Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za wysoka...............

Jestem kobieta i mam 190 cm wzrostu :(

Polecane posty

Gość za wysoka...............

22 lata, nawet b.wysocy faceci wolą dziewczyny ok 175-180 rosłam bardzo szybko do 12 roku zycia, bylam wyzsza od chłopaków a nawet nauczyciela matematyki ,myslalam ze przestane...w gimnazjum podroslam jeszcze 4 cm o szpilkach moge zapomniec, mam niewiele kolezanek ,czytalam o operacji skrócenia nóg ale to ksoztowane i niebezpieczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znany incognito
mi się podobają takie wysokie dziewczyny, sam mam 174 cm wzrostu... może zechciałabyś wyskoczyć na kawę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prawiczka bys chciala???
mam 25 lat i 167 cm , tez lubvie wysokie skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
odchudź się do 50 kg i możesz wygryźć Ankę Rubik z roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van1lLa
Czemu "o szpilkach możesz zapomnieć"? Czy w szpilkach czy bez i tak będziesz wyższa od większości ludzi, nie lepiej więc nie przejmować się i nosić takie buty, jakie Ci się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpilkach to juz może mieć ponad 2 metry wiec o czym piszesz TY wyzej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dobre........:)
będą się oglądać za tobą. mój chłopak w sobotę widział dziewczynę w małej czerwonej w szpilkach, która była wyższa od niego ( on ma 197 cm ) i nie było faceta czy babki, która by się za nią nie obejrzała. Grunt to pewność siebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze sie za kims odwracaja
nie oznacza,ze ten ktos sie podoba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarzyk___
moge cie skrocic o glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaakceptuj siebie ;)
więcej wiary w siebie ;) to że masz 190 cm to nie powód do wstydu.Nóg sobie chyba nie skrócisz ;):P Sam mam 190 cm wzrostu - jak sobie włosy postawię do góry i..jakoś nie płaczę z tego powodu :D:D:D Poza tym..przejmując się pierdołami możesz przeoczyć COŚ pięknego w Twoim życiu :) A i tak poznając kogoś - nie będziesz zwracała uwagę na to ile masz wzrostu ;D Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamWYSOKIE
Witajcie. Wysokie dziewczyny głowy do góry! (nomen omen:) My faceci uwielbiamy wysokie, nawet jeżeli nie zawsze się do tego przyznajemy. Czasamy jest nam głupio, nieswojo. Ja mam 186 cm i uwielbiam wyższe ode mnie. Spotykałem się kiedyś z wyższą ode mnie dziewczyną i było mi z tym bardzo dobrze! Czasami podnosiła mnie przodem do siebie i wtedy byłem wyższy od niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubisz szpilki to załóż je i paraduj w nich po ulicach z wypiętą piersią i podniesioną głową. polub siebie. swoją drogą szkoda ze siatkarką nie zostałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamWYSOKIE
...acha zapomniałam dodać. Jestem z Opola, jeżeli jesteś bardzo wysoka i nie masz nikogo to chętnie bym się spotkał. Jestem miły, raczej przystojny i... chodzę w garniturach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1515
no coz...ja mam 155 i tez musze sb jakos radzic. Uwazam ze lepiej byc wyzsza niz nizszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam a raczdzej miałam z tym problem. I tak jestem wyższa od 98% ludzi na ulicy bez szpilek to te dodatkowe 10cm nie robi różnicy. Piękne długie nogi do nieba w szpilkach są super seksi. Czy się patrzą czy ładna czy zyfara. Who cares! Mam niższego chłopaka który jest dumny z tego że jestem wyższa bo to z nim idę. Nie masz wplywu ile masz wzrostu ale masz wpływ czy jesteś pewna siebie czy zamknięta w sobie. Uszy do góry pierś do przodu szpilki na stopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antylopa, kobyla. Lepiej miec 165 niz byc babochlopem, gorylicą. Moze zacznij chodzic na kolanach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha...na kolana babochłopa i na roboty do Syberii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdzie czas, że na kolanach to wy będziecie chodzić. W dniu Sądu ostatecznego otrzymacie zapłatę za swoje prostactwo. Jest powiedziane "jaką miarą odmierzacie taką wam odmierzą". Prostaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kolana kobyło i loda robić :) Takie wielkie baby to tylko do laski albo pługa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki190
ja chcialbym miec tak wysoka dziewczyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie baby sa dziwne. Co do niej powiesz: moja malenka? haaahaaa raczej klacz, horse :) kumple smieli sie z kolegi, ze z taką kobyłą wyglada jak z ochroniarzem a nie z kobieta i pogonil orke. Takie wielkie antylopy komicznie na obczasach wygladaja bo nie maja gracji. Owszem ogladam sie za takimi ale w akcie szoku, potem dziki smiech i oddycham z ulga, ze jestem normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokiPatryk
Taki wzrost to wyjątkowa rzecz u kobiety. Ja mam 208 cm i szukam dziewczyny pow. 190 cm. Nie łam się. Teraz nie tak trudno znaleźć wysokiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie być wysoką, nie łam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszykareczka
Na pewno pewność siebie to podstawa,190 cm może to dużo ale trzeba się z tym pogodzić.To nie koniec świata,trzeba traktować to jako atut:) Ja swoje 190 cm wykorzystuje w koszykówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 metry ;P wyższy lubię wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_wysoka
Ja mam 180 i 14 lat osobiście cię rozumiem wszyscy chłopacy są od cb niżsi a koleżanki sięgają ci w większości do ramienia Boni jeszcze apodnie... Ja osobiście bardzo chciała bym nosić szpilki ale nie chcę być jeszcze wyższa od moich koleżanek i kolegów o dodatkowe 10 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsioncChrabonszcz
Możesz w cyrku sprzedawać wate cukrową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×