Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćnana

jestem chuda!!! przestac palic???pomoze????

Polecane posty

Gość gośćnana

hej mam 23 lata wzrost 163 cm a waga 39kg:/ pale papierosy nalogowo od 5 lat chce przestac hmm a raczej chce przytyc i to bardzo !!!! ciezko mi bedzie zerwac z tym nalogiem tym bardziej ze lubie palic! czy myslicie ze warto przestac?ze przytyje ? prosze o powazne odpowiedzi dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
dodam ze od rana nie pale zapalilam dzis tylko jednego o godzinie 7.00 a normalnie palilam co 30-40 min :/ jejku tak chce przytyc ale boje sie ze tylko sie nawkurzam nastaram a z tego nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprzestanie palenia w większości palenia pomaga jeśli chodzi o przybranie na wadze... tylko nie daj się zwariowac reklamom które promuja srodki np. plasterki czy pastylki przeciw nałogowe. Pamietaj ze nie możesz odstawic palenia od tak sobie, musi to być systematyczne zaprzestawanie czyli zmniejszanie dawki nikotyny. odrzucaj co tydzień lub co 3 dni o np. jeden papieros, aż wkońcu dojdziesz do zera :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj z paleniem . Zacznij jeść . Ja palę a ważę prawie 100 kg (facet) ale wpieprzam 4xdziennie. Może zacznij tak że zamiast co 2 papierosa zjedz herbatnika . Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
hej dzieki za odp ;) nom ja wlasnie chce przestac od tak sobie... rano powiedzialam nie pale i tyle i jakos sie trzymam jak narazie ale juz kilka razy pomyslalam aby zapalic jednego ale nie chce... moze dam rade od tak ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestac palic przytyjesz gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zajebista wage,nie tyj!Faceci uwielbiaja chudziutkie laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tylko tacy o zapędach pedofilskich!:D Miałam takiego męża 20 lat temu! Kochał dzieci uczył je w szkole i może nie będę rozwijać co było dalej... Laska jak chcesz fajnego mężczyznę to przytyj! Ja też tak zrobiłam i teraz mam cyc i tyłek a prawdziwi faceci to lubią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj ich,masz z******ta wage.Kiedys chciałam przy twoim wzroscie dojsc do takiej wagi,tylko zboki lubia kragłosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
macie racje chyba tylko pedofile lubia 39kg hehe ;) popieram !!! chce miec duza d**e i cycuchy hehe ;) sorki za szczerosc ale tak jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy maksymalnym obniżeniu nikotyny w organizmie może dojśc do powaznych skutków ubocznych jeśli juz jestes uzalezniona... potem może dopasć cię głód nie do powstrzymania i będziesz paliła jeszcze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przytyjesz to zaden normalny facet na Ciebie nie spojrzy!!!Nie tyj skarbie masz z******ta figurę!!!To sciema ze faceci na kosci nie leca nie słuchaj tych zasdrosnych idiotek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie do końca prawda, że jak rzuci się palenie, to się przytyje. Ja rzuciłam palenie - i jednocześnie straciłam apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
hej niestety znowu zaczelam palic moze wlasnie dla tego ze nie do konca wierze ze przytyje:( ehhh gdybym miala gwarancje ze utyje jak nie bede palila :/ ale widze ze nie za wiele osob tyje po odstawieniu ... lub tyja po 5kg w ciagu roku heh to mnie nie ratuje wcale niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
hej jak narazie nie pale juz tydzien ale jakos nie mam wiekszego apetytu itp :/ jak narazie to nic nie przytylam i pewnie juz nie przytyje :(:(:( ehh czemu jak ktos chce przytyc to nie moze a inni placza ze sa za grubi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana5555
ja nie pale 2 miesiace, jadlam zawsze malo bo mi sie nie chcialo i tez chialam bardzo przytyc. ale odkad rzucilam to nabralam apetytu, a jesli Ty nie masz to probuj jesc na poczatku na sile, rozciagniesz sobie dzieki temu zoladek i zacznie Twoj organizm wiecej jedzenia potrebowac. jedz codziennie tosty (ja jem bardzo czesto) i w sumie przytylam 5 kg po 2 miesiacach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
dziekuje ci za pocieszenie :) od pewnego czasu poprawil mi sie apetyt ale nie jem jakos strasznie duzo tylko hmm mozna powiedziec ze odzywiam sie normalnie jak palilam nie jadlam sniadania bo wtedy byl papieros kawa pozniej znowu papierosy az do obiadu obiadu tez calego nie zjadalam bo po prostu mi sie nie miescil teraz jak wstaje pierwsz co to jem sniadanie pozniej drugie sniadanie obiad CALY!:) no i podwieczorek , kolacja w miedzy czasie cos w stylu paczka chipsow lub kanapka mam nadzieje ze tez sie doczekam tych 5kg wiecej za 2 miesiace:) jak narazie waga stoi i ani nie drgnie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
ehhh chyba trudniej jest przytyc niz schudnac masakra ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj jeszcze parę lat. Stuknie trzydziecha, urodzisz dziecko i będziesz maciora. Żaden wyczyn być szczupły jako nastolatka. Wyczyn to być szczupły i fit koło 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:07 ? O jakiej nastolatce mowa ? Ta kobieta ma 23 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'przy maksymalnym obniżeniu nikotyny w organizmie może dojśc do powaznych skutków ubocznych jeśli juz jestes uzalezniona.' Pyerdolenie. Skąd wy bierzecie te bzdury ? A najgorsze, że wmawia się coś takiego nawet palącym ciężarnym :O Koorwa, co za zacofańcy. Każda sekunda bez peta w ryju, to skunda bliżej do zdrowia i dłuższego życia, taka jest prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
heh dzieki za wypowiedzi tylko ze ja JUZ MAM 2 DZIECI HEHE ;););) w ciazy jak i 1 i 2 przytylam a pozniej wracalam do swojej wagi 39-40kg ;/ sorki nie dopisalam ze mam juz 2 dzieci moj blad... p.s nie pale juz ponad tydzien i szczerze nie ciagnie mnie do tego nie powiem bo czasami bym sobie zapalila ale nie ma tragedii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba rzucić odrazu, powiedzieć sobie że już nie chce palić i przestać, jak ja paliłam to nie miałam apetytu często papieros zastępował mi jedzenie wręcz czułam niechęć do jedzenia a jak rzuciłam to teraz mam taki apetyty że jem nawet w nocy o północy ale powiem szczerze że i tak trudno mi przytyć choć jem nawet różne fastfoody, jedno wiem na pewno urosły mi cyce jak donice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
hmm co do krzysia to brak mi az slow:/ jak mozna kogos wyzywac od patologii skoro nawet sie go nie zna :/ zal mi takich ludzi jak ty ... moje dzieci sa kochane i maja wszystko mozna powiedziec a co najwazniejsze moja milosc nad zycie!!!! wracajac do tematu nie pale juz ponad tydzien ani jednego :) apetyt mi sie poprawil teraz tylko czekam na kg... ;) mam nadzieje ze za nie dlugo zobacze na wadze choc z 2-3 wiecej :) dzieki za odpowiedzi :) Jak cos przytyje to napisze :);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co się tłumaczysz. Głęboka patologia w domu. Ojciec jest? Mieszkanie u siebie czy u rodziców? Nie pierdol mi tutaj o miłości bo to ulubiony argument patologii. Nic nie mają ale dają miłość :D Dzieciom do szkoły też będziesz pakować miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffff
chude jestescie bo nie jecie.proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
dzis sie wazylam i doznalam szoku!!! :):) jest 1,5 kg wiecej :) jestem przeszczesliwa hura huraaaaaaaaa :) co do papierosow to mozna powiedziec ze nawet o nich juz nie mysle wkurza mnie tylko jak ktos mi dymi pod nosem ale tak to luzik :) pozdrawiam i bede wchodzila co jakis czas i pisala jak mi idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×