Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TakaJakOnn

jestem jak Mateusz Maga.....

Polecane posty

Gość TakaJakOnn

Taka niepewna siebie, jak oglądałam Top model to widziałam siebie..... Nie wiem jak się zachować w towarzystwie, jestem strasznie nieśmiała, ciagle się boję odtrącenia, boję się odezwać, w każdym geście, słowie dopatruję się krytyki............... mam chyba zrytą osobowość. Co robić? Jak się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uswiadomic sobie ze: -to co uwazasz za krytyke czasami jest wylacznie sterta przyzwyczajen -wiecznych krytykantow i tak nie zmienisz wiec to ich problem a nie twoj -idiote z siebie mozna zrobic nawet sie nie odzywajac wiec to co powiesz per saldo nie ma az takiego znaczenia -jak sie nauczysz smiac z siebie bedziesz miala powod do smiechu az do smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem jak rafalala tylko normalnie wyglądam, ktoś mi nadskoczy to przypiertole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
mam nadzieję, że producenci tego 'serialu' już wytrzeźwieli po tym co zafundowali Mateuszowi , i co z tego, że skończyliście studia i posiadacie dyplomy magistrów skoro nadal jesteście głąby , no ale może się czegoś więcej nauczyliście i będziecie mądrzejsi , a Mateuszowi zrobiliście ogromną krzywdę , licząc na to, że zarobicie grube pieniądze na tym serialu , teraz już wiecie, chyba wiecie, że Mateusz taki się urodził i jest jeden na milion , owszem , w każdym kraju są takie przypadki i w Rosji również , namawiam , zobaczcie ten film do końca , wygląda jak facet a ma kobiecy głos http://www.youtube.com/watch?v=Lz_rIyGhKwo a Mateusz ma wygląd faceta ale zachowuje się jak kobieta, w argentyńskim filmie p.t. '' XXY '' jest pokazany taki 'książkowy' Mateusz, który stoi przed lustrem dwie godziny i poprawia włosy , tańczy jak Mateusz i również ma ochotę na sex, prawdziwy przypadek jeden na milion nazywa się HERMAFRODYTA i Mateusz wcale nie jest chory , on się taki urodził , czyli TRZECIA PŁEĆ a teraz wcale się nie dziwię, że obawia się o własne życie. Producenci tego 'serialu' mają w rękach prawdziwy SKARB , który nie wolno zniszczyć i powinni to powiedzieć wprost odbiorcom tego 'serialu'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polikarp ty chyba z mylisz pojęcia. Lepiej się dowiedz kto to hermafrodyta, bo na pewno nie mężczyzna zachowujący się jak kobieta. Taki mężczyzna to, albo transwestyta (nie mylić z transseksualista, który czuje się kobietą), albo facet z duża ilością naturalnych hormonów żeńskich. Mateusz sprawia wrażenie tego ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
zobacz koniecznie ten argentyński film p. t. '' XXY '' to się podszkolisz i wiem o czym piszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×