Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwna__

Jestem w ciąży i niemam ochoty na seks

Polecane posty

Gość dziwna__

Jestem w czwartym miesiącu ciąży i kompletnie niemam ochoty na seks, a najgorsze w tym jest to, że to się ciągnie już 2,5 miecha odkąd zaczęłam mieć mdłości. Czy to jest normalne, że niemam ochoty nawet na buziaka, a co opiero na seks?? Czy któraś to już kiedyś przeżywała, czy to mi minie?? Proszę o odpowiedż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi
mam to samo-4msc. i totalny seksowstret!!!wiec chyba to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego doswiadczenia wynika, ze najlepszym lekarstwem na brak \"checi\" u zony jest, gdy maz jawnie zacznie sie rozgladac za malolatami :-) Doradzcie tym swoim zeby troche pofiglowali np z kasjerka w sklepie - zareczam ze ochota sama sie pojawi ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo
hetero ma racje , lepiej się sprężcie i postarajcie się, bo dla zdrowego mężczyzny 2,5 miecha bez sexu albo na ręcznym to jak życie o chebie i wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna__
miałam wrażenie że doradzą mi poważni ludzie a niebanda jakiść idiotów... Mala mi wspolczuje cie i sama sobie tez... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna__
miałam wrażenie że doradzą mi poważni ludzie a niebanda jakiść idiotów... Mala mi wspolczuje ci i sama sobie tez... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja calkiem powaznie ... Nie ma zadnych somatycznych powodow dla ktorych kobieta we wczesnej ciazy mialaby nie miec ochoty na seks - wrecz odwrotnie. Latwiej sie wyluzowac bo odpada strach przed niechciana ciaza ... :-) Z mozliwych przyczyn pozostaje nam wiec autosugestia... Zapewniam ze widok meza flirtujacego z jakas malolata bedzie w tym wypadku najlepszym afrodyzjakiem. Wlasciwie moze nawet wystarczyc jesli wyobrazicie sobie, ze pewnie poczul sie wam niepotrzebny i byc moze wlasnie z kims flirtuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę anonimowo
Jak juz i mężowi przejdzie ochota na napastawanie cie, możesz byc pewna że ma inną na boczku,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikos
Widze to podobne sam byłem w podobnej sytuacji przed ciaza mojej żony jakoś nie mogłem wytrzymac i jaa podczas ciaży dużżżżżżżżoooo zdradzałem bo to dla chłopaka katuszee wiec przyznajee jestes troszke dziwnaa bo jak mu zabronisz teraz to Uczucia powoli znikaja tak samo jak i chec na seks życze ci powodzenia jak tak dalej bedzie bo MY WSZYSCY RÓWNI FACECI I WIEMY JAK POSTEPOWAC GDY BRAK UCZUC JAK NA CAŁOWANIE I SEKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikos
Widze to podobne sam byłem w podobnej sytuacji przed ciaza mojej żony jakoś nie mogłem wytrzymac i jaa podczas ciaży dużżżżżżżżoooo zdradzałem bo to dla chłopaka katuszee wiec przyznajee jestes troszke dziwnaa bo jak mu zabronisz teraz to Uczucia powoli znikaja tak samo jak i chec na seks życze ci powodzenia jak tak dalej bedzie bo MY WSZYSCY RÓWNI FACECI I WIEMY JAK POSTEPOWAC GDY BRAK UCZUC JAK NA CAŁOWANIE I SEKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna ja tez nie mialam na nic ochoty dopoki mi sie nie skonczyly mdlosci, robilismy to tylko raz na tydzien, za to teraz jestem w 7 miesiacu i to ja napsatuje moje kochanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodziłam dwie córeczki i dwa razy było tak samo. na początku ciąży seks mnie odstraszał ale poxniej około 6 miesiąca myślałam że mąż ducha wyzionie bo było odwrotnie. mogłam wszędzie i zawsze. aż do ósmego miesiąca, poźniej niestety brzuszek przeszkadzał ;) także dziewczyny nie wy pierwsze i nie ostatnie z takimi problemami, i bardzo wam współczuję bo wiem co to znaczy, męczarnie psychiczne. a wy panowie trochę zrozumienia, przeciez wy tez jesteście sprawcami tego stanu kobiety i trzeba się liczyć z wszelkiimi konsekwencjami. A jeżeli kochacie wasze kobietki to nigdy nie pozwolicie na to aby je zdradzić. POWODZENIA DZIEWCZYNY, NA SZCZĘŚCIE TEN STAN NIE TRWA WIECZNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodziłam dwie córeczki i dwa razy było tak samo. na początku ciąży seks mnie odstraszał ale poxniej około 6 miesiąca myślałam że mąż ducha wyzionie bo było odwrotnie. mogłam wszędzie i zawsze. aż do ósmego miesiąca, poźniej niestety brzuszek przeszkadzał ;) także dziewczyny nie wy pierwsze i nie ostatnie z takimi problemami, i bardzo wam współczuję bo wiem co to znaczy, męczarnie psychiczne. a wy panowie trochę zrozumienia, przeciez wy tez jesteście sprawcami tego stanu kobiety i trzeba się liczyć z wszelkiimi konsekwencjami. A jeżeli kochacie wasze kobietki to nigdy nie pozwolicie na to aby je zdradzić. POWODZENIA DZIEWCZYNY, NA SZCZĘŚCIE TEN STAN NIE TRWA WIECZNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 tydzień ciąży
Uchh co za debile tu napisali te komentarze.... Ja mam ogólnie niskie libido a mój dzielny mąż wytrzymał 4 mies bez seksu...biedaczek ale cóż...musi to znieść nic na siłę...Ciąża to ciąża. Liczę się z tym, że potem będzie jeszcze gorzej...Mam nadzieję, że nasze małżeństwo nie rozpadnie się z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nastepny albo nastepna co mądrego wymyśliła, weź się \"człowieku\" idź utop albo zacznij zastanawiac co piszesz, a jak tak bardzo cie ponosi w pisaniu to polecam forum dla debili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nastepny albo nastepna co mądrego wymyśliła, weź się \"człowieku\" idź utop albo zacznij zastanawiac co piszesz, a jak tak bardzo cie ponosi w pisaniu to polecam forum dla debili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie
Kiedy po ciazy mozna znowu normalnie wspolzyc???? Prosze o odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam dopiero po połogu (około 6 tygodni) wcześneij nie radzę bo mozna sobie narobic kłopotów typu: zapalenie pochwy itd...poniewaz ph jets bardzo obnizone po porodzie i pochwa jest bardzo narażona na różne bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosny onanista
4 miesiace bez seksu. NIeżle... Chociaż mozna to jakoś topić w alkoholu, hazard tez podobno pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaznodzieja
kobieta w ciąży jest święta i powinna spedzą czas na różańcu i rozważaniu macierzyństwa. ręce precz oblesie. postem i modlitwą zwalczać piekielne hucie i pożądliwości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka
jestem zgorszona tym co tu wypisuja rozne cwoki. jakbyscie faceci (albo baby)mieli wiecej rozumu wiedzielibyscie ze ni jest milo sie kochac jjak masz ochote puscic pawia. albio zle sie czujesz. moj maz dzielnie znosil moj brak ochoty chociaz raz na tydzien zawsze to robilismy (nawt jak nie mialam ochoty- dla niego) a w czwartym miesiacu mailam chwilowy orzyplyw checi (wtedy go maltretowalam, hehhe) i potem znowu mniejszA CHEC. ale maz nigdy mnie nie zdradzil, nawet gdy 2 miesiace po porodzie nie bylo seksu. nie mam watpliwosci ze byl mi wierny. mawet nie mogl miec mozliwosci. (praca i do domu). bo z tego co mowicie z mezczyzn sa fiuty ktore nie umieja zapanowac nad chucia. a tak nie jest, szczeg. jak jest milosc w malzenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 miesiac
Ja tez nie mialam ochoty na sex w 3 miesiacu, ale gdy mdlosci sie skonczyly ochota powrocila. Tylko ze teraz jestem w 7 miesiacu i u mnie jest jeszcze gorzej niz przed tem, bo wcale nie mam ochoty. Maz stara sie byc wyrozumialy, ale czasem jest mu przykro ze ja nie chce. Ale nie jest z tych ludzi, ktorzym mogli by zdrazdzic. Czesto rozmawiamy i to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 tydzień
Won stąd wsioki!!! Idzcie sobie dymać panienki z agencji. Jestem w 100% pewna że mąż mnie nie zdradza on na szczęście kieruje się w życiu uczuciem a nie spermą!! A idiotką to jest każda kobieta która się wiąże z takimi debilami jak wyżej!! Obyście nigdy nie mieli dzieci a wasze głupie baby niech się puszczają na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typeczka2
co tu gadac albo faceci jestescie z nami i przechodzicie to znami albo nara wam wszystkim i tyle zygam na cos takiego jak faceci mowia ze zrobia skok w bok prosze bardzo niech ida ale czy im to wyjdzie na dobre mezczyzni zrozumiecie ze to nie wy nosicie brzemie nie wy przechodzicie ciaze wymioty zle samo poczucie i wymagacie jeszcze od kobiet sexu wy juz swoje zrozbiliscie i macie wyje.....latwo jest wsadzic zrobic i czekac kazda kobieta przechodzi inaczej ciaze jedna ma ochote na sex druga nie ma normalna rzecz ale straszyc kobiete w taki sposob ze pojdzie sobie do innej bo ja mu nie chce dac bo jestem w ciazy to jest zenujace i to nie jest prawdziwy facet a ni ojciec ja jestem w ciazy po raz 2 nie na moje rzyczenie nie jeste mi z tym dobrze i nie mam ochoty na sex mam obrzydzenie i niech moj partner czeka spokojnie na zmiany a nie robi mi fochy obraza sie i wogle to ja tez moge sie obrazic ze mi dziecko zrobil bo narazie nie chcialam miec 2 ale co z tego jak licza sie oni tylko i oni maja swoja racje i chu....okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typeczka2
nikus czy jak ci tam co ty gadasz za glupoty czy to jest nasza wina ze tak mamy ze nie mamy zawsze ochoty na sex czy przed ciaza czy w trakcie wy jako dawcy spermy ktorzy plodzicie dzieci nie rozumiecie co kobieta przechodzi podczas ciazy nie wiecie nawet co odczuwamy wam jest wygodniej pewnie zmachac dzieciaka a reszta niech sama sie robi to my kobiety nosimy 9 m-c dziecko w sobie nie wy a to ze kobiety nie maja ochoty na sex podczas ciazy to sie wcale nie dziwie zamienmy sie rolami prawdziwy facet powinnien zrozumiec co zmajstrowal i w jakiej sytuacji jest jego partnerka a nie odrazu robic skok w bok bo nie moze dostac tego czego powinnien ja jestem w ciazy i nie na wlasne zyczenie wychodzi na to ze to my kobiety musimy odpokotowac za to ze jestesmy w ciaze bo nasi partnerzy nie potrafia usiedziec w jednym miejscu i odrazu szukaja jednego wyjscia poszukac sobie innej ofiary zeby dogocic swoim potrzebom zalosne brak mi slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hetero i innych głupków
ja wam proponuje napić wódy ale tak konkretnie żebyście na następny dzień rzygali i mieli kaca giganta, żeby żona wam kazała abyście w takim stanie seks uprawiali bo w przeciwnym wypadku rozłoży nogi przed waszym sąsiadem. I tak proponuję robić przez 2 miesiące dzień w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tja bo to
tak jest, jak juz kobieta zajdzie w ciąże to osiągnełą zamierzony celi wydaje jej się , że mąż to będzie skakał nad nia bo ona kiwnie palcem i powiem no przeciez w ciązy jestem a później się dziwią , że rozwody są a małe dziecko nic dziwnego 4 miesiace bez seksu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna, szkoda,że czasem nie można poruszyc problemu,żeby nie wtrącala sie banda idiotów ech... Ja jestem w 14tc i ten sam problem, dopiero od tygodnia przeszły mi mdlości i ból piersi, wczoraj byl sex ale bylismy na takich lękach,że sobie na razie odpóścimy:( u mnie to ma pewnie związek z wcześniejszym poronieniem - panicznie boję sie o ta ciąze:( a mąz jak kocha to wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko mam to samo...:( i nie prawda ze brak strachu przed niechciana ciaza mobilizuje do seksu! pojawia sie za to strach przed plamieniem,krwawieniem, ze cos sie stanie....to silniejsze od kobiety...ja tez stracilam ochote na seks, przez 1 trymestr mialam zakaz od lekarza a teraz niby mozemy ale ja nie chce! seks moglby dla mnie nie istniec. nie dosc ze jestem zmeczona, wiecznie spiaca, maz duzo pracuje, ja tez jeszcze chodze do pracy,caly dom na mojej glowie wiec gdzie tu znalec sily na igraszki?? wiem co czujesz. czytalam ze roznie to jest-jedne maja mega ochote inne w druga strone. kazdy organizm jest inny. aa ai tez u mnie koniec 4 mca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja popieram, ja juz tez 2 ciaze stracilam i boje sie, ten strach mnie wrecz paralizuje, jak jakies 2 tyg temu ZMUSILAM sie do seksu zeby maz ulzyl sobie to uwierzcie nie moglam, to bylo gorsze niz moj 1 raz! zero przyjemnosci nic.... wole mu pomoc inaczej :) hehe tylko ze dotad znowu mdlosci mi na nic nie pozwalaly.... facet nie zrozumie, musialby sam byc w ciazy...zreszta o czym my dyskutujemy jak faceci przetna palec i juz sie bandazuja, a majac 378st goraczki wzywaja doktora wraz z ksiedzem do namaszczenia, wykupujac przy tym polowe apteki! a my kobiety mamy znalezc czas i chec i sile na wsyztsko, panowie, troche szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×