Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kyrax

jestem pasztetem bez szans na miłość

Polecane posty

Gość kyrax

Nie będę roztrząsać mojej brzydoty, powiem tylko że mam męską twarz i niewymiarową figurę. Wyglądam jak żart matki natury, dosłownie wszystko jest we mnie brzydkie. DBAM O SIEBIE, ale co z tego, skoro w najlepszym wypadku wyglądam jak wymalowany obojnak? Już nie mam siły się starać, skoro i tak wyglądam jak wyglądam. Właśnie... przez mój wygląd nigdy żaden mężczyzna się mną nie zainteresował. Dosłownie żaden - ani ładny, ani brzydki, ani niewidomy. Już chyba nie muszę wspominać że nigdy się nie całowałam? W związku z tym mam pytanie... jak zapomnieć o facetach? Co zrobić, żeby przestało mi zależeć na miłości, na byciu kochaną? Jak sobie dogłębnie uświadomić, że nigdy nie zaznam tego co większość społeczeństwa i do końca życia będę starą panną ze stadem kotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim przestań być taka zgorzkniała! Poza tym na 100% przyjdzie kiedyś do Ciebie miłość, ale jej na siłe nie szukaj. Pamiętaj że ludzie widzą Cię taką, jaką Ty sama siebie postrzegasz. Więc głowa do góry, wciągnij brzuch, wypnij cycki, ubierz się fajnie i pomaluj i ciesz się życiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Przeczytałaś w ogóle co napisałam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak przeczytałam i uważam że grubo przesadzasz! Boże, czemu ludzie tak się dołują swoim wyglądem?? Na pewno masz coś w sobie ładnego, usta, oczy czy dłonie, pięknie może się uśmiechasz, masz fajne włosy? Więc wyluzuj! I zmień stosunek do siebie a zobaczysz że wszytko zacznie się zmieniać na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Naprawdę nie ma we mnie nic ładnego, właśnie w tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*****l to idż na grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założe się, że masz dużo zalet zarówno w wyglądzie jak i w charakterze. Każdy ma ;) Masz strasznie niską samoocenę, może psycholog by pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie to nie bajka , więc stwierdzenie miłość sama przyjdzie jest napisane bez użycia mózgu . Może przyjdzie a może nie. Nie ma co czekać , trzeba coś w sobie poprawić i Z miarę możliwośc***omóc szczęściu . Zależy czego sama oczekujesz bo widać że mimo piszesz że brzydka jesteś to nie czujesz się głupia i pewnie czekasz na przystojniaka albo na przeciętnego który zauroczy Cię sobą i będziecie się czuli jak w bajce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Nie mam niskiej samooceny tylko adekwatną. Naprawdę nie ma we mnie nic ładnego, chyba bym to zauważyła? Zresztą inni ludzie też mi to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zrob sobie op.plastyczna i po problemie, uzbieraj troche kasy i zamow sobie wizyte aby omowic szczegoly tych zmian - jesli jestes ze slska to moge dac ci namiary - bo sama tez bylam dlatego uwazam ze naturze trzeba pomoc !!! zaraz napiszesz ze nie masz kasy zapewne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przywyknij - nikt nie chce paszteciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Bo nie mam - skąd wezmę kilkadziesiąt tysięcy jak nie pracuję? Zresztą operacją nie zmienię sobie wzrostu ani nie zmienię rozstawu kości itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, widzę że reszta Cię już pocieszyła, czujesz się lepiej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Niespecjalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zamknij ten temat i zrób coś ze soba. Bo rozumiem, zakładając ten temat, liczyłaś na wsparcie.... czy krytykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Na wsparcie... ale co mam niby zrobić, wyciąć sobie twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co możemy dla Ciebie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myslalam ze masz same przeszkody i trudno ci cokolwiek bedzie pomoc albo to jest provo - hmmmm i bedziesz miala sto problemow jeszcze, mowiac krotko praca jest wszedzie nawet nie wychodzac z domu poszukaj w kompie BO JA TAK ZNAJDUJE PRACE I TO DOBRZE PLATNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbea
Nie martw się. Mówią, że każda potwora znajdzie swojego amatora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza nie zabezpieczona
Wazne co masz w sercu i glowie bo to sie liczy, ja nie bylam szczęśliwa przy facetach choć nie najgorsza jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Nie wierzę w zarabianie przez internet, interesowałam się tematem i albo oszuści, albo nędzne grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec oco ci chodzi - czy o wzrost czy o kosci czy o twarz ? - zdecyduj sie w koncu na cos ? - jawne provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Jakbyś się nauczyła czytać to wiedziałabyś, że chodzi O WSZYSTKO. Napisałam że wszystko jest u mnie do wymiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wiem, to może się powieś czy coś? Bo i tak nie zaznasz miłości to na ch*j żyć? Albo zgłoś udział w programie "życie bez wstydu". Tak czy siak powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kyrax a pipke masz czy siusiaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ty się powieś, bo na ch*j ci żyć bez mózgu?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zarabianie przez internet tylko szukanie pracy przez internet, ja znalazlam w niemczech gdzie teraz jestem zarabiam bardzo dobrze jak na polskie warunki moge sporo odlozyc i napewno bylo by mnie stac na op. nawet po 3-4 mies. pracy - wiec nie kombinuj jak kon pod gore !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrax
Tylko że ja studiuję, nie mogę sobie ot tak wyjechać za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zarabianie przez internet tylko szukanie pracy przez internet, ja znalazlam w niemczech gdzie teraz jestem zarabiam bardzo dobrze jak na polskie warunki moge sporo odlozyc i napewno bylo by mnie stac na op. nawet po 3-4 mies. pracy - wiec nie kombinuj jak kon pod gore !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to przesrane i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×