Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem taka samotna

Polecane posty

Gość gość

Nienawidze ze sobą siedziec. Nienawidze na siebie patrzec. Mam chlopaka, ktory dzis właśnie wrócił z za granicy, tyle na niego czekalam, spędzilismy caly dzien razem, ale nie spal i był zmęczony wiec mnie odwiozl i znów siedze sama. On chyba tez nie chce ze mna siedziec. Nie mam pracy, przyjaciol i znajomych. Jestem calkiem sama i uzalam sie wiecznie nad sobą. Moj chlopak mówi ze jestem A społeczna, a ja nie potrafie sie zbliżać do ludzi bo zawsze mnie zostawiali.on tez nie raz już odchodzil i nie wiem po co wraca ciagle, bo jestem do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do tego nawet tu kazdy ma mnie gdzies .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz z***biscie niska samoocene :) Cos za krytycznie na siebie patrzysz tutaj. To nie jest tak ze wszyscy maja cie w d***e , chociaz czesto tak jest w zyciu , tylko kazdy ma swoje zycie swoje problemy. Jak sama sobie z tym nie poradzisz to nikt ci nie pomoze. Zacznij malymi kroczkami pracowac na swoja samoocena , ciesz sie z bycia sama ze soba , ciesz sie zyciem , nie patrz na innych ludzi, to twoje zycie a masz je jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie martynka chyba bardziej niz mnie, bo siedzisz tutaj caly wieczor i myslisz, ze twoje odpowiedzi sa zaj.ebiste. jak patrze na nie to zaczynam sie cieszyc, ze nie mam tak z głową jak ty. Dziękuje, ty mi najbardziej pomoglas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylazlam, dzięki tobie. ;) fora sa po to, by ludzie pisali o swoich problemach i pomagali na wzajem, ale kretynki z nudow sie popisuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem aspołeczny, ale potrafie sobie z tym radzic. Skupiłem sie na rozwoju osobistym, na pasjach, na rozwijaniu pewnosci siebie. Rozumiem Cie bo sam to samo przechodziłem. Podaj emaila to porozmawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam panny na wyjazd wakacyjny. Mozemy sie bzykac, jestes chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka447
szukam chłopaka z Poznania,od 18 lat do 23 lat jak chcesz mnie poznać to napisz: e-mail: slodka447@wp.pl czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×