Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem facetem i łysieję, to już koniec moich marzeń, planów i aspiracji,

Polecane posty

Gość gość

a nawet całego mojego życia. Mam 24 lata, jestem naprawdę przystojnym facetem, do tego stopnia, że kobiety same zaczepiają mnie, wypytują o mnie, biorą numel od koleżanek, na ulicy się uśmiechają i patrzą łakomym wzrokiem, no ale to już koniec, gdy utracę włosy to stanę się dla nich zerem, kompletnie nie pasuje mi brak włosów i wiem, że psychicznie tego nie zniosę. Myślę już o samobójstwie. Nawet jeśli medycyna w najbliższym czasie wynajdzie na to lek, który całkowicie i trwale to leczy, co jest możliwe to pewnie będzie tak drogi, że tylko bogaczy będzie na niego stać, a ja do nich nie należę. Obecne środki może i działają, ale są cholernie drogie, a po odstawieniu wszystko wraca. Dlaczego ja? Myślę już o samobójstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśl o psychiatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co mi to niby da? Psychiatra nie przywróci mi życia, a żadna kobieta nie spojrzy na faceta, który nie ma wyglądu, jeśli nie jest bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, że to koniec twojego żywota :( . Bez włosów nic nie uchroni twej czaszki przed słońcem :( . A jak ta sieczka, którą masz w głowie, zamiast mózgu, zacznie fermentować, to... oj :D oj :D oj :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak włosów to nie tragedia. Zakochanej dziewczynie na pewno nie będą przeszkadzać. Poza tym każda lubi inny typ faceta. Nadrabiaj osobowością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna dziewczyna nie zakocha się w facecie bez włosów, chyba tylko jakaś laska w klubie techno może zakochać się w łysym facecie, jak jest napakowany i ma tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam p********z ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne tak łatwo napisać, ale żadna z was nie umówiłaby się z łysiejącym facetem, gdyby nie miał kasy i willi z basenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 26 lat i tak samo jak autor Wy nawet sobie nie wyobrazacie jaki to dla nas problem psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są leki na lysienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam zatkane uszy od kilku miesięcy i chu*owo slysze Jak jakiś kaleka. Chcesz się zamienić? Są przeszczepy włosów. Zobacz Rooneya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyłysiałyyy32
Kolega wydoroślej zachowujesz się jak baba. łysiejący facet jest mniej atrakcyjny od tego z włosami,jest to fakt na który nie masz wpływu,możesz się użalać nad sobą albo możesz mieć to gdzieś i robić to co ci sprawia przyjemność. Mało jest facetów którzy mają powodzenie z powodu samego wyglądu są zazwyczaj młodzi i mają buzie jak dziewczyny,ale to nie znaczy ze nie możesz zdobyć dziewczyny z powodu innych cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25ldz
Ja jak wyłysiałem dostałem depresji a miałem już 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on25ldz no i jak skonczyla sie Twoja depresja ? ja tez jestem zalamany z powodu łysienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy twardziel zabijaka
kobiety uwielbiają łysych z uwagi na ich męski wygląd prawdziwego mężczyzny z turbotestosteronowymi jajami, zamiast metroseksualnych gejkowych zniewieściałych wydmuszek wymodelowanych na żel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzP
Problemy pierwszego świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25ldz
Ndal miewam ale nie jest już tak tragicznie jak wtedy,najlepiej to nie myśleć o czasach gdy się miało włosy i wzbudzało się fascynacje u dziewczyn .No i nie polecam zakładać czapki i ukrywać łysiny, bardzo boli gdy w czapce uśmiechnie się do ciebie dziewczyna a ty wiesz ze jak zobaczy ze pod nią włosów nie ma to już jej do śmiechu nie będzie,niepotrzebne robienie sobie nadziei .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Problemy pierwszego światausmiech" x nie ironizuj sobie dziecko ciekawe jaki dla Ciebie to bylby problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki na łysienie? Jasne, że są i kosztują krocie, mają skutki uboczne, a zaraz po odstawieniu znów tracisz włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To łap jakąś ślicznotkę i rozkochaj w sobie póki masz włosy. Załóż rodzinę, zrób dziecko i będziesz żył jak "normalny facet".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wyłysiałyyy32
zdobycie panny z powodu innych cech jest kiepskie i mocno sztuczne, naciagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysienie psuje jakosc
zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyłysiałyyy32
Dlaczego kiepskie i naciągane ? Albo masz pannę i spijasz śmietankę albo nie masz i zdychasz za życia, twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wyłysiałyyy32
ze srednim pod wzgledem wygladu facetem panna nigdy nie bedzie odczuwala takiego pozadania i dzikiej chemii. z przystojniakiem moze isc do lozka od razu i na dzien dobry bedzie ogien, z lysiejacym przecietniakiem nie bedzie takiej spontanicznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na genitaliach tez lysiejesz?:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzP
Tak się składa, że u mnie łysina z pokolenia na pokolenie jest przekazywana, więc ten niby problem znam dość dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyłysiałyyy32
Spójrz ile jest ładnych kobiet a ile facetów którzy maja powodzenie,oczywiście facetów jest nieproporcjonalnie mniej wobec tego reszta ładnych panien musi się zadowolić tym co ma,czyli tymi mniej atrakcyjnymi.Albo wykorzystasz ten fakt albo choć dalej na randki z panem rączką póki śmierć was nie rozdzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wyłysiałyyy32
dla faceta porazka jest, jak w lozku jest traktowany przez swoja partnerke jako ktos pod wzgledem seksualnym gorszy od jej bylych, czesto mniej lub bardziej przypadkowych partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyłysiałyyy32
Jest to porażka która istnieje tylko w twojej psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×