Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gregor130

jedzenie balasu - nie polecam nikomu

Polecane posty

Gość gregor130

ostatnio w ramach zabawy erotycznej postanowilismy z partnerką spróbować tzw. scatu. Mówiąc ogólnie wyglądało to w ten sposób, że częściowo zjadłem jej odchody. Nie była to duża ilość - na oko jakaś stołowa łyżka. Jakieś 2 godziny po zabawie zacząłem się bardzo źle czuć, bardzo rozbolał mnie żołądek, dostałem torsji i zawrotów głowy. Cały następny dzień miałem straszną gorączkę i dreszcze. Dopiero wieczorem mi troszkę przeszło. Dlatego ostrzegam wszystkich: taka zabawa, mimo, że bardzo podniecająca, jest jednak niebezpieczna dla zdrowia. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanówka
dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechata
bardzo dziękuję za to ostrzeżenie, gregor akurat dziś miałam się tak zabawiać i zacznę chyba ostrożniej - od łyżeczki od herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor130
Ale za to fajnie mi się tera odbija :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieku
idź sie przebadać bo prawdopodobnie zaraziłeś sie gronkowcem , nie daj boże tasiemcem. ludzie, brak wam oleju w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romane giertyche
no patrzcie : a ja tak z moja malzonka sie non stop zabawiam i nic mi nie jest :classic_cool: już doszedlem do 10 lyzek do zupy :D tylko jak mi sie odbije przy andrzejku to ten mi mowi ze nie wie dlaczego ale wlasnie pomyslał o swoim domu rodzinnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoina
mnie nie udało się zjeść łyżeczki od herbaty natomiast widelec jakoś przeszedł przez gardło.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje dobrac odpowiednia dla siebie : Klasyfikacja kupy Każdy to robi ale nie każdy o tym mówi* *osobom wrażliwym oraz tym które jedzą nie polecam! DUCH - mógłbyś przysiąc, że wyszło, ale nie ma go w kiblu CZYŚCIOCH - czujesz, że wyszło, widzisz je w kiblu, ale nie zostawia śladów na papierze toaletowym MOKRE - podcierasz się 50 razy, ale wciąż czujesz, że trzeba jeszcze raz, więc musisz włożyć trochę papieru do gaci, żeby się nie pobrudziły POWRACAJĄCA FALA - kiedy się wysrasz i podciągniesz spodnie, zdajesz sobie sprawę, że musisz jeszcze raz PANCERNIK POTIOMKIN - wysrywasz tyle, że tracisz 15 kg BOA ( vel KŁODA ) - tak długie, że boisz się spłukać bez wcześniejszej fragmentacji za pomocą szczotki do kibla GAZOWE - jest głośne i każdy w zasięgu śmieje się z ciebie OCH, JAK CHCIAŁBYM SIĘ WYSRAĆ - kiedy chcesz, ale wszystko, co możesz zrobić, to usiąść na kiblu, cisnąć i pierdnąć kilka razy MOKRY POŚLADEK ( vel UDERZENIE MOCY ) - wychodzi tak szybko, że spadając do wody ochlapuje ci dupsko PŁYNNE ( vel EGZORCYSTA ) - zółto-brązowa ciecz wystrzeliwuje i opryskuje całą muszlę S-KLASA - nie śmierdzi SPŁAWIK - kiedy jesteś w kiblu publicznym, a w kolejce czeka dwóch ludzi, srasz, spuszczasz dwa razy, ale kilka kulek wielkości piłeczek pingpongowych nadal pływa po powierzchni wody ZASADZKA - nigdy nie zdarza się w domu, ale zazwyczaj na imprezie. Jest rezultatem próby pierdnięcia delikatnie i cicho, ale ostatecznie kończy się zabrudzeniem gaci KACKUPA - któż jej nie zna...? Następuje rankiem po pijackiej nocy. Najbardziej zauważalne są znaki ześlizgiwania się na dnie muszli SZAMPAŃSKIE - masz takie zatwardzenie, że kiedy korek się odblokuje, wypływa gazowana ciecz PRZYLGNIĘTE - kiedy chcesz się podetrzeć ono czeka na brzegu WYBUCH - poprzedzone pierdnięciem tak potężnym, że po wysraniu sprawdzasz, czy na muszli nie ma spękań KURSK - twarde, ciężkie i błyskawicznie idzie na dno kibla ANAL INTRUDER - wychodzi do połowy, wraca, wychodzi, wraca... KOZIE BOBKI - wychodzi w zgrabnych, okrągłych porcjach ( duże ilości ). Właściwie nigdy się nie kończy, ale człowiek sam przestaje z nudów ALFABET - wychodzi powoli, z jedną lub więcej przerwami, a kiedy na nie spojrzysz, myślisz: \"czy nie przypomina litery...?\" POCHODNIA - tak pali d**ę, że przysiągłbyś, że jest łatwopalne GOŁOTA - wypada zanim jeszcze dobiegniesz do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak coś zjesz
to jakoś musi to wyjść :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak zle pamietasz biologie -to co teraz jest kupa było naszym otworem gebowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyfikacja bąków Puść bąka, a powiem ci kim jesteś... Uwaga ! Osobom wrażliwym oraz tym które jedzą nie polecam, czytasz na własne ryzyko ! Ambitny: Zawsze jestes gotowy pierdnąć Koleżeński: Lubisz wąchać czyjeś pierdnięcia Niekoleżeński: Przepraszasz, wychodzisz i pierdzisz w samotności Roztargniony: Nie możesz odróżnić swojego pierdnięcia od cudzego Zaczepny: Pierdzisz zawsze głośniej niż inni Dziecinny: Pierdzisz, a potem się śmiejesz Sprytny: Pierdzisz i kaszlesz w tym samym czasie Zarozumiały: Myslisz że zawsze możesz pierdnąć głośniej Przyjacielski: Wąchasz czyjeś pierdnięcia i mówisz im co zjedli Okrutny: Pierdzisz w łóżku i nakrywasz głowę żony kołdra Nieuczciwy: Pierdzisz i zwalasz na psa Zawiedziony: Pierdzisz niesmrodliwie Głupi: Uwielbiasz czyjeś pierdnięcia, i na dodatek myślisz że to twoje własne Nierozsądny: Wstrzymujesz pierdnięcia godzinami Malkontent: Narzekasz ze ludzie pierdzą w towarzystwie, ale gdy sam to robisz dajesz długie i nieciekawe wyjasnienia używając zawiłej terminologii medycznej Masochista: Pierdzisz w wannie i próbujesz przegrysć bąbelki Nieszczęsliwy: Nie możesz się spierdzieć Umuzykalniony: Pierdzisz na każda nutę Nerwowy: Wstrzymujesz pierdnięcia w połowie Dumny: Myślisz, że twoje pierdnięcia są wyjątkowo przyjemne dla otoczenia Sadysta: Po pierdnięciu w łóżku, poprawiasz sobie kołdrę Naukowiec: Pierdzisz do butelek i szczelnie je zakorkowujesz Wrażliwy: Pierdzisz i potem płaczesz Wstydliwy: Czerwienisz się po każdym pierdnięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon Mol prawdziwy
Ale kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaboga
ale ludzie maja pomysly! gratuluje gregor. przeszedles samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor130
proszę sobie nie robic żartów, ja miałem na myśli poważne przesłanie... Wiem, że wielu ludzi uprawia scat, lecz ostrzegam o konsekwencjach tego typu erotycznych gierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w miescie prawdziwa
ja nie rozumie jak moze to podniecac, przeciaz to jest obrzydliwe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten duch to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!
JESTESCIE K U R W A PO JE BA NI PSYCHOPACI OBRZYDLIWI I ŚMIERDZĄCY K U R WA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! LECZCIE SIE PATOLOGICZNE ŚWINIE JE BA NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!
DALEJ DALEJ K U RWA ŻRYJCIE GÓWNO I PODNIECAJCIE SIĘ NIM !!! JA PIERD OLE q!!!!!!!!!!!!1 LUDZIE TO JEDNAK DOSŁOWNE PSY K U RWA!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTESCIE NIE DO JE BANI!!!!!!!!!!!!!!!! żAL NAWET ŻE TU WSZEDŁEM K URWA PODNIECA WAS STRAWIONE ZMIELONE ŚMIERDZĄCE I OBRZYDLIWE GÓWNO ???? ŚWIADCZY TO O TYM JAKIMI LDZMI JESTEŚCIE!!!!!!!!!!!!!! WYLIZCIE SE DUPY I BĄDZCIE SZCZESLIWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 PIERD OLE WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA JEBAC TAKICH LUDZI JAK WY !!!!!!!!!!!! ŻAŁOSNE ODRAŻAJĄCE !!!!!!!!! PATOLOGICZNE ŚWINIE K URWA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat jest stary, znalazłeś go przez wyszukiwarkę, więc w jakiś sposób ten temat Cię zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
Bo szukał czy scat jest zdorwy dla organizmu:))) zawsze jest tak, że ten kto najgłośniej krzyczy to sam tego próbuje. Zobacz księży pedofile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balas jest trujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie jeść kału. Balas moze zaszkodzić no i z buzi brzydko pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×