Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

mialam spac ale mi sie nie chce i tyle, siedze tu i dostaje kota bo nikogo nie ma! a jak odejde od kompa to moj maz tu usiadzie!! a wtedy nie bede miala wyjscia i zalicze wyrko.... pisze sobie tu i owdzie a ulubione topiki to ostatnio te o dzidziach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.M
Hej, ja też się staram od 4 miesięcy. Jak długo Wy się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dllugo juz bardzo sie staramy...jakies dwa latka...ale trzeba byc dobrej mysli....:))))pozdrawiam starajace sie....( a jak sie nie udaje to tez nie ma co rak zalamywac)....czekamy cierpliwie, musi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.M
Ja zawsze myślałam, że zajść w ciążę to żaden problem, a tu narazie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalm ze to zaden problem a tujuz tyle minelo i nic mam nadzieje ze wkoncu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to nie jest takie proste...w cyklu tylko kilka dni jest sprzyjajacych i tak naprawde nigdy na sto procent nie wiadomo kiedy... 4 miesiace to jeszcze bardzo krociutko...cierpliwosci...wszystki staraczki uszy do gory, zamienimy niedlugo ten topik na oczekujace:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.M
Jestem nowa w tym temacie, więc mam do Was pytanko, czy robicie jakieś testy, żeby sprawdzić czy macie owulację, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekala
dziewczyny a co ile sie stracie codziennie co dwa dni czy tylko jak macie na to ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli dobrze sie obserwujesz i masz cykle dosc regularne to mozna to w miare dobrze obliczyc, mniej wiecej miedzy 12 a 15 dniem cyklu...sa specjalne kalkulatory na interii...poza tym trzeba obserwowac sluz i najlepiej mierzyc temperaturke...sa wprawdzie dostepne do kupienia testy owulacyjne, ale narazie warto to samemu poobliczac...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co 2 dni staramy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.M
Myślisz, że te testy nie są skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niewiem czy sa dokladne czy nie ale jak tak ogladam inne fora to dziewczyny robia te testy i jakos nie zachodza to nie wiem jak to z nimi jest naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sa skuteczne....rozumiem ze chcesz miec stu procentowa pewnosc czy masz owulacje? najlepiej pogadac ze swoim ginem...mozna tez to sprawdzic przez badanie usg...jak sie rozwijaja pecherzyki, czy pekaja, czy komorka dostatecznie sie rozwinela i tak dalej....czy doszlo do owulacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.M
Moje cykle są już coraz bardziej regularne. Jeszcze parę lat temu to każdego miesiąca było inaczej. Dzięki Malolepsza, pójdę za Twoją radą i będę mierzyła temperaturę. (Powinna być najwyższa podczas owulacji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM...mierz temperaturke...i duzo sie przytulaj, ja mialam problem z owulacja,dlatego musialam moim pecherzykom troche pomoc...ale im pomoglam..teraz czekamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.M
Ja dostałam od lekarza duophaston, no i oczywiście przytulamy się z moim Miśkiem dużo i często ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliczka
dziewczyny zycze wam i sobie zeby sie nam wkoncu udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×