Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JESTEM SZCZĘŚLIWY I CHCĘ WAM COŚ POWIEDZIEĆ

Polecane posty

Gość gość

jeszcze rok temu miałem problemu, chciałem byc z dziewczyną i pisałem na forum różne bzdury jak to mam ciężko w życiu, że przyjaciółka mnie nie chce! BYŁEM TOTALNYM IDIOTEM! w życiu zdarzają się gorsze rzeczy niż to że ktoś mnie nie chciał, miałem dziewczynę i zdradziła mnie, byłem nieszczęliwy ale zrozumiałem że wszysy jesteśmy tacy sami, wszystkim przydarzają się podobne rzeczy i że życie to jeden wielki poker w którym to my wybieramy kiedy pasujemy. Jestem wolny i szcześliwy, mam 183cm wzrostu,chodzę na siłownię, mam z******te studia, jestem zdrowy i podobam się kobietą. Dostałem same asy w rozdaniu i dlaczego nie mam być szcześliwy? Ciesze się życie, nikt do mnie nie dzwoni, nikt nikt nie chce, mogę robic wszystko na co mam ochotę, i wam też tego życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spier'dalaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie od razu spier*dalaj ale po polsku w tym wieku mógłbyś juz umieć pisać to nie jest takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam czepiacie się szczęśliwego człowieka,cieszcie się jego szczęściem i przyjmijcie życzenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla96
Hhaha....oby tak kazdy samotnik myslal tak jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzę na fb i widzę setki ludzi wrzucających zdjecia żeby pokazać innym gdzie są a ja k***a jestem w domu, mam marzenia które realizuję. Mam święty spokój i poczucie włąsnej wartości. Nie siedzę dniami przy komputerze bo pomagam ludziom a teraz wiem jedno! ŻYCIE PRZEDE MNA! Kocham to , jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie chyba! Przepraszam za błedy ale szybko piszę :) Widzę nawet nowe foto mojej przyjaciółki która mnie nie chciała i z dnia na dzień porzuciła dla faceta, ja zabójczo zakochany chciałem z nią byc a ona mnie odrzuciła. Nawet patrząc na to foto jestem szczęśliwym człowiekiem jak nigdy wczesniej bo wiem że mogę w życiu spotkac kogoś kto mnie pokocha, bedzie piękniejszy i mądrzejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla96
Pozazdroscic. Trzymaj tak dalej a na pewno spotka Cie cos wspanialego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×