego, swoistego wyciszenia się wewnętrznego. Osoby starsze doznają niesamowitego wręcz uczucia powrotu do młodości, na co ma wpływ intensywniejszy przepływ krwi w naczyniach krwionośnych i jej dopływ do miejsc do których w normalnych warunkach ma utrudniony dostęp, ożywia te miejsca a przez to całe ciało. Sauna powoduje m.in.: pobudzenie aktywności układu krążenia aż do poziomu naczyń włoskowatych łącznie stopniowe podwyższanie temperatury ciała, polepszając przemianę materii pobudzenie pracy serca pozytywne oddziaływanie na system nerwowo - wegetatywny ułatwia aktywność hormonalną efekt masażu mięśniowego, szczególnie na osoby narzekające na "łamanie w kościach" przyzwyczaja organizm do zmian temperatury i powoduje iż lepiej znosimy gorące lata i mroźne zimy wycisza organizm psychicznie co dzisiaj jest nam tak potrzebne jest wspaniałym lekarstwem na schorzenia reumatyczne to idealny sposób na oczyszczenie naszej skóry tak z brudu zewnętrznego, oraz odtrucie go. Dzięki wizytom w saunie gruczoły łojowe odblokowują się, a organizm pozbywa się nadmiaru sebum - dlatego sauna sprzyja osobom odchudzającym się, pomaga również w walce z cellulitem i niedoskonałościami skóry. Z organizmu wraz z potem wydalana jest nadmierna ilość soli, co zapobiega zatrzymywaniu wody i puchnięciu, tkanki są lepiej ukrwione, a cera- dotleniona, skóra staje się gładka, organizm wolniej się starzeje. Podczas wizyty w saunie wydalamy nieczystości, metale ciężkie i toksyn. Dzięki wytwarzanej w saunie większej ilości endorfin jesteśmy bardziej zrelaksowane zastosowane po wyjściu z sauny kosmetyki lepiej się wchłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzenie do sauny poprawia wygląd skóry i sprawia że piersi stają się bardziej jędrne i nie opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×