Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sąsiadkaSąsiada

Jeeeezu, raatujcieee proszę !!

Polecane posty

Gość sąsiadkaSąsiada

Zakochał się we mnie mój 45 letni bezzębny, brzydki jak noc sąsiad. Jest strasznie zaniedbany. Mógłby być moim ojcem :o Matko Boska ! Wie, że się z kimś spotykam, że nie jestem nim zainteresowana ani odrobineczkę ! Mieszkamy na tym samym piętrze..jest w trakcie rozwodu, myślałam że to że się napijemy kawy czasem i pogadamy to po prostu czyste relacje sąsiedzko-koleżeńskie. A on mi wyskoczył z takim sms-em dziś rano, że szczena mi opadła do samej ziemii. Co robić ? Muszę go jakoś zacząć unikać, ale jak ? Chyba będę musiała się wyprowadzić....Jezu, dopiero się tam wprowadziłam, kilka msc temu.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On cały czas serwował mi jakieś miłe słowka, w żartach (tak myślałam) gadał, że miłość nie zna granic. A jak se wypił to serwował mi całą listę komplementów jaka jestem cudowna i wspaniała. Nigdy nie brałam tego na poważnie, zawsze prześmiewnie, mowiłam ze nie szukam ojca :o widać, że nie zrozumiał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie histeryzuj. Facet szuka nowej dziewczyny, napisz smsa, że nie jesteś zainteresowana. Bądź kulturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to może niech celuje w rówieśniczki, a nie dziewczynę, która mogłaby być jego córką, mam 23 lata. Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zachowujesz się jak 12-latka. Rzeczywiście, facet trafił nie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zachowuję jak 12-latka ? Rozumiesz człowieku, że mieszkam z nim drzwi w drzwi ?! Że po tym co napisał wiem, że mi spokoju nie da ? Ja myślałam, że jemu się nudzi, nie ma z kim porozmawiać, a jestem osobą kontaktową i otwartą na ludzi więc prozmawiać potrafię i dogadać się z każdym. No, ale nie wiązać się ze starym dziadem ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro potrafisz się dogadać z każdym to dogadaj się tępaku z nim żeby dał Ci spokój. Proste? Proste. Robienie z tego afery to dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robię afery, nie wiem po prostu jak mu dać dobitnie do zrozumienia, że nic z tego nie będzie :o tak, żeby dał mi spokój raz na ZAWSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja, nie ma takich idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on ma bo mi załatwiał naprawę auta taniej niż gdziekolwiek indziej i uzgadnialiśmy kilka rzeczy wtedy telefonicznie. Nie ważne. Widzę, że nikt nie rozumie w jakiej głupiej i trudnej dla mnie sytuacji się znalazłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotek to sobie poszukaj gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za błyskotliwy tekst autorko :) Gimg***o ma wakacje i się nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×