Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem facetem i podobają mi się szczuple kruszynki

Polecane posty

Gość gość

i mam w d***e wasze oburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie żeby nie miały bioder, maksymalnie 80 cm i bez biustu, wzrost do 156 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się takie podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny facet lubi 90-60-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci ktorz\y lubia szczuple podawajcie wiek niech zobacza ze jestesmy mlodymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pani ma 153 cm 42kg i 34 lata . Walcie się na ryj tłuste żyrafy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie lubisz szczupłych tylko dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 16:20 umowię się z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja pani? a daj glos i przynies kapcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłuste zyrafy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hau hau a pani boso w taki upał popyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz chłopięce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię szczuple nawetb bardzo szczuple i mam gdzies wasze wyzwiska ze niby jestem pedofilem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi tez takie się podobają Moja kobietka ma 163cm waży 50kg i ma idealną figurę:) Sam jestem dość wysoki bo mam 184cm ale od zawsze podobały mi się drobne dziewczyny - bynajmniej nie podniecają mnie dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zaczyna się od 70E, 90cm w biodrach, 165cm wzrostu i 50kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietka może być szczupła i mieć kobiece wymiary a nie robić zakupy w dziecięcym :D Kto to widział 80cm w biodrach u dorosłej kobiety? Tożto wygląda jak chłopak. 90cm minimum, i dorodne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej, abyś pokazał przykładowe zdjęcia kobiet, które ci się podobają. A 50 kg przy 163 to normalna waga z reguły, nie wybitnie szczuplutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
156cm to karlice masz takie jeszcze po ziemi chodza? kazdy normalny facet by toto wystawil do cyrku tylko pedofil sie podnieca. no chyba ze sam masz 160 konusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak można iść tak daleko w rozważaniach - to jak ja lubię jeść zieleninę, to znaczy że jestem królikiem, albo jak lubię czytać o psychopatach to oznacza, że nią jestem?? Ludzie, każdy ma swój własny gust i nic wam do tego. A szczuplutkie dziewczyny często mają ładne nogi, wąską talię, te cechy też są pożądane w doborze - jakbyście nie wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beka z facetow ktorzy lubia modelki Xl plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mają zrobić wysokie dziewczyny, takie rzeczy jak wzrost jest od nas niezależny? Wagę owszem można zmienić ale nie wzrost. Zresztą po co ja się produkuje :-P to znowu marne prowo, pewnie tego gościa, który pisał o biustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie z 80cm biodrami to mają bezdupia a taka dziewczyna np. z 90-95 w biodrach to ideał, też może mieć wąską talię i szczupłą sylwetkę jak jej chłopięca koleżanka bez atrybutów kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale takie kobiety z 95 w biodrach maja grube uda a to nie jest ladne juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"cechy pozadane w doborze" hahahahah liczy sie tylko ile cm w talii ile w tylku i tak dalej a w glowie moze byc siano? :D ech PALANTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno krągłe uda to atrybut kobiecości. Ale rozumiem, że podobają ci się szczupłe - mi też :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost nie ma aż takiego znaczenia, ale jak dziewczyna ma chłopięcą figurę to jest pokrzywdzona przez los. Szerokie biodra to nie to samo co szeroka dupa prostaku, te z wąskimi biodrami też mają szerokie doopy jak żrą albo są niezgrabne, znam takie przypadki, to lepiej wygląda ta kobieca, wysportowana, z szerokimi biodrami i małą pupką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale takie kobiety z 95 w biodrach maja grube uda a to nie jest ladne juz Wcale nie mają. Te z chłopięcymi biodrami też mają grube uda, widziałam na własne oczy. Wszystko zależy od zadbania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się podobają tylko obcokrajowcy. Nie wiem jaką krową trzeba być albo jak krzywy ryj trzeba mieć żeby polecieć na polaka. Nie tylko są obrzydliwi z wyglądu, ale na dodatek są siebie warci z charakteru. Kiedy jakaś dziewczyna poda argumenty, dlaczego nie chce być z polakiem, to zaraz lecą wyzwiska i "po prostu jesteś za brzydka żaden polak cie nie chce" buahaha! Ciekawe, kto by się o was bił pierdolone polaczki :D To przez nich rozwody, pobicia, zabójstwa. Mam chłopaka z Japonii i on ma wszystko, wygląd, kulturę, zarobki. nie jest niski. Niestety, obecnie muszę przebywać w polsce, weszłam na to forum z ciekawości i rzygać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, o tą rzekomą "aseksualność" to oskarżają głównie wielkie, grube lochy z frustracji, ze nie na każdym facecie wrażenie robią ich wielkie wiszące cyce, sadło i szeroka doopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 99,9% robią wrażenie kobiece, zgrabne z fajnym, dużym biustem i szerokimi biodrami. Lubisz odwrotność kobiecości? Twoja sprawa, po co te inwektywy w stronę prawdziwych, pożądanych kobiet? :D Musisz być chłopięcą kobieta, bo naprawdę nie znam faceta, któremu przeszkadzałby piękny, duży biust. A wiesz co faceci mówią na kobiety bez biustu i z chłopięcą sylwetką? Nie chciałabyś słyszeć. Nie ma za co u was dotkąć, pobawić się... Jesteście dobre dla brzydkich facetów, z małymi penisami lub impotentów bo z wami seksu i tak nici mimo, że niektóre z was próbują, takie małe koorewki. Hehe deski zawsze narzekają na brak zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×