Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem taką pierdołą, że nie mogę znalźć pracy za granicą!!!

Polecane posty

Gość gość
a ja nie mogę nigdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale ja w Pl nie szukałam nawet, bo wyjechałam zaraz po studiach. Nie wiem nawet jaka jest w kraju sytuacja na rynku pracy. A tutaj nicooI dupaaaaa-wracam do kraju chyba. Ale żal;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z praca za granica trudniej dostać gorzej niż w Polsce chyba, że sprzątanie albo zmywanie garów za grosze, teraz praca w restaruacji czy sklepie w krajach jak UK czy Irlandia to lukus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, wszedzie tylko widzę ogłoszenia pracy na zmywak i w dodatku nawet nie ma pół etatu-2 dni w tyg. to luksus, bo tam pracują studenci najczęściej!!!. Jestem beznadziejna;(. A nie wrocę z gołymi rękoma-musze coś odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszyscy trąbią o tym, że w Pl jest najgorzej i że tylko wyjazd i wjazd i nie ma po co wracać i za granicą najlepiej-pracy w bruk. Tak się tego nasłuchałam, że czuję się jak ostatnia ofiara losu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam w anglii robote znalazlem, polecam pochodzic po agencjach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupup wypier/dalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja chodzę po agencjach, daję m swoje CV, wypelniam formularze, a oni nawet nie oddzwaniają. Juz myslę o tym żeby studia wykreślić z CV-no ale nie po to studiowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpiszcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, poradzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?plizzzzzzzzzzzzzzzz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha faktycznie niezla z ciebie pierdoła :-D ja pojechalam praktycznie w ciemno do UK - mialam tam kolezanke ktora mnie przenocowala i powiedziala ze latwo w jej miescie o prace. Juz 2 dni po przyjezdzie dostałam robotę. Znalazla mi pokój przez swoich znajomych i bylo git. Nawet gdyby nie ona teoretycznie moglam isc do hostelu - niektorzy tak zaczynali. Dzieki jej pomocy bylo mi łatwo, ale pracę sama sobie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, ze ja nie jestem w UK, w zadnym anglojezycznym kraju nie jestem. W dodatku mieszkam w rejonie gdzie nie ma praktycznie pracy, poza wspomnianym zmywakiem.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×