Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Koronkova

W zwiazku, że na tamtym topicu nie da się pisać- zakładam nowy. Mam nadzieje, że juz problemow nie bedzie;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koronkowa,ja na razie jestem na etapie szukania odpowiedniej klaniki,myslalam o artplastice -szczecin i o doktorze Pastucha.a ty u kogo robilas /?jestes zadowolona z efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koronkova,sorki za pomylke wlasnie doczytalam,ze 4 grudnia masz konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak...na pewno
ciekawi mnie dlaczego chcecie powiekszyc piersi? jaki macie teraz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny slyszalyscie o implantach firmy polytech silimed bo w artplastice wlasnie na nich pracuja.chcialabym widziec jakie sa w dotyku twarde czy raczej miekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo male a ,nie musze osiagnac nie wiadomo jak duzego rozmiaru,chce po prostu wygladac jak kobieta a nie jak dziecko.dziewczyny,ktore maja piersi tego nigdy nie zrozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak...na pewno
Raluka nie chcialam nikogo obrazic. po prostu w niektorych przypadkach dziwi mnie to cale powiekszanie piersi. ja mam np C70 i uwazam ze sa nieco za duze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy wzroscie 175 bez push upa jestem plaska jak deska,wiec nie chce zwlekac ani chwil dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam jeden post do cz 1 i jeszcze nie doszedl a tu nie ma problemu z wysylaniem .mam nadzieje,ze pozostale dziewczyny tez sie przeniosa,choc niektore pewnie juz sie tam zadomowily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce wazyc 52kg- a jakie masz wymiary wyjsciowe i co chcesz osiagnac? Ja mam operacje 20.01 ale juz zaczynam sie denerwowac i to nie tym, czy sie uda czy nie, tylko na jaki rozmiar wkladek sie zdecydowac. ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny .ja robilam w artplastice 4 miesiace temu.jestem zadowonona, choc przy moim wzroscie 175 wyszly troche male. teraz uparlabym sie na wieksze.tez mam implanty politech silimed .sa bardzo miekkie.a artplasice i dr Pastuche polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę ważyć...ile czekałaś na konsultację a teraz na operację? Ja właśnie chciałam iść do dr Kasprzyka ale terminy odległe :( i ile będzie Cie to kosztowało? Jestem bardzo ciekawa Twojego opisu \"po\" jak to sie odbędzie itd? a jakie implanty sobie wybrałaś? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados, na konsultacje czekałam 4 miesiące. Miała 14 pażdziernika, operacje miałam miec 9 marca 2009 ale na konsultacji, poprosiłam dr. że jakby sie coś zwolniło to prosze o kontakt;) i cudem wksoczyłam na 4 grudnia;) więc nie całe 2 miesiace po konsultacji mam zabieg;) Wybiore chyba 325 okragłe, ale uprzedze dr. że jesli w czasie op udałoby sie wiecej zmiescic to zeby wlozyl wieksze.. nawet 400cc jak i wieksze (w co watpie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za przenosinami.. Chcę ważyć - ty nie uprzedzaj dr w dniu operacji, tylko ze dwa dni przed, bo może zwyczajnie nie mieć niczego co by tobie pasowało oprócz tych zamówionych, ustalonych na konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz w sumie jeszcze konsultację przed zabiegiem wcześniej? czy tylko w dniu op? :) ale Ci zazdroszczę :) jeszcze kilka dni i będziesz miała cycuchy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
no tu to sie lepiej wysyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
jak wszytkie sie przeniosa to i Ja jestem za:) by nie pisac w dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ważyć...własnie umówiłam sie na konsultację i z oporem pini mnie wcisnęła na połowę marca...do tego jeszcze czas oczekiwania na operację...ale długo :o:o ale może jakimś fuksem mi się uda tak jak Tobie wcześniej :) i ile Cię to wyniesie? Mówisz 400cc..wowwwwww no jestem pod wrażeniem :) też bym chciała, tylko nie wiem czy wlezie hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_A_M_A_N_T_O konsultacji już mieć nie bede (jedynie w dniu op). Dr. uprzedziłam;) no zobaczymy co z tego wyjdzie.. Dzis ogladalam staniczki.. i kurde marzy mi sie E haha:D Kiedys marzyłam o B, pozniej o C, ostatnio a D a teraz haha:D w miare jedzenia rosni apetyt;) Dzisiaj robilam badania (zapłaciłam za wszyttsko 223zł- niespodziewałam się, że aż tyle zapłace.. no ale jak trzeba to trzeba). Zastanawiam się czy robić EKG (dr nie kazał, ale tak mysle -może dla pewnosci, że z sercem jest wszystko ok?). USG już mam (jest OK:D), jutro wyniki badan krwi , na grupe krwi i HCV niestety muszę czekać tydzien. No ale myślę, że zdążę- w sumie najmniej ważne badania. Jeszcze 10dni.. normalnie odliczam już:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce ważyć....patrze na Twoją stopkę i w sumie masz takie same wymiary jak ja :) no...1 cm jestem wyższa :) ciekawe jakie cycuszki w końcu będziesz miała:) kurcze, nie denerwujesz się? ja mam jeszcze kawał czasu, a już się denerwuję :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados, tzn chciałabym 400cc, ale dr powiedział, że chyba jednak 325. No ale zobaczymy. Co do terminu op, to już w listopadzie do mnie dr dzownil z pytaniem czy mi pasuje termin listopadowy(niestety miałam wtedy dostać okres wiec nie zgodziłam się). A tydzien temu zadzownil i zaproponował termin grudniowy. Wiec mysle ze i Tobie sie uda, tylko uprzedz wczesniej dr;) ze jak sie cos zwolni to zeby zadzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados, denerwuje się bardzo ale póki co tylko tym, czy wyjda mi dobre wyniki jutro i bardzo sie boje zeby sie nie rozchorowac (tfu tfu tfu). Wiadomo taki okres.. że łatwo o przeziębienie;) Dlatego codzien przed snem mleczko ciepłe z czosnkiem (hah rodzice patrza na mnie jak na wariatkę:D bo kiedys sie obrazałam jak mi tylko o czosnku wspomnieli a teraz z sama z siebie sobie robie i codzien pije:D). A w przyszlym tyg to chyba zaczne panikować.. z powodu op:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania krwi (118zl) - robilam w swojej przychodni tyle, że prywatnie + HIV 35 zł + USG ( zalezalo mi na czasie, a że tam gdzie jest tanio było na zapisy na GRUDZIEN:| wiec szukałam pierwszego lepszego USG - i znalazlam 70zł) . Drogo strasznie. No ale cóż zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×