Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

radek123321

Jestem pedantem czy to choroba?

Polecane posty

Witam wszystkich mam 19 lat nie wiem czy pedantyczność to jest choroba ale zawsze muszę mieć czystą i wyprasowaną koszulkę, wszystko dobrze zaplanowane nie wiem co się ze mną dzieje jak widzę jakąś plamke na koszulce to już się strasznie denerwuje. Zawsze się zdrowo muszę odżywiać bez owoców i zdrowego odżywiania bym zwariował. Życię traktuje bardzo poważnie muszę mieć wszystko perfekcyjnie zrobione bardzo szanuje ludzi jestem bardzo wrażliwy myśle że to jest też moja wada, muszę być zawsze czysty ale to nie jest tak bardzo lubię pomagać innym ludziom i to wcale nie chodzi o to że jestem w sobie zakochany albo narcyzowaty boje się o to że nigdy nie znajdę sobie dziewczyny i będe całe życie sam inni mówią że jestem melancholikiem boje się o sobie może macie jakieś rady czy to jest choroba?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroba to nie, ale psycholog by nie zaszkodził. Zalatuje nerwicą natręctw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że choroba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet to pedant i jest to okrutnie upierdliwe. Wszystko mu przeszkadza. Krzywo odstawione buty, ze listek odpadl od kwiatka i lezy, a w lazience nic nie moze stac na widoku. Wszystko trzeba po szafach upychac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radek powiem Ci jedno. Nie rób z siebie ofiary losu, nie licz na litość poprzez opisywanie siebie w taki sposób, że jesteś tym pokrzywdzonym, niekochanym i nieakceptowanym.... W ten sposób na pewno nie znajdziesz dziewczyny ani akceptacji. Bierz życie takim jakim jest, bo teraz odnoszę wrażenie, że strasznie Ci się podoba jak ktoś cię pokrzepia.... Żenada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli juz taki jestes to nie obarczaj tym innych. Nie czyn im uwag, ze maja pylek na msrynarce itp. Jak Ci cos przeszkadza ze np lezy to schowaj ale nie truj innym doopy i powinno byc okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie ja tylko szukam akceptacji bo mi nikt nie chce pomóc, przepraszam was że was tak irytuje tym postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przestań być taką przepraszającą osobą... Znaj swoją wartość a nie opisuj się wiecznie w pozycji tego biednego, pokrzywdzonego ale idealnego, szlachetnego chłopaka! Jesli ktoś cię nie akceptuje dlatego że nie pijesz to zmień otoczenie a nie rób z siebie cierpiętnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna z Ciebie sierotka Radziu. I Ty chcesz znaleźć dziewczyne? Baba potrzebuje męskiego faceta, a nie takiej cip/eczki. Weź się w garść i korzystaj z tego, że jesteś zdrowy, bo ja np. Nie jestem. Mam problemy ze słuchem w wieku 21 lat, mimo że w badaniach wychodzi słuch perfekt a ja się czuje w pół głuchy się tak nie użalam nad sobą. Jakbyś był na moim miejscu to pewnie dawno byś się powiesił :O Nóż się w kieszeni otwiera jak się to czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no więc to jest tak: jak lubisz porządek i harmonię to bardzo dobrze,ale jak masz szaleć to zrzuć wszystko ze stołu i daj się porwać ,wtedy to znaczy że nie jesteś niewolnikiem przedmiotów a tylko się nimi bawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem sierotą tylko się pytam, nawet mnie nie znacie a już piszecie głupoty chciałem się tylko dowiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście,zapytać kazdy może a inni odpisują zgodnie ze swoim usposobieniem nerwus naszczeka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna
Dnia 23.8.2014 o 08:57, Gość gość napisał:

Moj facet to pedant i jest to okrutnie upierdliwe. Wszystko mu przeszkadza. Krzywo odstawione buty, ze listek odpadl od kwiatka i lezy, a w lazience nic nie moze stac na widoku. Wszystko trzeba po szafach upychac :-/

To jest chory Ale do dacie wyleczyć i mu sulczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×