Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Guys z luckiem

Jeśli wasza dziewczyna ma duże stopy...

Polecane posty

Gość Guys z luckiem

Jestem facetem i tak sobie myślałem że wysokie modelki albo miss piękności wcale nie mają tak lekko jak im się wydaje... Jeśli dziewczyna jest wysoka (w okolicy 180 cm), ma ładne piersi, długie nogi i kształty - no tutaj trudno się niezgodzić, taka dziewczyna może podniecić :) A wyobraziliście się że taka dziewczyna najczęściej ma stopę rozmiaru powyżej 42 i zapewne jest to jej spory mankament! OK ale do rzeczy. Wiadomo że duże stopy u laski są nieatrakcyjne, niemiłe w dotyku i nie da ich się np pomasować :( A jeśli masujecie lasce dużą stopę bo ją kochacie to napewno nie czujecie żadnej przyjemności a wręcz brzydzicie się. Również są pozycje w sexsie kiedy dziewczyna używa stóp i kładzie je np na klatce piersiowej faceta. Jak laska ma duże stopy to wiadomo że taka pozycja odpada! Sam jestem dość wysoki i mam zwykły męski rozmiar buta 44, ale nie wyobrażam sobie związku z dziewczyną powyżej rozmiaru 42, a wiem że wysokie młode takie stopy właśnie mają! Dlatego uważam że piękne długie nogi zakończone dużą syrą u laski nie są już tak atrakcyjne. Można podotykać takiej dziewczynie piersi, nogi i inne części ciała, ale jak się ma dotknąć takich dużych stóp to można poczuć odrazę :( Dlatego osobiście współczuję tym dziewczynom, których bozia obdarzyła w dorodne kopytko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr. Rozpór-Trzepiekoński
jeśli ma duże stopy a ty małego siusiaka, to bądź pewien że się dziewcze posika ze śmiechu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guys z luckiem
a ja mam małe stpy to jest róznica pomiędzy naszymi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
niektóre mają większe kopyta niż chłopy.FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jajecznica
i jakie glupoty hahahahahahahahahahahaha :D Ja mam 178 cm, szczupla, jedrny biust i buty kupuje w rozmiarze 39/40. Chyba ogladales king konga w plci zenskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr. Rozpór-Trzepiekoński
no bo jak głosi pewien ruski uczony, jak dziewczyna ma duże stopy, to ma dużą pipkę, więc z mizernym sprzętem nie masz co szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to utwierdziłam się w swoim
kompleksie :O mam 175 cm wzrostu i stopy w rozmiarze 40, i straszne kompleksy na ich punkcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe czy duże
a rozmiar stopy 36 odpowiada wam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche czegos nie rozumiem
Ale jajecznica- ale rozmiar 39/40 jest duuuuży, czego ty dowiodłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest fakt
Laski o rozmiarze powyżej 41 faktycznie mają może nie tyle co głębokie, ale szerokie pochwy !! Taka dziewczyna z takimi stopami powinna mieć faceta z dość grubym penisem, aby czuła przyjemność!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 35/36 i to też wcale
nie jest powód do radości. Niby ładnie i zgrabnie wyglądają, ale ciężko czasem dostać buty, takie jak mi odpowiadają. Mówię zwłaszcza o takich eleganckich szpilkach, które w moim przypadku muszą być obowiązkowo o numerze 35 bo inaczej spadają. No i często jest tak, że w tym numerze mogę dostać tylko bardzo drogie buty niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierdoliło mnie dzisiaj
to dziwne wiesz z tymi 35 rozmiarem,bo moja znajoma ma i ma kupe butów wlasnie szpileczek takich naprawde fajnych i nie drogich.w ccc czy deichmanie mozna kupic piekne sandałki za nie duze pieniadze w rozmiarach roznych. ja mam 37 i wydają mi sie mimo wszystko takie duze.wolalabym 35:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia123
Mam rozmiar 39 i też nie lubię swoich wielkich stóp!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopkom4n
wolę mniejsze stopy u kobiet ale nie ma co uogólniać, liczy sie kształtność, zgrabność, ogólnie wygląd... więc troche większe też mogą być sexy. widziałem kilka razy rozmiar 40 stopki a panie mialy je bardzo urocze, pociagajacy ksztalt, paluszki sliczne ksztaltne, zadbane, french...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G_S
Czy Was porypało ? Przecież długie stopy to coś wspaniałego . Jak dziewczyna ma długie stopy to jak założy szpilki nogi się optycznie wydłużają o długość stóp . Piękne stopy to właśnie długie stopy - takie z długimi palcami którymi można się bawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam .......
170 i stope 39 czasem male 40 :-). Jezeli but w rozmiarze 38 baaardzo mi sie podoba to tez sie wcisne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnaa .
Eh chłopie jak się kocha to bez różnicy ale o stopy powinna dbać a duże może mieć . No co ty ? ;) Ja z tym problemu nie mam . jestem niska szczupła i mam nr buta 37, 36 i 38- co się mało kiedy zdarza ;). ale dbanie o te części ciała jest ważne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wizualnie bardzo podobaja moje stopy, ale czasami chciałabym mieć 39-40 rozmiar... Można chociaż bez problemu dostać każde buty i wszedzie... I tanio. A ja szpilki potrzebuje 34. I jak mam TANIO dostać buty na siebie? 200-300 zł za parę szpilek to nie jest tanio. Eh. Co do samego rozmiaru stóp i co sie podoba facetom, nie mam pojęcia. Moje są jak wynika małe, a mój facet nie zachwyca sie nimi jakoś specjalnie, czasami pomasuje, jak go poprosze. To chyba trzeba być fetyszystą troche, zeby sie zachycać tą cześcią ciała u kobiety i żeby ona jakąś ważną role odgrywała w sexie czy zyciu razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heghehe
a ja mam brzydkie stpy - nr 41 w dodatku platfus. i bola mnie czest;( ale co mam zrobvic?? nie zabije sie przeciez z powodu brzydkich stop... nie wszystko trzeba miec ladne ostatecznie. jestem wdzieczna za zgrabne cialo i ladna buzie, ktora sie ludziom podoba, a stop nikomu nie pokazuje,, nawet latem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczkaaa23
a ja mam 162 cm wzrostu i rozmiar buta 37 ;) i wcale nie mam krotkich nóg , bo proporcjonalnie do calego ciala sa dlugie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez chyba wiadomo ,że
wysoka dziewczyna nie bedzie miała malych stop bo to nie mozliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfssdffsdsf
A ja mam 173 i but 38,39. I faktycznie duże stopy typu 41, 42 u dziewczyny są straszne. Czasem widzę takie duże kobiece buty w sklepie to rozkminiam jak wielkie trzeba mieć kopyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek1888888
najgorsze u kobiet sa... brzydkie ryje. kto na stopy patrzy??? mnie jakos w ogole nie kreca, stpa to stopa. bardziej wole piekne zgrabne pupy, duze piersi i ladne buzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenatrojańska
Ja mam duże 41, a i tak byś się zesral jakbym chciała na Ciebie spojrzeć... A tak calkiem serio, to chyba nie tak ważne... mój chłopak ma stope większą ode mnie dwa, trzy nuery i co? Jakoś żyje z tym i mu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12455
To bez sensu. Skreślać kogoś z powodu tego że ma dużą stopę. oczywiście rozumiem jeśli kobieta ma43/44/45 itd. To może być dośc odrzucające, bo nie na codzień widzi się kobiety z takimi rozmiarami. , Zakładam że jakby od dawna kobiety miały stopy jak mężczyźni lub nawet te 40/41 nikt by na to uwagi nawet nie zwracał. . Jeśli wszystko wygląda proporcjonalnie to jest dobrze. Ktoś wyżej napisał że wysoka nie moze mieć maych stóp bo to nie możliwe, a ha zagnę Cię, mam koleżankę która ma 181 a stope 39 a czasem nawe w 38 wejdzie. Brzydko to może dopiero wyglądać gdy kobieta ma 160 i stope 41/42.. może nie brzydko, ale w oczy sie rzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, ja mam 177 cm i rozmiar stopy 40, to chyba jeszcze nie tak źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy 39 do 170+ to duzy rozmiar stopy czy wy jestescie p**********e?? a juz ta co yebnela, ze 37 duze to juz w ogole ma pod czapa jajecznice :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam stopy w rozmiarze 35 i wcale nie wydają mi się one lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×