Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubaska5678

Jestem gruba:(

Polecane posty

Gość grubaska5678

Ważę 65 kg przy wzroście 164 :( i nie umiem schudnąć. Odchudzam się od prawie miesiąca i schudłam może 2 kg. Nie wiem co robić, jem racjonalne 5 posiłków, żadnych słodyczy, białego chleba, późnych kolacji a i tak mam te cholerne boczki. Nie wiem już co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.,
nie żryj miesa, nabiału i białej maki a schudniesz. i ruszaj se.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngjetghjueoasnh;teoas
a ćwiczysz coś? cokolwiek? czy siedzisz przed kompem i myslisz ze schudniesz jak nie jesz słodyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
Mięsa i nabiału? to troche przesada. Każdy produkt musi przynajmniej w jakimś stopniu być dostarczany do organizmu. Przez swoje krótkie życie wiele razy się odchudzałam tyle że nie tak, pomijałam niektóre posiłki jadłam jak wróbelek. I chudłam najpierw z brzucha potem z ud. Teraz nic nie rusza. Nie wiem co się dzieje. Podobno na miesiąc powinno się tyle chudnąć, ale ja chcę więcej. Liczyłam na spadek 5 kg co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
:) czy się ruszam? oczywiście dzisiaj tylko mam leniwy dzień ale za niedługo mam zakupy więc pare kalorii zgubie. Na co dzień mam studia czyli latanie tam i z powrotem, zamierzam uczęszczać na aerobik co tydzień 1,5 godziny, ale on dopiero będzie za 2 tygodnie, gimnastykuję się robię takie pół brzuszki, dużo chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się chce to można schudnąć.Ja schudłam 36 kilogramów.Na Youtube masz fajne ćwiczenia,które pokazuje młoda dziewczyna prowadząca fitness-super program opracowała do spalania kalorii.Do tego jadłam 5 małych posiłków-łącznie około 500 kcal.dziennie.Jak się chce-można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewa,lewa...
Bez paniki, jak będziesz konsekwentna w tym co piszesz, a do tego będziesz się ruszać na pewno spadnie ci waga. Daj sobie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
Chcę jednak poznać waszą opinie czy to nie za mało? Czy powinnam przez miesiąc więcej stracić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redondo
Nie slchaj takich glupot w stylu 500 kcl.masz tu sensowne forum i poczytaj sfd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
Dziewczyny ja jestem zbyt konsekwentna w tym co robie chociaż nie powiem ostatnie próby zawaliłam. Odchudzałam się kilka mies. temu na szybko miałam głupi cel myślałam że nie podołam a już w 2 tygodniu widziałam że robi mi się płaski brzuch, praktycznie malutko jadłam, żadne 5 posiłków. Malusie śniadanie troche obiadu kolacji rzadko i mi spadło że ważyłam 61 kg. W 3 tyg prawie 5 kg mi spadło i wydaje mi się że mi się organizm zbuntował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
Myślałam o tym żeby nie jeść kolacji całkowicie. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewa,lewa...
Jesteś zbyt nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
Nerwowa? To co mam zrobić żeby spadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewa,lewa...
Przecież mówię - wyluzuj. Mam wrażenie, że twoja waga to twoje natręctwo i nic poza nim nie widzisz w życiu. Nie myśl obsesyjnie a wszystko będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
Zrobiłam sobie na vitalii test i wyszło że waże prawidłowo do swojego wzrostu. Chcę jednak ważyć do końca roku 58 kg tylko to wszystko tak się ciągnie że chyba nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
A jest ktoś kto schudł? Mógłby mi powiedzieć co powinnam jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr, grrrrrr tygrysku
a jak się nie uda do końca roku? to co strzelisz focha na siebie i będziesz się objadać? bez kitu ta wyżej radzi ci dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
:) dlaczego mam strzelić focha? Do końca września założyłam że schudną przynajmniej 5 kilo udało mi się tylko 2 kg i jakoś się nie objadam. Przeciwnie wciąż idę takim systemem nawet nie podjadam. Wszystko zresztą ograniczam. Nie wiem tylko co zrobić żeby waga ruszyła. Obiecałam że jak schudnę te 5 kg to kupię sobie spodnie, eleganckie szpilki a tu dupa:( dziś idę na zakupy. Jak się zmieszczę w te spodnie to nie wiem, a muszę kupić bo muszę w czymś chodzić. Szpileczki tylko jak waga pokaże 62 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
podam wam mój dzisiejszy jadłospis śniadanie ćwiartka świniaka podpieczonego i obewędzonego 2 śniadanie 3 pajdy chleba z masłem do tego słuj śmietany obiad pozostała zczęść świniaka czyli zadnia częśc na podwieczorek zjem kilo boczku a na kolacje chyba już nic bo malo schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
mama mówiła ze nie wolno opuszczac kolaci więc zjem 2 pajdki małe chleba z chudym smalczykiem :) żadnych słodyczy i nabiału!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
Popieprzone podszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska5678
to oczywiście do moich posiłków tak mówie bo zawsze je popieprzam i posalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×