Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygryziony mankiet swetra

Jestem nimfomanka. Nie radze sobie z tym.

Polecane posty

Gość wygryziony mankiet swetra

Witam! Nie moge sobie juz dluzej poradzic sama ze soba, wiec pisze. Mam rodzine. Mieszkam w duzym miescie. Prawie nikt nic nie wie jak na razie, ale petla wokol mojej szyi sie zaciska. Mam dwojke dzieci. Zadne nie jest meza. On ciagle pracuje. Ja odczuwam ciagle coraz to wieksze cisnienie. Uprawialam seks z kimkolwiek. Nawet nie musi mi sie podobac. Lubie jak sa brutalni i sprawiaja mi bol. To ohydne.Wczoraj przyszedl do nas hydraulik. Z nim tez spalam. Kilka razy usuwalam ciaze. No i chyba mam objawy zakazenia wirusem hiv. Boje sie ze zarazilam meza. Nie zniose takiej odpowiedzialnosci. Nienawidze siebie. Boje sie. Pomozcie mi prosze! Porozmawiajcie ze mna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jest dobrze
Ale o czym tu rozmawiać, przydałby ci się lekarz psych. to się leczy. Zrób badania, testy, bo jeśli jesteś chora to dzieki leczeniu wirus nie bedzie dla ciebie grozny, moze uda sie go zdusic w zarodku. No i terapia, moze jakies leki na obnizenie libido. Bo to jest niebezpieczne. Nimfomanki potrafia zrobic to nawet z zulem spod sklepu, im gorszy tym lepiej, okropne natrectwo. Musisz sie ogarnac, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygryziony mankiet swetra
Mam 54 lata, a moja choroba trwa już 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygryziony mankiet swetra
Jest mi ciezko o tym pisac. Wstydze sie i boje. Brzydze sie soba. Czy jest tu moze ktos kto tez tak mial? Czy jestem w tym sama? Prosze, piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygryziony mankiet swetra
Boje sie. Naprawde sie boje. Co jesli pojde do lekarza i z nim tez bede musiala uprawiac seks? Boze, to straszne, nie moge sie nawet leczyc. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czin
moze bierz jakies ziola na uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygryziony mankiet swetra
To na gorze to podszywy. Mam 38 lat. Jestem z Zachodniopomorskiego. Gdzie moge znalezc jakas poradnie? Mam myslisamobjcze. Jesli zarazilam sie wirusem i mojego meza, to wszystko wyjdzie na jaw, lacznie z tym, ze dzieci nie sa jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygryziony mankiet swetra.
Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze jest kolegi meza z ktorym mialam romans.A drugie jest nie wiem czyje. Bylam na wakacjach wtedy. Dobrze ze jest biala. To straszne co pisze ale to prawda. Z wiekiem jest to coraz gorsze i coraz bardziej przybiera na sile. Nie mam pojecia jakim cudem maz sie jeszcze nie zorietowal. Mam tyle schorzen spraw kobiecyc ciagle. Juz nie nadazam z leczeniem tego wszystkiego. Caly czas cos. Przepraszam za chaotyczna wypowiedz ale trudno jest mi sie pozbierac. Czuje do siebie wstret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jest dobrze
Test jest anonimowy, meza wcale nie musialas zarazic, nie mam linkow ale bardzo dobry program o hiv ogladalam, francuski, propaganda wystarczajaco zryla na mozgi jesli chodzi o te chorobe, napiętnowaną u gejow etc Ale zostaw to i zrob badania, sprawdz gdzie masz poradnie psychiatryczne, lekarz da leki i wysle cie na terapie grupowa lub indywidualna, od ciebie zalezy. Ja znalam taka osobe, to byl nieopanowane natrectwo, robila to tak jak napisalam wyzej, wszedzie i z byle kim, glownie z byle kim bo na tym polegala jej choroba, zeby sie jak to mowila- zeszmacic, zbrudzic etc Normalny facet nie byl w stanie jej zadowolic, z normalnymi sie wiazala. Z opowiesci to az sie wlosy na karku jezyly, no i w zyciu nikt by nie poznal bo to elegancka osoba, atrakcyjna, wyksztalcona, na stanowisku. Do tego z problemem alkoholowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem dokladnie kiedy to sie zaczelo. Pochodze z bardzo tradycjonalnej i konserwatywnej katolickiej rodziny. Moj ojciec byl dyrektorem szkoly a moja matka nauczycielka matematyki.Bylam bita. Nigdy nic mi nie bylo wolno wiec od najmlodszych lat nauczylam sie klamac i manipulowac. Im wiecej mi zabraniali tym wiecej kombinowalam. Dziewictwo stracilam tez wczesnie. Bardzo wczesnie.Jeszcze zanim dostalam okres. Nie chce o tym pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja tez mam problem z alkoholem. I tez lubie byc ponizana i zeszmacona. Tak samo mam jak ta osoba o ktorej piszesz. Juz wygooglowalam poradnie hiv. Zaraz sie ubiore i jade tam. Na wyniki bede czekac do konca tygodnia. Jak je dostane to tu napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk90
powiedz to psychiatrze i na terapii, tam ci pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf33333
Dobrze że jest biała :D tekst roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
mnie pomaga nabożeństwo trzech zdrowa Maryja Nabożeństwo Trzech Zdrowaś Maryja (Odmawiamy rano i wieczorem dla uzyskania łaski uniknięcia grzechu śmiertelnego i szczęśliwej śmierci) Dziękujemy Tobie Trójco Przenajświętsza za Potęgę udzielonąNajświętszej Maryi Pannie Zdrowaś Maryjo... Moja Droga Matko, Panno Maryja, zachowaj mnie dnia dzisiejszego od grzechu śmiertelnego i udziel mi bezcennej łaski wytrwania w dobrym aż do końca, czyli szczęśliwej śmierci. Dziękujemy Tobie Trójco Przenajświętsza za Mądrość udzielonąNajświętszej Maryi Pannie. Zdrowaś Maryjo... Moja Droga Matko, Panno Maryja, zachowaj mnie dnia dzisiejszego od grzechu śmiertelnego i udziel mi bezcennej łaski wytrwania w dobrym aż do końca, czyli szczęśliwej śmierci. Dziękujemy Tobie Trójco Przenajświętsza za Miłosierdzie udzielone Najświętszej Maryj Pannie. Zdrowaś Maryjo... Po każdym Zdrowaś Maryjo... możemy dodatkowo (choć nie jest to konieczne dla spełnienia warunków tego nabożeństwa) za św. Antonim Padewskim dodawać: „O Maryjo, Dziewico przed Twym Bożym Poczęciem, zachowaj czystym mój umysł, moje serce i ciało moje. O Maryjo, Dziewico w czasie Bożego Poczęcia, zachowaj czystym mój umysł, moje serce i ciało moje. O Maryjo, Dziewico po Twoim Bożym Poczęciu, zachowaj czystym mój umysł, moje serce i ciało moje. Powyższe nabożeństwo jest niezwykle skuteczne, gdy ofiarujemy je w każdej innej intencji np.: o nawrócenie zatwardziałego grzesznika, za dusze czyśćcowe, pomoc w trudnej sytuacji materialnej itd. Moja Droga Matko, Panno Maryja, zachowaj mnie dnia dzisiejszego od grzechu śmiertelnego i udziel mi bezcennej łaski wytrwania w dobrym aż do końca, czyli szczęśliwej śmierci. Powyższe nabożeństwo jest niezwykle skuteczne, gdy ofiarujemy je w każdej innej intencji np.: o nawrócenie zatwardziałego grzesznika, za dusze czyśćcowe, pomoc w trudnej sytuacji materialnej itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topolazopola
15 lat tak żyjesz? czemu wczesniej nie pomyślałaś o leczeniu?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czin
na duzy poped pomagaja slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wrocilam z badan. Wyniki beda na piatek. Za hiv i kile nie placilam ale hepatitis b i c byl platny 35 i 45 zl. Na chlamydie pojde do gina. Dlaczego czekalam 15 lat? Nie wiem. Nie umiem odpowiedziec na to pytanie. Dodam tylko ze nie zawsze bylo ze mna tak zle. Byly okresy poprawy. Byly tez okresy kiedy sie zapijalam w trupa zeby nie isc po bandzie z seksem znowu. Ale teraz nadszedl czas w ktorym przemyslam swoje zycie i widze ze jestem bardzo zlym czlowiekiem. Zaluje tego wszystkiego i chce to zmienic. Najpierw odbiore wyniki. Napisze wam tu w piatek okolo 13:00 czy jestem zdrowa czy nie. Ale nie sadze zebym byla. Pod koniec wakacji wyszlam ze znajomymi i popilismy. Jak wracalam do domu natknelam sie kolo postoju taksowek na jakiegos bezdomnego. Wygladal na narkomana. Dlugo nie mogl dojsc, ale w koncu sie spuscil. Robilismy to w jakiejs bramie. Teraz mam problemy z jama ustna, tak bialy nalot i jakies bąble. Powiekszone wezly chlonne, bole stawow i miesni oraz potwornie sie poce w nocy. Mam za swoje, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jeszcze przyznac ze ostatnio coraz trudniej mi trzymac fason. Coraz bardziej sie szmace i coraz wieksze mam parcie na to. Babka od badan powiedziala ze na piatek przygotuje mi adresy miejsc w ktorych odbywa sie terapia. Jesli to wszystko przezyje i wytrwam, nie zapije sie na smierc ani nic sobie nie zrobie to bede wam pisac jak sobie radze. Moze tez ktos z podobnym problemem znajdzie ten topik i tu tez cos napisze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ze istnieja takie
kobiety, provo, w dodatku slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tho ja authorka
Heh ciekawe z tym bezdomnym. Podeszłas do niego i co powiedziałas ? Czemu akurat do niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite126
jestes nimfomanka , ale brakuje ci sprytu .. Jakbys byla przebiegla to spałąbys z prawikami , osobami ktore znasz .. NA pewno nie mialabys zadnej choroby w sobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie chlamydia
na to leczenie azytromycyną chlamydię można zbadać z wymazu z pochwy, lub test z krwi nieleczona chmamydia powoduje zrosty, niepłodność oraz problemy ze stawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem nimfomanką
wiem co czujesz żaden facet mnie nie zaspokaja od zawsze miałam duże potrzeby, facetów to zniechęca, boją się mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrtzguih809800
PROWO ROKU:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym bezdomnym to bylam wstawiona. Przechodzilam i rzucilam standardowym tekstem typu sam jestes? Moze jestes glodny? Byl glodny i chcial drobne. Dalam mu drobne i kupilam pite z kotletem. Jak zjadl to po prostu powiedzialam " wyruchaj mnie". Najwieksza przyjemnosc sprawia mi gdy jest to oblesne, obrzydliwe. Czuje sie zeszmacona i ponizona i brudna i wtedy szczytuje najintensywniej. Jestem zboczona. Brzydze sie sama soba. Kiedy na sile staram sie powstrzymac od przygodnych stosunkow, masturbuje sie w roznych dziwnych miejscach najchetniej.To straszne, ale nawet jak ide na wywiadowke do dzieci to czesto zamykam sie w szkolnej toalecie i masturbuje sie. Podnieca mnie fakt, ze to szkola, ze teoreycznie ktos moze mnie nakryc i ze musze bc cicho i nie stekac glosno. Jestem smieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tez jestem nimfomanka! Ile masz lat? Ja mam 38. Jak sobie radzisz ze swoja, nazwijmy to choroba? Ile partnerow masz tygodniowo? Ile mialas najwiecej? Ja na wakacjach kiedys mialam 100 facetow w tydzien. Przy czym szczytowalam tylko raz. Masakra! Napisz prosze cos o sobie! Pozdrawiam Cie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×