Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem w ciąży ale mam psa i co robić

Polecane posty

Gość gość

nie chcę tego dziecka, to była wpadka, a pies był przemyślaną decyzją i kocham go całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdole ale masz zlo w glowie kobieto trzeba sie bylo nie pierdolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet ma dzieci z "wpadki" a mimo tego kochają je ponad życie i mam nadzieję,że i u Ciebie tak będzie. Życzę tego i Tobie i Twojemu dziecku. A pies to nie wiem co ma z tym wspólnego? Mało to rodzin ma zarówno dzieci jak i zwierzęta? Nie musisz go przecież oddawać tylko dlatego że pojawi się dziecko. Ani nikt nie każe Ci przestać go kochać. Kochaj ich oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
Okrucieństwem jest pozbywanie sie psa w domu bo ma pojawić sie dziecko tacy ludzie to koszmar!!! Nie rozumiem tego! Ja jestem z domu w którym był pies i były dzieci. Od dzieciństwa miałam psa i to było wspaniałe dzieciństwo, pies nigdy mi żadnej krzywdy nie zrobił, był moim najlepszym przyjacielem i towarzyszem zabaw od malutkiego. Dzieciństwo z psem jest wspaniałe i moje dzieci także będą się wychowywały z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psa na pewno nie oddam, odkąd go mam kocham najbardziej na świecie , mówię do niego synku, synuś, a dziecko? jakoś sobie nie wyobrażam...chodzenie na wywiadówki, zmiana pampersów :O a ile kosztuje mały dzieciak to dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziecko to też cudowna wa, czasami jest cieżko ale to Twoje małe dziecko, Twoje geny zobaczysz że pokochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciążę usuń i po problemie. Szkoda psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×