Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EWA072

jestem beznadziejna w łóżku

Polecane posty

Gość EWA072

Nie potrafię się otworzyć przed facetem bo jestem zbyt wstydliwa, mój facet zaczyna podczas seksu coś mówic a ja nie mówię nic. On mówi :czujesz go, lubisz tak a ja tylko "tak" :o Czułabym się idiotycznie gdybym zaczęła mówić podobnie do niego, nawet nie mam pomysłu co mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze jak kobieta w w łóżku mówi tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortifer
Olej "To"! Seks trwa przeciętnie kilka sekund. Zapytaj się lepiej czemu On nic nie mówi kiedy siedzicie "godzinę" w kawiarni lub pubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upij się :D to zawsze pomaga-wiem coś o tym. Normalnie to seks jest fajny ale tak jakoś za bardzo skpiam się żeby głupio czegoś nie zrobić nie powiedzieć a jak się trochę podchmielę to wszystko gładko przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks po pijaku jest do bani lepiej pojęcz zamiast gadać, tez mu sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA072
to prawda :) po winie albo drinkach seks z moim facetem jest lepszy, już tak się nie spinam, obym tylko nie popadła w alkoholizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuję jako grabarz
Ja lubię takie kłody lalki robię co chcę a ona się nie sprzeciwia coś ala trup tylko jeszcze ciepły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz nic mowic. mozesz: - patrzec sie na niego glodnym wzrokiem - masowac go rekoma po torsie, klacie, plecach podczas seksu (zalezy jaka pozycja) -mozesz powiedziec gdy jest ci dobrze "ooo tak wlasnie tak" "szyyybciej/wolniej kochanie" - mozesz przejac inicjatywe wskocz na niego i sama troche pogimnastykuj sie - podczas seksu nagle wez go do buzi - w sumie gdy ci sie naprawde podoba zajecz pokrzyc poprostu ja kiedys to cwiczylam sam na sam do lustra hahah ja naprzyklad lubie na niego wskoczyc i podskakiwac patrze na niego z przymrozonymi oczami albo gleboko mu w oczy , lekko otwarte usta albo lekki usmiech, lapie sie za piersi i mowie "oo tak" "miau xd" jemu sie to podoba mam nadzieje ze zainspirowalam sprobuj sie przelamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie gadam podczas seksu ba nawet nie jęczałam. Pewnie jęczałabym gdyby było dobrze, ale kiedy mi zaczynało byc dobrze to on kończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas seksu sie nie rozmawia , bo to niszczy atmosfere .. Poza tym z członkiem w ustach trudno wydać z siebie jakieś słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci nie poradzę tego co niektóre, moim zdaniem seks po alkoholu jest kiepski, czasem bywa ,ale uważam go za gorszego sortu. jeśli Cię to męczy, że on mówi coś w czasie seksu a Ty nie, czasem człowiek się wstydzi, ale spróbuj się przełamać, stwierdź , że musisz zrobić to danego dnia. wymyśl co w nim lubisz, co Cie w nim podnieca w nim...np. dotykanie jego męskiej klaty, albo jak dotyka Cię twoimi męskimi dłońmi...to nie musi od razu tyczyć się penisa jeśli to peszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze gadam jak najęta w łóżku, nie mogę się powstrzymać, słowa same przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znaczy, że jesteś beznadziejna. Mój też gada w łóżku :/ Dla mnie to głupoty i zawsze każę mu przestać. Mnie też to śmieszy, szczególnie kiedy sobie o tym przypomnę następnego dnia XD Za to w ciągu dnia nie potrafi powiedzieć nic miłego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA072
Na nikogo nie wskoczę, ja tylko leżę, on mi nogi rozchyla, ja nawet oczy zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
ostatnio bzykałem taką gadułę. Mówiła że mąż jeszcze węgla na zimę nie kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie p*****l gajowy! to jedynie co to pewnie sarny w lesie zapinasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie jak dziewczyna steka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwawa
Wkrótce zagłada atomowa USA (Babilonu) i Londynu. Polacy! Wracajcie do kraju! To może wydarzyć się w każdej chwili. Zobacz na Youtube film Prorok w Archikatedrze Warszawskiej'''''''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlatego uwazasz, ze jestes beznadziejna? Wyobraz sobie, ze niektorzy nie gadaja w lozku bo tego nie lubia, zreszta pytanie czy go czujesz tez nie jest specjalnie seksowne. To tylko potwierdza poglad, ze to te kobiety sa beznadziejne w lozku, ktore maja beznadziejnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA072
raz podczas stosunka puściłam głośno gazy, facet zszedł ze mnie , ubrał się i bez słowa wyszedł, a potem nie odbierał telefonu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że jednak ten wątek utworzyłaś dla "ja" :/ . A tak się przejęłam i starałam się pocieszyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszystko jest rada - jack daniels 1L - mocno schłodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało jest dobrych kobiet w łóżku. Niewyobrażalnie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dobra kobieta w łóżku to wg. was mężczyzn niby jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kópa TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRematchgoodHaze
Moze ma kompleksy ze pyta czy go czujesz albo masz picze jak krolewna pistolona ,,siądz piczą na tym capie niech nie gada tylko minete chlapie,, Hahaaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otton II
A propos. Czy pacierz dzisiejszy już odmówiłaś ? Zaczynasz od świństw ten dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sex przedślubny jest grzechem ktury sprowadza cierpienie a raczej konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×