Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jedynki w klasie 2 szkoły podstawowej?chore

Polecane posty

Gość gość

jak oceniaja wasze dzieci nauczyciele? w matmie i polskim słoneczka i chmurki, religia tez a z jezyka niemieckiego normalne oceny czyli dziecko dostaje nawet czasem 1! czy tak u was tez jest?pisanie liczb do 20 po niemiecku w klasie 2? masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej córki w 1 klasie są normalne oceny :P a nie słoneczka. Pani tylko rozważniej stawia gorsze oceny. Trójka ze sprawdzianu nikogo nie dziwi :P A ja swoją pierwszą 2 (bo jeszcze nie było 1) zarobiłam w 2 klasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
U nas na początku pierwszej klasy były buźki-uśmiechnięta, smutna itp. ale potem szybko były oceny. Jednak to było uzgodnione na wywiadówce za zgodą rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że takie ocenianie musi być uzgadniane z rodzicami. Nauczyciel to już nie jest święta krowa i nie może stawiać jedynek za byle co tylko za faktyczną niewiedzę. A zresztą i tak uważam, że jedynka to porażka nauczyciela. Zgadzam się, że to jest chore w 2 klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez kiedys byly oceny i przeżyliśmy, a nie teraz jakies słoneczka, kwiatki i inne badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nauczycielem w pierwszej klasie i obowiązują normalne oceny. Najniższa ocena z edukacji jaką postawiłam to 4-, natomiast za brak zadania domowego jest zawsze jedynka, która działa bardzo mobilizująco na rodziców, którzy nie pilnują odrabiania lekcji i nie chce się im sprawdzić zeszytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
system oceniania zatwierdza rada pedagogiczna, a nie rodzice, jestem przeciwnikiem słoneczek, d**eczek i innych głupot, potem dzieci w starszej klasie wielce zdziwione, że jest jedynka, a nie chmurka :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×