Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem przeciwny zeby kobiety byly nauczycielkami

Polecane posty

Gość gość

Jestem przeciwny żeby kobiety były nauczycielkami. Praca ta odbija sie na ich życiu rodzinnym. Częśto nauczycielki są albo rózwódkami albo starymi pannami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu...Skąd wy się bierzecie ludzie? Cofacie się ze wczesnego średniowiecza czy co? No to mam złą wiadomość dla ciebie. Kobiety były, są i będą nauczycielkami, a twoje zdanie się nie liczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chyba mial w szkole straszne problemy z nauką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawdą jest że były. Prawdą natomiast jest że są i będą. Świat schodzi na psy. A właściwie na baby. Co na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem przeciwna, żeby wredne, zazdrosne, nienawidzące uczniów baby były nauczycielkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze dzieci dostają złe oceny czy jak? Każdy rodzic mało zdolnego dziecka obwinia nauczycieli. Ale pomóc w nauce to nieee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nauczycielką (niemłodą), lubię uczniów. Autor wątku dobrze zatytułował wątek, ale źle uzasadnił. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, a moja płeć jest generalnie nadgorliwa - papierki, arkusze analizy, gazetki, inscenizacje, posiedzenia, organizacje, itp. Aż się niektóre palą do dodatkowej roboty jedna przez drugą. A w kuratoriach i ministerstwie same baby i tam dopiero wymyślają - ewaluacje, analizy, tabele i wykresy, z których nic nie wynika. A mężczyzna jest minimalistą i nie potrzebuje przerostu formy nad treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nauczycielka
jutro biorę bicz do ręki i idę na pierwsza lekcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja rękawice bokserskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem babki powinny uczyc bardziej humanistycznych przedmiotow, bo za bardzo sie emocjonuja i babki od matmy zawsze musza zachowywac sie jak suki. W liceum dopiero mialam faceta co uczyl matme i byl o wiele lepszy, wyluzowany, umial nauczyc bez straszenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nauczyciel to katastrofa. ciągle tylko drze mordę albo płacze z bezsilności. I jeszcze te rozgrywki pomiędzy nauczycielkami, mszczenie się na wychowankach znienawidzonych koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×