Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulis90

Jestem po operacji u Dr Andrzeja Sankowskiego

Polecane posty

Witajcie! To mój drugi dzień po operacji powiększenia piersi. Przez długi czas zastanawiałam się nad zabiegiem aż w końcu odważyłam się pójść na konsultacje do poleconego mi przez znajomych znanego chirurga A. Sankowskiego. Podczas wizyty miałam dokładnie mierzone piersi, dopasowano mi okrągłe implanty, które będą umiejscowione pod mięsień ze względu na mój wiek i możliwość zajścia w ciążę w przyszłości. Profesjonalizm, spokój, dokładność i fantastyczna atmosfera w klinice pozwoliła mi na lżejsze podejście do operacji. Najbardziej obawiałam się narkozy... Natomiast po obszernej rozmowie z anestezjologiem byłam bardziej spokojna i uświadomiona. Po wybudzeniu się z narkozy (ok.2h) kręciło mi się w głowie, trzęsłam się przez chwilę. Po 30min było już doskonale, nie odczuwałam bólu, nie mdliło mnie więc mogłam spożyć posiłek. Pielęgniarki były do mojej dyspozycji, sprawnie pomagały mi zjeść, wstać z łóżka, skorzystać z toalety, przebrać się. Oczywiście podawano mi dożylnie środki przeciwbólowe. Operację miałam 20.08.2014r. o g. 18:00, z kliniki wyszłam następnego dnia o godzinie 14, po kontroli Dr Sankowskiego- Przez chwile miałam okazję zobaczyć swoje nowe piersi w lustrze! Z rozmiaru średnie A mam 75C, jestem bardzo zadowolona mimo bólu i opuchnięcia piersi. Mam jeszcze problem ze wstaniem z łóżka- następuje uczucie nacisku i problem ze swobodnym oddychaniem. Chodząc nie mogę jeszcze całkiem się wyprostować. Najlepiej od czasu do czasu wstać i chwilę pochodzić gdyż po dłuższym siedzeniu/leżeniu jest mi ciężej wstać. 27.08 udam się do kliniki na kontrolę i zdjęcie szwów. Od tej pory będę maiła dopasowany specjalny biustonosz, który będzie mi towarzyszył przez co najmniej 3 miesiące. Póki co odpoczywam w domu i czekam na minięcie bólu. Nie żałuję swojej decyzji, myślę, że ból jest wart efektu pięknych okrągłych piersi, których tak mi brakowało! Napiszę jeszcze po wizycie kontrolnej :) Pozdrawiam, P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zwykła reklama, dlaczego próbujesz wmówic kobieta, że to wygląd ma największe znaczenie. Powiedz co to za róznica czy ktos ma cycki B, C, czy D? To sa kurde tylko cycki, ludzie różnią się wyglądem i już, ważne co myslą, czuja, co mają w głowie. Jesli dla kogos ważne jest to jakie ma cycki, to jest płytki i nie warto sobie nim głowy zawracac, no chyba, że cycki potrzebne Ci są do pracy, to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję ludzia, którym się wydaje, że każdy zwraca uwage tylko na to jakie mają cycki, ludzi to gówno obchodzi, po co się kaleczyć i bólu sobie przysparzać, jestes płytka po prostu. Myślisz, że najważniejsza rzecz jaka posiadasz to Twój wygląd, więc pewnie tak jest, smutno mi i cierp dalej dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie się wydaje, że za 5-10 lat kogoś będą Twoje cycki obchodziły, jak będziesz miała już starą twarz i zmarszczki, zawsze będą ładniejsze kobiety naokoło, nigdy nie będziesz w 100 % zadowolona ze swojego wyglądu, bo ciało, twarz się zmienia starzeje... i co zawsze będziesz szła pod nóż żeby się innym przypodobać swoim wyglądem, a nie tym co masz w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwaly się zazdrosnice! Gdzie tu widzisz wpis ze zrobila operacje dla kogoś? Raczej kazdy robi dla siebie! Moze to i reklama ale negowanie operacji jest nie na miejscu. Czy wiesz jak czuje sie kobieta bez biustu? Szkoda słów na trolle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, że wywołam takie oburzenie ;) żadna reklama choć gdyby ktoś mnie zapytał gdzie i do kogo najlepiej pójść, poleciłabym tą klinikę. Chciałam zdać relację po operacji dla kobiet, które planują/ chciałyby powiększyć biust i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nie opisuje swojej operacji wśród znajomych tez się tym nie afiszuje bo jak widzisz szczęście innych boli co niektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i racja, choć swój wpis potraktowałam jako jakąkolwiek pomoc dla innych, obraz tego jak to wszystko wygląda z mojej strony... Aktualnie powiększanie piersi jest bardzo powszechne i coraz więcej kobiet chce wiedzieć jak to jest, czego się spodziewać etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że wszystko też zależy od naszego organizmu- dbanie o siebie po operacji. Jeśli ktoś nie przestrzega zasad to wiadomo, że coś będzie nie tak. Nie zawsze jest to wina lekarza. Według mnie dr Sankowski zna się na rzeczy i podchodzi do pacjenta z pełnym zaangażowaniem. Nie ma chirurga w 100% pewnego, osobiście stawiam głównie na doświadczenie i poważne podejście do sprawy- stąd mój wybór. Nie robię reklamy, po prostu polecam. A to, że napisałam o swoim zabiegu to nie po to, żeby się pochwalić. To mój 3 dzień, piersi jeszcze bolą choć już coraz mniej a nie brałam dziś żadnych środków przeciwbólowych. Nie chodzę jeszcze wyprostowana ze względu na szwy- bolą i swędzą więc się goją. Myślę, że za parę dni będę mogła się swobodnie poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo piersi to nie nos, jest lista kiepskich chirurgów jeśli chodzi o operacje nosa. Sa to te same powtrzajace sie nazwiska, trzeba tylko poczytac topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ufam Sankowskiemu, możesz sobie go wychwalać pod niebiosa, lecz ja naczytałam się o nim tyle negatywnych wpisów, że głowa mała. No cóż, tobie sie po prostu udało, co mnie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno niezadowolonym chodzi o nosy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy będziecie zadowolone po operacji piersi u tego lekarza tak rok po operacji, mam nadzieje ze tak przecież jednej na 10 pacjentek nawet i u niego może coś wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem po wizycie kontrolnej i czuję się świetnie tym bardziej, że od dziś mam na sobie bardzo wygodny biustonosz. Ku mojemu zaskoczeniu szwy nie były usuwane ze względu na to, że wchłoną się same ;) miałam jedynie odcięte wystające końcówki. Moje piersi są cudowne, kształtne - jak dla mnie bez skazy :) odrobinę są jeszcze opuchnięte ale to nie to samo co parę dni temu. Przede mną jeszcze kilka miesięcy regeneracji - wierzę, że wszystko będzie w porządku, póki co jest b. dobrze. Jeśli macie jakiekolwiek pytania - proszę bardzo. Osoby, które zostały skrzywdzone przez los, lub jak twierdzą przez Dr A. Sankowskiego... cóż- przykro mi. Każda operacja wiąże się z ryzykiem. Osobiście polecam w/w chirurga i nie mam mu nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oj aż tu pachnie reklamą kliniki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem swoje, państwo swoje. Nikt mnie o to nie prosił więc proszę nie wmawiać tu czegoś co nie jest zgodne z prawdą. Pierwszy raz korzystam z kafeterii ale po to, żeby opisać co i jak, nie wiem jakie tu panują zasady i jak się powinno pisać, żeby nie wzbudzać podejrzeń ;) uważam, że to normalne informując kobiety gdzie, u kogo i w jaki sposób podjęłam się operacji plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''ja słyszałam historię dziewczyny ,której sankowski zniszczył piersi i generalnie jest dużo negatywnych opinii o tym lekarzu,które osobiście potwierdzam,bo też jestem po nieudanym zabiegu w jego klinice i powoli dochodze do siebie.'' Ale perfidne klamstwo, nie wierze, ze ktos, kogo to spotkalo zaczal by post od 'slyszalam historie dziewczyny', zamiast o swojej z pierwszej reki :D Co nie zmienia faktu, ze powiekszanie biustu to w ogromnej wiekszosci przypadkow bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy wejść i poczytać posty na temat tego lekarza,praktycznie same negatywne więc to chyba nie jest przypadek że tyle osób narzeka.Na innych forach też jest sporo skarg więc jeżeli ktoś coś słyszł niedobrego,to może być prawda bo historii na temat operacji spartaczonych przez tego lekarza jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto Cie operowal Sankowski Czy Wielgus ?bo nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę osobom ,które maja zle wykonany zabieg udać się do inspekcji handlowej ,niewiele osób o tym wie ale to jedyna skuteczna droga odzyskania pieniędzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten lekarz niedoinformowany człowieczku zarabia dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy którą zdobywał przez lata. Idź pluć jadem gdzie indziej, bo tu możesz jedynie sam siebie w tych bzdurach popierać. Klinika Doktora Sankowskiego jest najlepsza ! kto był ten wie. Pozdrawiam tych zakłamanych... piszcie dalej skoro przynosi wam to taką ulgę w bólu czterech liter !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentni ludzie nie dadzą nabrać się na te sztuczne negatywy widocznie doktor zaszedł komuś za skurę,nie tedy droga drogie panie,kto zna doktora lub o nim słyszał doskonale wie że to jest kluczowa postać w dziedzinie chirurgii plastycznej a jego wieloletnie doświadczenie mówi samo za siebie. Nie bronię nikogo nikt nie jest idealny ale to jest już żałosne czytać podobne wpisy na każdym z forum i to ewidentnie od tej samej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie duuużo musi być tych niezadowolonych,bojuż od 2006 roku są skargi,ja raczej stawiam,że ta zadowolona to jedna ,która dwoi się i troi żeby nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tą niezadowoloną to musisz być Ty i twój team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam doktora i klinikę i czy komuś się to podoba czy nie.Moje piersi są piękne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja też dołączam w takim razie do drużyny niezadowolonych,ten lekarz tak liczy pieniądze,że nie jest w stanie uczciwie powiedzieć ,że w danym przypadku operacja jest niepotrzebna ,bo moze być gorzej mnie schrzanił i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się, po co ktoś tu tak na siłę reklamuję tego doktora. Wybrałam Szczyta i nikt mi nie powie, że nie jest wspaniałym lekarzem. Z mojego brzucha zrobił perfekcyjną płaską deseczkę. Za kilka miesięcy mam powiększanie piersi. U Sankowskiego byłam i nie chcę więcej słyszeć. Przereklamowany. Dr Szczyt ma podejście i nie czuję, że tylko chodzi o kasę. Jestem zadowolona, bo brzuch był wielkim flakiem po trójce dzieciaczków. dr. Sankowskiego nie reklamujcie na siłę, bo aż wstyd, że niby tak dobrego chirurga plastycznego trzeba tak na siłę promować. Śmierdzi tu malizną. Wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna deseczka z flaka powiększanie piersi i jeszcze za chwile korekta Mózgu Żałosne ha ha już sobie wyobrażam jak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×