Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość djhwhfriw

Jestem plaska jak deska, mam co prawda przedzialek, ale ...

Polecane posty

Gość djhwhfriw

jednak jest problem. i takie male sutki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianek22
Śpij zawieszona za cyce do sufitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są faceci którzy lubią drobne piersi. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatniczek.
przedziałek masz? hahaha bo to bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtghghh
A ładną masz twarz i figurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma coś co by chciał zmienić. Claudia Shifer miała kompleks za dużych dłoni. Nie ma człowieka idealnego. Jak facet się zakocha - będzie podziwiał twoje ciało od małego palca u stopy po czubek głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamałem zasadę
Jak zaczesujesz piersi że masz przedziałek po równo czy na jeden bok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku, faceci sa wzrokowcami, w dodatku idzie lato ! z dlonmi nic sie nie da zrobic..a operacja, akurat :( przeciez nie chce isc od razu do mieseczki C, tylko miec zwykle A, bo mnie samej sie nie podobaja srednie, a juz tymbardziej duze piersi. a wlasnie male.. sęk w tym, ze ja sama mam ZA MALE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nawet A nie masz?
no to jest problem, bo wygladasz jak chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁŁODA
jak to dobrze ze mam spore C,chyba bym sie powiesila gdybym byla plaska okropnie to wyglada zwlaszcza jak ubierze sie obcisla koszulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podejmę decyzji za Ciebie. Jest faktem, że implanty poprawiają samopoczucie. Tylko pamiętaj, że każda operacja to ryzyko. Po drugie - tak jak pisałem - są faceci którzy uwielbiają miseczkę A/B i tacy co F lub J. Pamiętaj że większość modelek w magazynach ma implanty. Po drugie - są faceci którzy lubią NATURALNE piersi. Jednak oczywiście to jest mniejszość. Widzisz, implanty przyciągną wzrok, spojrzenia. Jednak potem i tak najważniejsza jest osobowość. Facet będzie się oświadczał nie twoim piersiom, tylko tobie jako osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z osobowoscia to ja nie mam raczej problemu.. tylko wlasnie poprzez kompleks malych piersi.. wstydze sie..napisz do mnie na mejla, odpisze Ci jutro co mam dokladnie na mysli, bo teraz musze isc spac. jutro czeka mnie egzamin na zajeciach :D a musze sie jeszcze douczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po urodzeniu dziecka piersi się zwiększają i zmieniają kształt. Proponuję wizytę u dobrego lekarza. Słyszałem coś, że zalecają operację po urodzeniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpij zawieszona za cyce do sufitu Jakie to są staniki pusz ap? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki powinny byc macane i gniecione przez faceta co dsien. A jak ty dopiero po slubie masz zamiar dac je do macania ,to zapomnij ze ci kiedykolwiek urosną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×